niedziela, 17 listopad 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Biznes i finanse

Robienie Zakupów Na Firmę

Biznes i finanse
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

O ile robienie zakupów zwykle nie jest dla nas niczym trudnym, o tyle kupowanie produktów na firmę, a także rozwijanie jej poprzez zakupione rzeczy to już poważniejsze wyzwanie. Aby ułatwić sobie sprawę możemy skorzystać z wielu dostępnych na rynku rozwiązań. Jednym z nich jest doradztwo zakupowe, które pozwala nam znacząco poprawić jakość rzeczy, które kupujemy celem inwestycji w firmę. Oprogramowanie wesprze nas nie tylko w codziennych wyborach, ale także pozwoli na wyciągnięcie wielu innych ciekawych danych. Jak dokładnie to działa?

Ryzyko Kredytowe

Biznes i finanse
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Ryzyko kredytowe oznacza niebezpieczeństwo sytuacji, gdy istnieje możliwość, że kredytobiorca nie wywiąże się ze swoich zobowiązań. Mowa tu o ryzyku, gdy istnieje taki przypadek, kiedy pożyczkobiorca nie spłaci swojego długu lub nie uiści wszystkich rat w wyznaczonym terminie. Opóźnienie w spłacie dla pożyczkodawcy może grozić utratą płynności.

Upadłość Konsumencka

Biznes i finanse

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zazwyczaj upadłość konsumencka dotyczy osób, które nie prowadzą działalności konsumenckiej. Z roku na rok uzyskanie pozytywnej decyzji odnośnie ogłoszenia takiej upadłości jest coraz łatwiejsze. A jak wygląda to w przypadku osób prowadzących firmy? Czy przedsiębiorcy mogą ogłosić upadłość konsumencką?