Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Co to jest faktoring? Wszystko co musisz wiedzieć

Problemy z płatnościami za faktury może grozić ryzykiem utraty płynności finansowej, zwłaszcza gdy mowa o fakturach wysokiej wartości. Przedsiębiorca oczekujący na przelew od kontrahenta musi bowie...
29 listopad 2023

Znaczenie dopasowania kulturowego w procesie agencji rekrutacyjnej IT

W dobie dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, dopasowanie kulturowe stało się kluczowym elementem procesu agencji rekrutacyjnej IT w Warszawie. Nie chodzi już tylko o umiejętności i doświadcze...
29 listopad 2023

Usługi niszczenia dokumentów a ochrona danych osobowych

W dobie cyfryzacji, dane osobowe stały się jedną z najcenniejszych "walut" współczesnego świata. Ich ochrona jest kluczowa, a niszczenie dokumentów zawierających te dane jest istotnym elementem zap...
28 listopad 2023

Dlaczego warto zainwestować w działki na sprzedaż?

Odkrywamy tajemnice inwestycji w nieruchomości - Działki na sprzedaż jako doskonała okazja Korzyści z inwestycji w działki Decydując się na inwestycję, wielu zastanawia się, jakie są korzyści pły...

Lis 27, 2023

Naliczanie płac w 2023 roku – co wziąć pod uwagę?

Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia pracownika na umowę o pracę, ma obowiązek nie tylko wypłacenia ustalonej pensji, ale też odprowadzenia składek – stąd różnica między wynagrodzeniem brutto a netto. Jak prawidłowo przeprowadzić takie wyliczenia?

Lis 24, 2023

TRK System – stoiska targowe i wystawiennicze

Stoiska targowe i wystawiennicze to idealne miejsce do prezentacji swojej firmy, produktów i usług przed potencjalnymi klientami i partnerami. Oferują one unikalną możliwość nawiązywania relacji biznesowych, budowania świadomości marki oraz prezentacji nowości, dlatego inwestycja w profesjonalnie zaprojektowane stoiska może przynieść znakomite efekty. W niniejszym artykule postaramy się przekonać Cię, że warto zaufać firmie TRK System, która specjalizuje się w projektowaniu stoisk targowych i wystawienniczych.

Lis 24, 2023

Technologia a system Kafeteryjny: Cyfryzacja świadczeń pracowniczych

Cyfryzacja dotyka niemal wszystkich sfer życia zawodowego i prywatnego, a jedną z dziedzin, której transformacja jest najbardziej odczuwalna, jest zarządzanie zasobami ludzkimi. Technologia znacznie upraszcza i usprawnia procesy HR, a system kafeteryjny, jako zaawansowane narzędzie zarządzania świadczeniami pracowniczymi, staje się normą w forward-thinking organizacjach. Przejście na cyfrowe zarządzanie benefitami to nie tylko kwestia mody czy efektywności – to także odpowiedź na potrzeby nowoczesnego pracownika.

Lis 22, 2023

Zadowolony pracownik najlepszą wizytówką firmy

Blisko połowa Polaków uważa, że oprócz satysfakcjonującego wynagrodzenia, pracodawca powinien stwarzać możliwości rozwoju i dawać szansę na awans. Zadowolony pracownik może być najlepszym ambasadorem firmy – twierdzą eksperci, zalecając przemyślaną politykę Employer Brandingu.

Lis 21, 2023

10 punktów do bycia fair, czyli jak aplikacja pomoże Ci być fair w stosunku do klientów

Kreowanie dobrych doświadczeń klienta końcowego to jeden z najistotniejszych elementów, który być nieco wychodzi poza utarte szlaki analizy potrzeb klienta, a zarazem stanowi kluczowy element wpływający na jego zadowolenie z usług i produktów. Platforma Ofair to sposób na to, by nie tylko sprzedawać, ale robić to fair w stosunku do klientów.

Lis 21, 2023

Jak znaleźć idealnego CFO na godziny dla Twojej firmy? Krok po kroku

Wiele mniejszych i średnich firm potrzebuje dziś wsparcia w zarządzaniu swoimi finansami – m.in. w tworzeniu planów strategicznych czy modelowaniu działalności operacyjnej. Nie wszystkie jednak chcą zatrudniać w tym celu specjalistę na pełen etat. Na popularności zyskują usługi dyrektora finansowego na godziny. Jak znaleźć odpowiedniego eksperta? Przeczytaj nasz krótki poradnik, w którym udzielamy praktycznych wskazówek.