środa, 22 styczeń 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Przemysł

Przygotowanie Blach Do Naprawy Pojazdów

Przemysł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Blacharstwo samochodowe ma dziś wyjątkowo dobre pole do działania. Wielu właścicieli starych aut, którzy niekoniecznie chcą wymieniać je na nowe, jednak zmagają się z problemem wszechobecnej rdzy, chętnie oddaje swoje pojazdy do warsztatów blacharsko-lakierniczych. Sprawdzamy w jaki sposób przeprowadzane są tam naprawy.

Frezowanie 1

Przemysł
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Urządzenie zwane potocznie lamelownicą to nie tylko doskonałe rozwiązanie w przypadku fachowców reprezentujących branżę meblarską, ale również świetny element wyposażenia narzędzi pasjonatów i hobbistów w tej dziedzinie. Frezarka lutowa umożliwia znacznie bardziej precyzyjne i dokładne, samodzielne konstruowanie mebli oraz pozostałych akcesoriów wykonanych z drewna.

Images Cms Image 000002086

Przemysł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Iggesund Paperboard zwiększa dystrybucję w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu sztandarowy produkt firmy – tektura Invercote – dostępna będzie na terenie całego kraju. Rosnące zainteresowanie wyjątkowymi właściwościami materiału Invercote ze strony właścicieli marek na Zachodnim Wybrzeżu oraz kilka nowych, kluczowych przejęć sprawiło, że jest to naturalny krok w rozwoju przedsiębiorstwa.