© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Biznes i finanse

pożyczki online

Pożyczki online

Pożyczki pozabankowe nieustannie cieszą się popularnością, zwłaszcza te udzielane w formie pożyczki online. W samym 2020 roku udzielono ich 2,32 mln1, a trzeba pamiętać, że był to rok lockdown...
agencja reklamowa
16 październik 2021

Czy warto skorzystać z usług agencji reklamowej?

Jeśli zastanawiasz się nad tego rodzaju współpracą, sprawdź, czym w ogóle zajmuje się kreatywna agencja reklamowa.
Księgowość online
13 październik 2021

Księgowość online - największe korzyści

E-księgowość to znakomite rozwiązanie dla wszystkich podmiotów gospodarczych, które każdego miesiąca nie generują zbyt dużej liczby dokumentów, a przy tym wykonują proste i powtarzalne czynności go...
ubezpieczenie mienia
12 październik 2021

Indywidualne ubezpieczenie mienia - funkcje i zasady

Większość właścicieli nieruchomości, kosztowności i ruchomości jest zainteresowana minimalizacją ryzyka związanego z uszkodzeniem lub zniszczeniem mienia osobistego. Nie bez znaczenia jest również ...

Kasy fiskalne online
Paź 12, 2021

Kasy fiskalne online - jakie modele mamy do wyboru?

Od stycznia 2020 roku trwa stopniowe wdrażanie nowych urządzeń fiskalnych w poszczególnych branżach. Kasy online, bo o nich mowa, komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Jak działają kasy online? Kto jest zobowiązany do ich stosowania? Jaką kasę fiskalną online wybrać? O tym w poradniku!

fotowoltaika dla firm
Paź 10, 2021

Opłacalność fotowoltaiki w firmach o dużym poborze mocy

Instalacje fotowoltaiczne są bardzo popularne. O korzyściach z ich eksploatowania mówi się jednak głównie w odniesieniu do gospodarstw domowych i rolniczych, a niekiedy – w kontekście małych firm. Nie oznacza to jednak, że panele solarne nie mogą produkować taniej energii również dla firm o dużym zapotrzebowaniu na prąd. Czy jest to rozwiązanie opłacalne i warto w nie zainwestować?

oferty pracy
Paź 8, 2021

Jak odnaleźć się w nowej pracy? Sprawdź nasze wskazówki!

Nowa praca to nowe wyzwania ale też stres nowicjusza. Nie wiesz, jak odnaleźć się w nowej pracy? Przygotowaliśmy krótką ściągę, która na pewno skróci czas twojej adaptacji.

Mój Prąd
Paź 5, 2021

Mój Prąd - czy można jeszcze liczyć na dofinansowanie?

Planując inwestycję w fotowoltaikę, warto skorzystać z dostępnych dofinansowań, które pozwolą zmniejszyć koszty inwestycji oraz skrócić okresu zwrotu.  Wśród najpopularniejszych form, wymienić można program Mój Prąd. Sprawdzamy czy środki w ramach trzeciej tury są jeszcze dostępne oraz ile można zaoszczędzić.

szwalnia tekstylna
Paź 5, 2021

Jak złożyć zamówienie w szwalni na hurtową ilość koszulek?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykonać duży nakład nadruków na ubrania, czy tylko jedną koszulkę, potrzebujesz złożyć zamówienie w szwalni. To wymaga uwzględnienia kilku rzeczy – zdania sobie sprawy z potrzeb, tj. co potrzebujesz nadrukować, jaką techniką, na jakim materiale i w jakiej ilości. Potem przychodzi etap wyboru konkretnej szwalni. Czym się kierować?

kredyt dla firm bez zaświadczeń
Paź 5, 2021

Jak uzyskać kredyt dla firm bez zaświadczeń?

Żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie funkcjonować bez nakładów finansowych. Niestety zdarza się, że środki pieniężne danego przedsiębiorstwa nie wystarczają na pokrycie niezbędnych potrzeb. W takiej sytuacji często dochodzi do zadłużeń. Ratunkiem może okazać się kredyt. Jednak, jeśli zalegasz z płatnościami w Urzędzie Skarbowym lub Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możesz mieć spory problem z otrzymaniem finansowania. Chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń? Przeczytaj poniższy artykuł.
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry