Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak skutecznie pakować dostawy jedzenia?

Coraz więcej restauracji wprowadza usługę zamawiania na wynos, która cieszy się dużym zainteresowaniem. O ile podając potrawę do stolika ważne jest jej efektowne wyeksponowanie na talerzu, to przy ...
30 kwiecień 2024

Sztućce jednorazowe - czym zastąpić wersje plastikowe?

Tradycyjne sztućce jednorazowe wykonane z plastiku są powszechnie używane ze względu na swoją wygodę, niską cenę i dostępność. Jednak rosnąca świadomość ekologiczna spowodowała, że konsumenci oraz ...
22 kwiecień 2024

Zaopatrzenie lodziarni - gdzie kupić artykuły do lodów w Internecie?

Prowadzenie lodziarni, cukierni czy kawiarni to wyzwanie, które wymaga nie tylko pasji, ale również umiejętności dobrego zarządzania zasobami. Kluczem do sukcesu jest zaopatrzenie w wysokiej jakośc...
09 kwiecień 2024

Jak zapewnić długotrwałą świeżość i smak w butelkach na soki i napoje?

Współczesny rynek spożywczy to arena nieustającej konkurencji, gdzie producenci napojów muszą stale doskonalić swoje produkty, aby sprostać wymaganiom coraz bardziej świadomych konsumentów.

Mar 21, 2024

5 powodów, dla których ręczniki papierowe są niezbędne w branży gastronomicznej

Ręczniki papierowe są nieodłączną częścią środowiska gastronomicznego, oferując szeroki wachlarz korzyści, które wspierają higienę, efektywność pracy oraz zrównoważony rozwój. Istnieje wiele różnych rodzajów ręczników papierowych, dostosowanych do różnych zastosowań w branży. Od standardowych ręczników kuchennych po specjalistyczne arkusze przeznaczone do obsługi klienta, każdy rodzaj ręcznika papierowego ma swoje unikalne cechy i korzyści.

Mar 1, 2024

Pojemniki do zgrzewu - wygoda, wytrzymałość, zadowolenie klientów Twojego lokalu!

Nie sposób nie zauważyć, iż na przestrzeni lat lokale gastronomiczne w pewnym stopniu zmieniły swój profil. Obecnie coraz szerszym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim dania na wynos. Nic też dziwnego. W końcu wiele osób bardzo lubi spędzać czas wolny we własnym domu, a perspektywa zamówienia jedzenia na dowóz jest bardzo kusząca. Dla lokali gastronomicznych możliwość sprzedaży dań na wynos oznacza także nowe wyzwania, m.in. te dotyczące wyboru opakowań na żywność.

Lut 10, 2024

Hurtownia zdrowej żywności na miarę Twojej firmy

Nie trzeba być wielką siecią handlową, aby móc oferować klientom sprawdzone suplementy diety. Jeśli prowadzisz niewielki sklep lub działalność usługową i chcesz poszerzyć ofertę, wprowadzając możliwość nabycia produktów związanych z Twoją specjalizacją, hurtownia ze zdrową żywnością będzie dla Ciebie idealnym partnerem biznesowym. To doskonałe rozwiązanie chociażby dla gabinetów kosmetycznych, siłowni lub innych firm, które zajmują się doskonaleniem ludzkiego ciała. Promuj zdrowe nawyki, a hurtownia odżywek Olivit.pl dostarczy właściwe produkty w korzystnych cenach.

Lut 5, 2024

Zastosowanie kukurydzy w celach pastewnych. Kiedy i dlaczego warto?

Kukurydza, znana również jako "król zbóż", nie tylko odgrywa kluczową rolę w ludzkiej diecie, ale również pełni istotną funkcję w żywieniu zwierząt hodowlanych. To wszechstronne zboże jest szeroko wykorzystywane jako składnik pasz dla zwierząt gospodarskich, zapewniając im nie tylko energię, ale także niezbędne składniki odżywcze. Kukurydza występuje w kilku gatunkach, które różnią się między sobą właściwościami i zastosowaniem. Jednym z najbardziej popularnych gatunków jest kukurydza zwyczajna. Jest przeznaczona przede wszystkim do upraw rolniczych. Kukurydza to roślina łatwa w uprawi...

Sty 23, 2024

Wieczka do kubków jednorazowych

Wieczka do kubków jednorazowych to akcesoria niezbędne w każdej restauracji oferującej napoje na wynos. Jeżeli chcesz podnieść jakość serwowania produktów w swojej restauracji, musisz zadbać o to, aby klient mógł liczyć na bezpieczne opakowanie.

Sty 11, 2024

Bezglutenowe przysmaki. 10 najpopularniejszych przekąsek

Domowa impreza zbliża się wielkimi krokami, a wśród zaproszonych gości są osoby na diecie bezglutenowej? A może jeden z domowników nie toleruje glutenu i trzeba znaleźć alternatywę dla ulubionych ciast, słodyczy i wytrawnych przysmaków? Na szczęście istnieje wiele bezglutenowych przekąsek, które można kupić lub przyrządzić samodzielnie.