poniedziałek, 06 kwiecień 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Przemysł

Malowanie Proszkowe 01 2020

Przemysł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Malowanie proszkowe (nazywane także czasami malowaniem na sucho) jest niezwykle popularną metodą stosowaną w lakiernictwie. Tę metodę wykorzystuje się głównie do malowania elementów metalowych, stali i aluminium, rzadziej przy drewnie i materiałach drewnopodobnych. Proces ten jest wykorzystywany m. in. przy produkcji mebli, bram, części maszyn czy konstrukcji stalowych.

Przygotowanie Blach Do Naprawy Pojazdów

Przemysł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Blacharstwo samochodowe ma dziś wyjątkowo dobre pole do działania. Wielu właścicieli starych aut, którzy niekoniecznie chcą wymieniać je na nowe, jednak zmagają się z problemem wszechobecnej rdzy, chętnie oddaje swoje pojazdy do warsztatów blacharsko-lakierniczych. Sprawdzamy w jaki sposób przeprowadzane są tam naprawy.

Frezowanie 1

Przemysł
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Urządzenie zwane potocznie lamelownicą to nie tylko doskonałe rozwiązanie w przypadku fachowców reprezentujących branżę meblarską, ale również świetny element wyposażenia narzędzi pasjonatów i hobbistów w tej dziedzinie. Frezarka lutowa umożliwia znacznie bardziej precyzyjne i dokładne, samodzielne konstruowanie mebli oraz pozostałych akcesoriów wykonanych z drewna.