© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


praca z drukarką 3d

Drukarki 3D dla zaawansowanych, jaki model warto wybrać?

Drukarka 3D daje nam niesamowitą dowolność, dzięki której niemal każdy rodzaj druku jest możliwy. Drukowanie w 3D to metoda wytwórcza, która polega na nakładaniu warstwami materiału budulcowego i j...
internet światłowodowy
02 grudzień 2021

Na czym polega technologia światłowodowa i dlaczego warto z niej skorzystać?

Trudno wyobrazić sobie dostęp do internetu i telewizji bez stałego, szerokopasmowego łącza. Obecnie dominuje w tym zakresie światłowód. Na czym oparta jest ta technologia? Dlaczego warto szukać dos...
Awatarowe metawersy
02 grudzień 2021

Awatarowe metawersy stają się hitem spotkań online

Świat rzeczywisty z wirtualnym coraz bardziej się przenikają. Tempo zmian potęguje pandemia i nikogo dziś nie dziwią konferencje czy spotkania świąteczne online. Gigant technologiczny Meta (dawniej...
RTK GPS
23 listopad 2021

RTK GPS co to jest i jaki odbiornik wybrać?

Interesujesz się rolnictwem precyzyjnym i chcesz wykorzystać je w swojej pracy? Koniecznie zapoznaj się z możliwościami technologii RTK. W poniższym artykule zaprezentujemy Ci podstawowe informacje...

Drukarka etykiet
Lis 10, 2021

Drukarka do etykiet - kiedy jej użycie może być niezbędne?

Etykiety spotkać można niemal wszędzie. Opatrzone są nimi produkty w sklepach, przesyłki, a nawet dokumenty. Czy zastanawiałeś się kiedyś w taki sposób działa urządzenie służące do drukowania tego rodzaju naklejek? W jakim celu się je stosuje? Czy warto zainwestować we własną drukarkę do etykiet? W naszym dzisiejszym artykule znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania!

dron DJI Mavic 3
Lis 3, 2021

Czy DJI Mavic 3 to duży krok wprzód?

DJI Mavic to jedna z najbardziej cenionych na świecie marek produkujących drony. Jest to spowodowane tym, iż drony od DJI Mavic od lat wyróżniają się zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Najnowszą maszyną firmy jest DJI Mavic 3. Czy jest to duży krok w przód w porównaniu z poprzednimi dronami od DJI Mavic? Sprawdzamy to w poniższym artykule.

transponder radarowy
Paź 28, 2021

Radar statków — nowoczesna nawigacja morska pod lupą

Śledzenie ruchu okrętów nigdy nie było takie proste. Dzięki nowoczesnym wysoce rozwiniętym technologicznie urządzeniom, takim jak radar statków, obserwowanie trasy pojazdów wodnych jest możliwe. Co więcej, może zostać przeprowadzone nie tylko w czasie rzeczywistym, ale również z każdego zakątka świata. Zbyt piękne, by było prawdziwe? Przekonajmy się!

aplikacja dedykowana
Paź 27, 2021

Typy aplikacji dedykowanych z software house

Wiesz, kiedy oszczędzisz najwięcej na współpracy z software house? Wtedy, gdy dobrze przygotujesz się do pierwszej rozmowy. Firmy programistyczne mogą zaoferować Ci wiele różnych rozwiązań tego samego problemu. Im więcej szczegółów rozważysz spokojnie przed poszukiwaniem wykonawcy aplikacji, tym szybciej będzie można przejść do konkretów.

oprogramowanie dla firm
Paź 27, 2021

Jak powstają aplikacje? 4 kroki do sukcesu.

Badania IBRIS z 2020 roku [1] wskazują, że ponad 85% użytkowników różnorodnych aplikacji odczuwa satysfakcję z ich użytkowania. Rosnąca satysfakcja i zainteresowanie tą formą powoduje, że coraz chętniej i częściej tworzone są nowe aplikacje, które docelowo mają rozpropagować dany produkt/usługę wśród zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów.  W jaki sposób powstają współczesne aplikacje? Z jakimi krokami liczyć się muszą przyszli producenci, którzy pragną powstania nowego produktu sekcji IT?

pomiary laserowe
Paź 14, 2021

Najlepszy sprzęt do pomiarów laserowych

Pomiary laserowe stały się dzisiaj standardem, z którego trudno zrezygnować na przykład projektując wnętrze fabryki. Sprzęt ten potrafi precyzyjnie określić odległości oraz wspomóc w podjęciu decyzji. Niemniej jednak, aby rzeczywiście czerpać korzyść z pomiarów laserowych, trzeba je wykonywać odpowiednim sprzętem. Jakie urządzenia są dzisiaj uznawane za najlepsze i dlaczego?
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry