Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Awarie iPhone'ów - Poradnik eksperta z Poznania

iPhone to jedno z najpopularniejszych urządzeń mobilnych na świecie, cenione za swoją funkcjonalność, design i niezawodność. Jednak, jak każde urządzenie, iPhone może ulegać różnego rodzaju awariom...
05 maj 2024

Cyfryzacja i outsourcing napędzają rynek Call Center

Globalny rynek Call i Contact Center osiągnie wartość 495 miliarda dolarów do 2030 roku, rosnąc co roku o 5,8%. Za 6 lat blisko 75% tego rynku będą stanowiły wewnętrzne centra obsługi klienta, zaś ...
03 maj 2024

Inwestycja w bezpieczeństwo — trwały trend czy chwilowa moda?

Zeszły rok w technologicznej bańce upłynął na ekscytacji związanej ze sztuczną inteligencją, która słusznie jest opisywana jako mocny trend na przyszłość. Istnieje jednak inny, znacznie pewniejszy ...
02 maj 2024

Jak sztuczna inteligencja wspiera deweloperów mieszkaniowych

Czy firmy deweloperskie wykorzystują AI? Czy planują wdrażać tego typu rozwiązania? W czym narzędzia oparte o IA najbardziej pomagają branży? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Kwi 30, 2024

Integracja e-commerce z systemami ERP – przedstawienie korzyści na przykładzie Dynamics 365 Business Central

Obecnie, gdy e-handel jest coraz popularniejszy, efektywne zarządzanie firmą wymaga zarówno solidnej platformy e-commerce, jak i skutecznego systemu zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Systemy ERP (Enterprise Resource Planning) pomagają zintegrować i koordynować wszystkie aspekty działalności firmy. Integracja systemu e-commerce z systemem ERP, takim jak Dynamics 365 Business Central, może znacznie poprawić efektywność i konkurencyjność przedsiębiorstwa. W tym artykule omówimy korzyści z takiej integracji oraz proces migracji z Navision Dynamics do Dynamics 365 Business Central.

Kwi 30, 2024

Jak firmy programistyczne przekształcają branżę IT w Polsce?

W ostatnich latach polski sektor technologiczny rozwija się w błyskawicznym tempie, a firmy programistyczne odgrywają kluczową rolę w tej transformacji. Niezależnie od tego, czy mowa o startupach, czy dużych przedsiębiorstwach, innowacje i nowoczesne rozwiązania IT są na porządku dziennym. W niniejszym artykule przyjrzymy się, jak firmy programistyczne przekształcają branżę IT w Polsce, wprowadzając nowe technologie i metodologie pracy, które zrewolucjonizują sposób, w jaki działamy i komunikujemy się.

Kwi 29, 2024

System workflow - klucz do efektywnego zarządzania projektami

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, gdzie szybkość i efektywność działań są kluczowe, systemy workflow odgrywają niezwykle ważną rolę. Są one nie tylko narzędziem do zarządzania procesami biznesowymi, ale także stanowią podstawę dla podejmowania strategicznych decyzji, takich jak wybór oferenta.

Kwi 19, 2024

Jakie korzyści niesie za sobą wdrożenie systemu zarządzania budynkiem (BMS) w Twoim obiekcie?

Zarządzanie wszystkimi urządzeniami w budynku bywa kłopotliwe, bo trzeba pamiętać o wielu czynnikach, wpływających na komfort użytkowania takiego miejsca, jak i co jeszcze ważniejsze - o bezpieczeństwie przebywających w nim osób. Dlatego tak ważne jest podejmowanie mądrych działań, do których zaliczamy wdrożenie systemu zarządzania budynkiem (BMS). Pamiętaj o tym w swoim obiekcie, decydując się na wsparcie Smart For Industry! Zobacz, co możesz zyskać!

Kwi 15, 2024

Korzyści biznesowe wynikające z wdrożenia systemu kolejkowego

Powszechnie uważa się, że czas to pieniądz, dlatego efektywne nim zarządzanie staje się wyzwaniem dla wielu firm i instytucji. Wdrożenie systemów kolejkowych, zwłaszcza elektronicznych i automatycznych, przynosi szereg korzyści zarówno klientom, jak i firmom.

Kwi 12, 2024

Usługi fulfillment i ich rola w rozwoju e-commerce

W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie e-commerce, kluczową rolę odgrywają usługi fulfillment, które są nieodłącznym elementem zapewniającym płynność oraz efektywność procesów związanych z obsługą i realizacją zamówień internetowych. Czym są tego typu usługi i dlaczego odgrywają tak ważną rolę?