© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Zakupy i sklepy

Modne koszule 2021

Modne koszule 2021: elegancja i casual

Trendy w modzie męskiej co prawda nie zmieniają się w tak szybkim tempie jak w przypadku mody damskiej, ale zawsze warto jest znać główne tendencje w tym zakresie. Ważnym elementem w szafie każdego...
Dekoracje imprezowe
29 lipiec 2021

Prezent na osiemnastkę to nie wszystko! Sprawdź, jak udekorować pomieszczenie na tę okazję

Planujesz osiemnastkę i chcesz, aby była wyjątkowa? Zapewne wiesz, że nieodłącznym elementem każdej udanej imprezy jest dobrane towarzystwo i niepowtarzalny nastrój. Ale co zrobić, aby go stworzyć?...
Środki ochrony osobistej
29 lipiec 2021

Środki ochrony osobistej – co to?

W ostatnim czasie dużo mówi się o środkach ochrony osobistej. To dość ogólne określenie, które do tej pory większości z nas kojarzyło się wyłącznie z zajęciami BHP lub wyposażeniem zakładów pracy i...
latarki-multifunkcjonalne
12 lipiec 2021

Multifunkcjonalne gadżety dla każdego

Oszczędność miejsca to dziś popularny trend. Stosowany jest niemal w każdej dziedzinie życia. Mamy już multifunkcjonalne meble, domy czy kosmetyki. W niedawnym czasie do grona produktów multifunkcj...

tkaniny pościelowe
Lip 11, 2021

Jak wybierać tkaniny pościelowe?

Tkaniny pościelowe wymagają szczególnej uwagi ze względu na ich przeznaczenie. Mają bezpośredni kontakt ze skórą przez co najmniej kilka godzin w ciągu dnia, a zatem oczekuje się od nich wyjątkowej delikatności i przewiewności. Zgodnie z powiedzeniem - jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz - od tego, jaką pościel wybierzesz, zależy twój zdrowy i spokojny sen. A wybór wcale nie jest taki oczywisty, jak by się mogło wydawać. Oferty sklepów z tkaninami są bardzo bogate, a ilość kolorów i wzorów przytłacza. Jak wybrać tę właściwą tkaninę pościelową i na co zwracać uwagę przy wyborze?

hurtownia sukienek
Lip 1, 2021

Jak w kilku krokach przemienić mały sklepik w ekskluzywny butik?

Gusta Polaków cięgle się zmieniają, no może chodzi raczej o Polki. Owszem nadal lubimy zakupy, ale jednak zamiast w dużych sklepach coraz bardziej preferujemy kupowanie w butikach. Dlatego też w dzisiejszym wpisie doradzimy Wam, jak w kilku krokach przemienić mały sklepik w ekskluzywny butik.

Merchandising
Cze 15, 2021

Na czym polega merchandising?

W dobie coraz większego nasycenia rynku reklamami marchandising jawi się jako skuteczna szansa na wyróżnienie konkretnego biznesu lub branży spośród wielu innych. Jego głównym zadaniem jest wpływanie na zachowanie klientów poprzez umiejętne wykorzystanie narzędzi prezentacji sklepu oraz specyfiki oferowanych produktów. Podstawowym celem jest zwiększenie sprzedaży, ale istnieje także szereg dodatkowych zalet, między innymi wpływ na budowanie wizerunku. Na co zwrócić uwagę, wybierając usługi merchandisingowe? Na jakie rezultaty można liczyć?

krzesło biurowe
Cze 10, 2021

Czy dobre krzesło biurowe musi być drogie?

Obecnie popyt na krzesła biurowe, najczęściej w stosunkowo niskim budżecie, niezmiennie się nie zmniejsza – wynika to z faktu, że wiele osób cały czas pracuje zdalnie, a wiele firm nie planuje powrotu do biur w pełnym wymiarze czasu, raczej decydując się na pracę w systemie hybrydowym. Oznacza to, że w wielu polskich domach i mieszkaniach będzie musiało znaleźć się miejsce na krzesło biurowe – czy jednak, aby było ono dobre, musi być drogie?

Zakupy w sieci dla dzieci
Cze 7, 2021

Zakupy dla dzieci w sieci: po czym poznać rzetelny sklep?

Zakupy przez internet stały się codziennością – wiadomym jest, że wiele osób decyduje się na złożenie zamówienia w e-sklepie. Jest to skuteczny sposób na to, aby zaoszczędzić sporą ilość gotówki, ponieważ proponowane ceny są zwykle o wiele korzystniejsze, niż w obiektach stacjonarnych.

plotery
Cze 1, 2021

Czym jest ploter?

Plotery są urządzeniami używanymi w wielu przedsiębiorstwach. Bez nich wydruki grafik wielkoformatowych byłyby prawie niemożliwe. Sama nazwa “ploter” dla wielu osób jest obca, warto więc nieco przybliżyć jej znaczenie.
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry