© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Zdrowie i uroda

maty do stania

Jak działa mata antyzmęczeniowa?

O tym, jak męczące jest długotrwałe stanie, wie chyba każdy pracownik fizyczny. Ciało w bezruchu odpoczywa jedynie podczas leżenia. W pozycji stojącej i statycznej dochodzi do silnego eksploatowani...
Jak dbać o włosy suche
30 marzec 2021

Jak dbać o włosy suche?

Problem z suchymi i łamliwymi włosami, może wynikać z wielu czynników. Być może nasza skóra głowy, nie jest wstanie wyprodukować wystarczającej ilości sebum? Być może odpowiedzialne są za to po pro...
Nagła utrata smaku
22 marzec 2021

Nagła utrata smaku? Powodem wcale nie musi być Covid!

Na przestrzeni ostatniego roku nagła utrata smaku stała się jednym z najbardziej niepokojących objawów, który przez trwającą pandemię, raczej wszystkim kojarzy się z zakażeniem koronawirusem. Warto...
krem z witaminą E
05 marzec 2021

Jakie działanie ma witamina E?

Witamina E należy do rozpuszczalnych w tłuszczach. Dość często występuje w naturze – możemy ją znaleźć w tranie, tłustych rybach takich jak łosoś czy halibut, w różnych gatunkach orzechów, owocach ...

Gadżety zdrowotne
Mar 2, 2021

Gadżety zdrowotne, które znacznie ułatwiają życie codzienne

Obecnie gadżety są bardzo modne i wiele osób decyduje się je kupić, bo w ten sposób możemy sobie nie tylko urozmaicić codzienność, ale przede wszystkim sprawić, że codzienne czynności będą zdecydowanie łatwiejsze i skuteczniejsze. Bardzo popularne stały się więc nie tylko gadżety zdrowotne, do domu, ale także te, które poprawiają naszą urodę. Możemy więc we własnym domu urządzić sobie osobisty salon piękności, a nie kiedy ten, który przypomina salon medycyny estetycznej.

Makijaż biznesowy
Lut 24, 2021

Makijaż biznesowy - jak go wykonać?

Odpowiedni make-up pozwala podkreślić oraz wyeksponować odpowiednie auty twarzy. W kręgach zajmujących się makijażem, wyróżnia się wiele stylizacji dobieranych do charakteru imprezy czy spotkania. Czym charakteryzuje się makijaż biznesowy?

dieta pudełkowa
Lut 18, 2021

Czym jest i na czym polega dieta pudełkowa?

Zdrowe i zbilansowane posiłki są ważne dla coraz większej ilości osób. Pozwalają one nie tylko utrzymać wagę oraz schudnąć, ale także dostarczają niezbędnych mikro i makroskładników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Żyjąc w czasach, gdzie coraz więcej osób spędza czas poza domem, często w pośpiechu coraz większą popularnością cieszy się sposób odżywania jakim jest dieta pudełkowa. Pozwala ona na spożywanie smacznych i zdrowych posiłków bez tracenia czasu na gotowanie, robienie zakupów oraz planowanie posiłków.

Aparaty ortodontyczne
Lut 12, 2021

Aparaty ortodontyczne – piękny i zdrowy uśmiech

Wada zgryzu wiąże się z wieloma negatywnymi konsekwencjami – nie tylko wpływa na estetykę wyglądu, ale doprowadzić może również do problemów zdrowotnych.

maska antysmogowa
Lut 3, 2021

Czy maski antysmogowe chronią przed wirusami?

W ostatnich miesiącach nie mieliśmy wyjścia i musieliśmy przyzwyczaić się do noszenia maseczek. Większość z nas postawiła na te z materiału. Jednak wraz z nastaniem sezonu grzewczego warto pochylić się nieco bardziej nad maskami antysmogowymi. I to nie tylko przez wzgląd na zanieczyszczenie powietrza.

Palenie tytoniu
Lut 3, 2021

Lubisz palić papierosy? Przeczytaj to, a przestaniesz!

“Palenie tytoniu przyczynia się do śmierci milionów osób rocznie na całym świecie” – tego typu nagłówki zapewne nie robią na Tobie większego wrażenia. Dobrze o tym wiesz i nikt nie będzie Ci mówił, co masz robić ze swoim życiem. Setki tysięcy bredni, wyssanych z palca, które mają skutecznie obrzydzić Ci chęć sięgnięcia po papierosa, ignorujesz z obrzydzeniem i grymasem na twarzy. Może jednak warto sięgnąć po nieco sprawdzonej wiedzy i spojrzeć na palenie tytoniu w nieco bardziej obiektywny sposób? To zajmie Ci tylko 3 minuty! Przeczytaj.
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry