© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


dieta Kwaśniewskiego

Czy dieta Kwaśniewskiego jest optymalna?

W dalszym ciągu temat ten wzbudza sporo kontrowersji. Dieta optymalna, która została opracowana przez dr Jana Kwaśniewskiego zaleca zjadanie trzech tłustych posiłków, wyeliminowanie z jadłospisu pi...
atopowe zapalenie skóry
05 listopad 2020

Skuteczna pielęgnacja skóry z AZS (atopowe zapalenie skóry)

Atopowe zapalenie skóry (w skrócie AZS) jest nazywane również wypryskiem atopowym, egzemą, alergicznym zapaleniem skóry lub po prostu atopią. Pojawia się już we wczesnym dzieciństwie (nawet w 3 mie...
Schodołaz
29 październik 2020

Schodołaz - życie może być prostsze!

Technika z dnia na dzień idzie do przodu. To, co jeszcze wczoraj było poza naszym zasięgiem, obecnie staje się rzeczywistością. Całe zespoły badawcze, laboratoria oraz nowoczesne fabryki dbają o to...
terapia dla osób uzależnionych Kraków
28 październik 2020

Do kogo skierowana jest terapia dla osób uzależnionych?

Termin uzależnienie odnosić się może do wielu zachowań. Dzisiejsze czasy oraz tempo życia wiążą się z dużym poziomem stresu, który bezpośrednio wpływa na możliwość popadnięcia w uzależnienie.

Sprzęt sportowy
Paź 24, 2020

Sprzęt sportowy do ćwiczeń w domu

Siłownia czy klub fitness to nie jedyne miejsca, w których można dbać o swoje ciało. Są chętnie odwiedzane przede wszystkim ze względu na łatwy dostęp do specjalistycznego sprzętu. Są jednak takie narzędzia do ćwiczeń, które z powodzeniem sprawdzą się także w warunkach domowych – i wcale nie kosztują miliona monet. Sprawdź, jaki sprzęt warto zamówić do mieszkania!

Złamanie ręki w UK
Paź 23, 2020

Złamanie ręki w UK – jak walczyć o odszkodowanie?

W każdym kraju panują inne zasady dotyczące przyznawania odszkodowań za wypadki. Zupełnie różne mogą być też kwoty. To, za co w Polsce dostaje się symboliczne kwoty, gdzie indziej może wiązać z wysoką rekompensatą.

Jesienne superfood
Paź 23, 2020

Jesienne superfood – jedz na zdrowie!

Dopadła nas szarość, mniejsza ilość słońca, wcześnie zapadający zmrok i niskie temperatury. Bez dwóch zdań, jesienna słota wystawi nas teraz na próbę i powie „sprawdzam” naszej odporności. Czy istnieją sposoby na to, żeby w naturalny sposób wspomóc układ immunologiczny i chorować mniej lub wcale? Oczywiście! Przede wszystkim oczywiście należy dbać o higienę życia. Co to oznacza? Ruch to zdrowie również jesienią– aktywność na świeżym powietrzu, stałe uprawianie sportu. Zdrowy sen – odpowiednia dawka wypoczynku, którego w chłodniejsze miesiące roku każdy organizm potrzebuje więcej, niż latem....

sklep fitness
Paź 23, 2020

Sklep fitness, jakiego potrzebujesz!

W dzisiejszych czasach zdrowy styl życia oraz uprawianie aktywności fizycznej są promowane zarówno przez znane z radia i telewizji osoby, lekarzy, popularne social media i portale społecznościowe.

białko smakowe
Paź 22, 2020

Lubisz białko smakowe? Wybierz najlepszy smak dla siebie!

Białko jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania oraz dobrego samopoczucia - jego suplementacja jest szczególnie istotna w przypadku profesjonalnych sportowców oraz wszystkich osób, które aktywnie pracują nad swoją siłą, sprawnością i kondycją. Dla trenujących, którzy znudzeni są tradycyjnymi, pozbawionymi smaku odżywkami białkowymi, z rozwiązaniem przychodzi białko smakowe. Zastanówmy się, dla kogo jest ono najlepszą opcją oraz jak wybrać najlepszy smak dla siebie?

nadmiar fluoru
Paź 21, 2020

Zapytaj stomatologa: Białe plamki na zębach? Przyczyną może być nadmiar fluoru!

Co za dużo, to nie zdrowo – to stare porzekadło można odnieść również do zdrowia naszych zębów. Jeśli pojawią się na nich białokredowe lub brunatne plamki czy pasma, warto wiedzieć, że przyczyną tych zmian może być nadmiar fluoru zgromadzony w naszym organizmie. Do czego może to doprowadzić i czy rzeczywiście problem nadmiaru fluoru tkwi w paście do zębów?
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry