Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Nie chcesz znowu spędzać Świąt w domu? Fajne pomysły na Święta poza domem

Krępujące łamanie się opłatkiem, kłótnie o polityce przy wigilijnym stole, kłopotliwe wręczanie i otrzymywanie nietrafionych prezentów, widywanie się raz do roku z rodziną, za którą nie przepadacie...
24 listopad 2023

Dlaczego Beskidy to idealne miejsce na wycieczki szkolne?

Beskidy, ze swoim malowniczym krajobrazem, są idealnym miejscem na organizację wycieczek szkolnych. To region, który oferuje nie tylko piękne widoki, ale również szereg możliwości edukacyjnych i re...
23 listopad 2023

Wyszukiwarka wakacji. Wiele ofert Last Minute!

Rezerwacje last minute to z pewnością fascynująca opcja dla tych, którzy szukają spontanicznych przygód i nie boją się pewnego ryzyka. Dla innych może to być zbyt duża niewiadoma w planowaniu podró...
31 październik 2023

Wygodne ośrodki wypoczynkowe – Mazury jako kierunek wycieczek

Mazury to jeden z chętniej wybieranych kierunków na urlopy w Polsce. Nic dziwnego – są malownicze, spokojne i jednocześnie dzikie. Aby wyjazd był maksymalnie komfortowy, znajdź ośrodek wypoczynkowy...

Paź 26, 2023

Sylwester w hotelu - gdzie spędzić wyjazd sylwestrowy?

Nie ma lepszego sposobu na pożegnanie starego roku i powitanie nowego niż w sercu Śląska, regionu pełnego tradycji, kultury i niezapomnianych atrakcji. Zapewnij sobie odstresowujące sylwestrowe przeżycia w otoczeniu natury i doskonałego towarzystwa w Hotelu Natura Residence.

Wrz 29, 2023

Pomysł na wspólny wypad z przyjaciółkami - hotel SPA Katowice

Obecność przyjaciół pomaga przetrwać trudniejsze chwile. Przyjaciółki zawsze doradzą, pocieszą, a kiedy trzeba, to ustawią do pionu. Dlatego o przyjaźń warto dbać i pielęgnować relacje. Jeśli masz oddane przyjaciółki, ale brakuje Wam czasu, aby poplotkować, powspominać i wspólnie się zrelaksować, to zorganizujcie babski wypad na weekend w SPA. Gdzie wyjechać z przyjaciółkami w okolicach Katowic? Jak spędzić czas? Podpowiadamy. Hotel SPA. Śląsk, jakiego nie znacie.

Wrz 28, 2023

Wesele nad jeziorem w lesie - gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcie?

Wesele nad jeziorem to wydarzenie, które ma w sobie coś całkowicie marzycielskiego. Tego typu lokalizacja może być bowiem idealnym miejscem na Twój wyjątkowy dzień. W Polsce znajdziemy wiele obiektów, które oferują zorganizowanie ślubu w otoczeniu naturalnej scenerii. Jednym z nich jest Hotel Natura Residence Business&SPA****. Dlaczego to doskonała lokalizacja na niezapomniane przyjęcie nad jeziorem? Koniecznie sprawdź poniższy artykuł. Miłej lektury!

Wrz 25, 2023

Co spakować na wyjazd weekendowy do Szczecina?

Szczecin to fascynujące miasto, pełne historii i atrakcji, które przyciągają turystów z różnych zakątków Polski. Jeśli planujesz wyjazd weekendowy do Szczecina, warto odpowiednio się przygotować, aby w pełni cieszyć się tym pięknym miastem nad Odrą. Oto lista rzeczy, które powinieneś spakować, aby twój wyjazd był komfortowy i niezapomniany.

Wrz 4, 2023

Piękno hiszpańskiego krajobrazu Alicante

Alicante to więcej niż tylko słynne, piękne piaszczyste plaże. To region we wschodniej Hiszpanii, któremu urokowi nie można się oprzeć, od jego wspaniałych gór po jeziora, bagna, jaskinie i parki narodowe. Jest to miejsce, które przyciąga nie tylko miłośników słońca, ale również wspinaczy, rowerzystów, artystów i fotografów, zakochanych w naturalnym pięknie tej ziemi.

Sie 18, 2023

Impreza firmowa plenerowa vs impreza w sali konferencyjnej

Chcesz zorganizować imprezę firmową? Zastanawiasz się jaką formułę przyjąć? Czy impreza plenerowa się sprawdzi, a może lepiej forma bardziej uroczysta, w sali konferencyjnej w hotelu? Na co się zdecydować? Nie martw się pomożemy Ci w dokonaniu wyboru. Poniżej przedstawiamy wady i zalety obu opcji. Zapoznaj się z artykułem, a być może uda się rozwiać twoje wątpliwości.