© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Live streaming

Live streaming sportu - oglądaj transmisje z sportu na żywo

Transmisje online sportu to nowy kanał dystrybucji treści przez Internet i wyraz ewolucji świata marketingu. Live streaming staje się jednym z najbardziej autentycznych sposobów łączenia się z odbi...
łączność 5G
15 styczeń 2021

Google i Nokia rozpoczynają współpracę w zakresie rozwiązań 5G w chmurze

Google Cloud i Nokia wspólnie opracują rozwiązania dla oprogramowania 5G Core w chmurze dla dostawców usług komunikacyjnych i klientów korporacyjnych. 
Elektroniczna dokumentacja medyczna EDM
07 styczeń 2021

Elektroniczna dokumentacja medyczna EDM - co zawiera i jak ją prowadzić

Pierwsza ustawa dotycząca elektronicznej dokumentacji medycznej weszła w życie w 2011 roku. Celem prowadzenia EDM jest ułatwienie pracy oraz przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi jednostkami ...
porównywarka ofert GSM
31 grudzień 2020

Oferty sieci komórkowych oraz recenzja Samsunga Galaxy A21s.

Jak znaleźć najtańszą ofertę abonamentową spośród wszystkich na rynku oraz krótka recenzja telefonu od Samsunga, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Kolorowy monitoring nocą
Gru 23, 2020

Kolorowy monitoring nocą – poprawiona ochrona obiektów

Zastanawia Cię, dlaczego zdjęcia z kosmosu imponują ostrością, a obraz z monitoringu nierzadko nie pozwala rozpoznać sprawcy zdarzenia? Zdarza się to szczególnie nocą, kiedy obrazy czarno-białych kamer nie gwarantują obrazu odpowiednio wysokiej jakości. Obecnie można udoskonalić swój system monitoringu CCTV o kamery ColorVu lub Full Color, które gwarantują kolorowy i wyraźny obraz zarówno za dnia, jak i w nocy. Poznaj zalety tego rozwiązania i dowiedz się, dlaczego warto się na nie zdecydować.

baterie do laptopa
Gru 23, 2020

Kiedy należy dokonać wymiany baterii w laptopie?

Z laptopów korzystamy w rozmaitych celach – najczęściej używamy ich do pracy, nauki czy oglądania filmów, a czasem także do gier. Ich przewagą nad komputerami stacjonarnymi jest to, że można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Ograniczenie stanowi jednak fakt, że wymagają regularnego ładowania. Często z czasem pojawia się problem, który prędzej czy później spowoduje bateria laptopa.

drukarka atramentowa
Gru 22, 2020

Zalety drukarki atramentowej

Drukarka atramentowa to popularny sprzęt elektroniki użytkowej. Spotkać można ją w wielu domach oraz biurach. Nowoczesne modele gwarantują dobre funkcjonowanie oraz wysoką jakość wydruku. Do zakupu drukarki atramentowej zachęca też niska cena tego typu sprzętu. Są one o wiele tańsze niż uważane za nowocześniejsze urządzenia laserowe. Jakie jeszcze zalety ma drukarka atramentowa?

Hybrydowy SD-WAN
Gru 21, 2020

Przyszłość cyfrowego świata

Obecnie biznes w dużej mierze opiera się na ciągłości komunikacji i swobodnej oraz szybkiej możliwości wymiany danych. Ważne, aby stworzyć dla nich jedną sieć, która będzie bezpieczna i łatwa do zarządzania.

ransomware WordPress
Gru 9, 2020

Jak usunąć wirusy i ransomware WordPress?

WordPress to platforma CMS, która oferuje nam wiele korzyści i jest dość bezpiecznym systemem. Jednak w internecie wirusy, ransomware i inne ataki są wszechobecne, więc może zdarzyć się tak, że twoja strona internetowa zbudowana na WordPressie może zostać zainfekowana. Z tego poradnika dowiesz się jak usunąć wirusy i ransomware WordPress.

antywirus Bitdefender
Gru 8, 2020

Od ochrony Endpoint’ów do sieci w chmurze. Rozwiązania Bitdefender

Małe i średnie firmy są niemal uzależnione od działania wewnętrznych sieci LAN. Coraz więcej z nich korzysta również z zasobów wirtualnej przestrzeni dyskowej. Dlaczego nie tylko dostawca usługi, ale również Użytkownik powinien zadbać o bezpieczeństwo? Jakie rozwiązanie wybrać?
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry