Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Najlepsze jacuzzi ogrodowe 5/6/7 osobowe – ranking

jacuzzi ogrodowe
 |  Artykuł partnera  |  Dom i ogród

Stoisz przed dylematem, jakie jacuzzi ogrodowe wybrać? Pomożemy Ci zawęzić wybór i skoncentrujemy się na liczbie miejsc oraz ich typie. To jedno z kluczowych kryteriów, które warto wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli chcesz, by Twoja wanna spa stała się miejscem spotkań rodzinnych czy towarzyskich. Jacuzzi 5 osobowe? 6 osobowe? A może 7 osobowe? Poznaj ulubione modele Skandynawów z każdej z tych kategorii.

JACUZZI 5 OSOBOWE: KOMPAKTOWE I STYLOWE

Jeśli wybierasz jacuzzi z myślą o swojej rodzinie 3, 4 czy 5 osobowej lub o kameralnych spotkaniach, postaw na jacuzzi 5 osobowe, które ma wszystko, co potrzebne do błogiego relaksu.

SVENSKA oferuje najgłębsze jacuzzi 5 osobowe na rynku, co pozwala na odpoczynek w pełnym zanurzeniu.

Bestsellerowe jacuzzi 5 osobowe SVENSKA to ABISKO z 57 dyszami. Każde z pięciu miejsc w ABISKO jest inne. Masz do wyboru dwie leżanki oraz trzy miejsca siedzące, które różnią się umiejscowieniem dysz, a w związku z tym również doznaniami z masażu. Jeśli korzystasz z ABISKO w pojedynkę, możesz zmieniać siedzenia i wybrać takie, które danego dnia daje Ci taki masaż, jakiego potrzebujesz. Jeśli planujesz kąpiele z rodziną czy gośćmi, ta różnorodność miejsc będzie dodatkową atrakcją. 

ABISKO oferuje najmocniejszy masaż z całej linii Nordpool, która obejmuje modele SVENSKA w bardzo korzystnych cenach, a jednocześnie z mocnym, kanadyjskim osprzętem Gecko.

jacuzzi 5 osobowe abisko

JACUZZI 6 OSOBOWE: RODZINNE I POJEMNE

Jeśli jacuzzi ogrodowe 5 osobowe to dla Ciebie zbyt mało, zajrzyj do naszego portfolio jacuzzi 6 osobowych.

Dodatkowe miejsce daje większe pole do popisu i relaks dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół. To modele, które jak najbardziej sprawdzą się jako imprezowe. Gwarantują atrakcyjną alternatywę na wspólny czas, niezależnie od pogody. Możecie więc spędzić czas na świeżym powietrzu w gorącej, wzburzonej wodzie, nawet gdy przyjdą zimne noce i skończy się letni sezon na wieczory przy grillu.

Ulubione jacuzzi 6 osobowe SVENSKA to EARL, który zapracował na takie wyróżnienie ze względu na swoją kompaktowość i funkcjonalność. Ma podwyższony standard, m.in. dodatkowe ocieplenie pianką i izolację dna, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i niższe rachunki. EARL to wanna 6 osobowa z jedną komfortową leżanką oraz pięcioma siedzeniami, wśród których każdy wybierze coś dla siebie – od punktowego masażu ud i stóp po wersję z mocnym masażem pleców. Rozkład siedzisk sprzyja rozmowom.

jacuzzi 6 osobowe earl

JACUZZI 7 OSOBOWE: DUSZA TOWARZYSTWA 

Chcesz iść o krok dalej? Skoro tak, wybierz najbardziej pojemny model – jacuzzi ogrodowe 7 osobowe, które ugości dużą grupę bliskich Ci osób lub sprawdzi się w ośrodkach SPA czy domkach na wynajem.

Jacuzzi 7 osobowe, które najczęściej wybierają nasi klienci, to ODEN – największe jacuzzi z najbardziej przystępnej półki cenowej Nordpool. 57 dysz pobudza krążenie i odpręża ciało, a cicha pompa dba, żeby nic nie zakłóciło rozmów i relaksu. 

ODEN to jacuzzi 7 osobowe z dwiema leżankami i czterema siedziskami, przy czym jedno z nich jest podwójne – może więc posłużyć jako przyjemny kąt dla pary. Podobnie jak w pozostałych wspomnianych modelach, tutaj również proponujemy różnorodne rozmieszczenie dysz w siedziskach.

jacuzzi 7 osobowe oden

CO WYBRAĆ: JACUZZI 5 OSOBOWE, 6 OSOBOWE CZY 7 OSOBOWE? 

Zanim podejmiesz decyzję, zadaj sobie trzy pytania:

  •     Ile masz miejsca do dyspozycji w ogrodzie lub na tarasie? 
  •     Czy planujesz korzystać z jacuzzi tylko solo lub z rodziną, a może zapraszać znajomych?
  •     Czy zależy Ci, by mieć wybór urozmaiconych siedzisk? 

Niezależnie od liczby miejsc, wszystkie modele jacuzzi ogrodowych SVENSKA mają udogodnienie w postaci rozdzielacza stref wody oraz osobistej regulacji masażu. Pokrętło przy każdym z siedzisk pozwala dobrać poziom hydromasażu i aeromasażu. Idealny masaż dla każdego oznacza coś innego, więc SVENSKA daje swobodę wyboru.