© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


fototapety

Aranżacja pokoju młodzieżowego

Wyrażanie siebie jest pierwotną potrzebą każdego człowieka. Szczególnie intensywnie widać to w okresie dorastania, gdy nasza indywidualność nabiera właściwych kształtów. Współczesna młodzież bezbłę...
rolety okienne dzień-noc
09 kwiecień 2021

Rodzaje rolet wewnętrznych

Rolety to standard w dzisiejszych mieszkaniach. Z jednej strony chronią przed nasłonecznieniem, z drugiej zapewniają prywatność. Stanowią wygodną alternatywę tam, gdzie nie ma miejsca na zasłony. S...
garaże blaszane 2021
01 kwiecień 2021

Modne garaże blaszane na 2021

Biorąc pod uwagę fakt, że garaż blaszany kojarzy się większości osób z prostą konstrukcją z blachy ocynkowanej, mogłoby się wydawać, że garaż „blaszak” i moda zupełnie nie idą ze sobą w parze. Jest...
Szklarnie ogrodowe
31 marzec 2021

Pora rozejrzeć się za nową szklarnią!

Przydomowa szklarnia to najprostszy sposób na całoroczną uprawę zdrowych i smacznych warzyw oraz ziół, ale nie tylko. W szklarni ogrodowej można z powodzeniem hodować także egzotyczne gatunki rośli...

huśtawki ogrodowe drewniane
Mar 30, 2021

Huśtawka ogrodowa – jak wybrać najlepszą huśtawkę do ogrodu?

Zadbany ogród to miejsce, które sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Warto o tym pamiętać podczas aranżacji przestrzeni, dobierając odpowiednie meble. Nieodzownym elementem małej architektury ogrodowej jest huśtawka, która będzie praktyczną dekoracją przydomowej zieleni. Podpowiadamy, czym się kierować przy jej wyborze, aby sprostała oczekiwaniom zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Konserwacja bram
Mar 26, 2021

Konserwacja bram — jak to zrobić w profesjonalny sposób?

Brama to element praktyczny na naszej posesji, jednak warto mieć świadomość, że stanowi ona również naszą wizytówkę. W końcu to brama jest jednym z pierwszych elementów, jaki rzuca się w oczy gościom przybywającym do nas. Co więcej, zarówno funkcjonalność bramy, jak i jej prezencja może ulec znacznemu pogorszeniu po zimie. W jaki sposób zająć się konserwacją naszej bramy?

sofy i kanapy
Mar 22, 2021

Czym się różni sofa od kanapy?

W salonie z pewnością nie może zabraknąć wygodnych i stylowych mebli tapicerowanych – pojedynczych lub skompletowanych. Choć przy wyborze niejednokrotnie pojawiają dylematy odnośnie wyglądu i wielkości mebli, to najtrudniejszą zagwozdką może okazać się nazewnictwo. Czy określenia sofa i kanapa to synonimy? Sprawdź, czym różni się sofa a kanapa i które rozwiązanie będzie lepsze dla Ciebie.

Wędzarnia murowana
Mar 18, 2021

Jak Zbudować Wędzarnię Murowaną?

Wędzarnie były dawniej właściwie obowiązkowym wyposażeniem domów - potraktowane dymem mięso miało znacznie dłuższy okres przydatności do spożycia. Często więc były one częścią przydomowych spiżarni. Choć na jakiś czas właściwie zniknęły z prywatnych działek, obecnie (obok pieców do pizzy i murowanych grilli) cieszą się wciąż rosnącą popularnością i coraz częściej widuje się je przy domach i na podmiejskich działkach. W niniejszym artykule opowiemy, gdzie najlepiej postawić wędzarnię ogrodową, z jakich elementów składa się murowana wędzarnia oraz jak zbudować ją we własnym ogrodzie.

badanie geologiczne gruntu
Mar 14, 2021

Zakup działki - na co zwrócić uwagę?

Zakup działki to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu, ponieważ zwykle na niej planujemy postawić swój dom. Dlatego jej wybór nigdy nie może być przypadkowy. Co więcej, istnieje kilka aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze. O czym dokładnie mowa? Na co powinno się zwracać uwagę przy zakupie działki? Poniżej przedstawiamy najważniejsze zagadnienia.

szkodniki w ogrodzie
Mar 11, 2021

(Nie)proszeni goście w naszych ogrodach - czy i jak ich zwalczać?

Kiedy ciepłe i długie dni zagoszczą u nas na dobre, w ogrodach pojawiają się dodatkowi lokatorzy. Jedni z nich są niezwykle pożyteczni i wdzięcznie odpłacają się za gościnę, inni zaś wywołują szkody, które negatywnie wpływają nie tylko na walory estetyczne ogródków i rabat kwiatowych. Z kim możemy spotkać się w ogrodzie? Na kogo lepiej uważać, a komu pozwolić się zadomowić?
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry