© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Zdrowie i uroda

Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy - jak go wykonać?

Odpowiedni make-up pozwala podkreślić oraz wyeksponować odpowiednie auty twarzy. W kręgach zajmujących się makijażem, wyróżnia się wiele stylizacji dobieranych do charakteru imprezy czy spotkania. ...
dieta pudełkowa
18 luty 2021

Czym jest i na czym polega dieta pudełkowa?

Zdrowe i zbilansowane posiłki są ważne dla coraz większej ilości osób. Pozwalają one nie tylko utrzymać wagę oraz schudnąć, ale także dostarczają niezbędnych mikro i makroskładników niezbędnych dla...
Aparaty ortodontyczne
12 luty 2021

Aparaty ortodontyczne – piękny i zdrowy uśmiech

Wada zgryzu wiąże się z wieloma negatywnymi konsekwencjami – nie tylko wpływa na estetykę wyglądu, ale doprowadzić może również do problemów zdrowotnych.
maska antysmogowa
03 luty 2021

Czy maski antysmogowe chronią przed wirusami?

W ostatnich miesiącach nie mieliśmy wyjścia i musieliśmy przyzwyczaić się do noszenia maseczek. Większość z nas postawiła na te z materiału. Jednak wraz z nastaniem sezonu grzewczego warto pochylić...

Palenie tytoniu
Lut 3, 2021

Lubisz palić papierosy? Przeczytaj to, a przestaniesz!

“Palenie tytoniu przyczynia się do śmierci milionów osób rocznie na całym świecie” – tego typu nagłówki zapewne nie robią na Tobie większego wrażenia. Dobrze o tym wiesz i nikt nie będzie Ci mówił, co masz robić ze swoim życiem. Setki tysięcy bredni, wyssanych z palca, które mają skutecznie obrzydzić Ci chęć sięgnięcia po papierosa, ignorujesz z obrzydzeniem i grymasem na twarzy. Może jednak warto sięgnąć po nieco sprawdzonej wiedzy i spojrzeć na palenie tytoniu w nieco bardziej obiektywny sposób? To zajmie Ci tylko 3 minuty! Przeczytaj.

ergonomia pracy przy komputerze
Lut 3, 2021

Ergonomia pracy przy komputerze - o czym musisz pamiętać?

Ponad 7 godzin dziennie, co w pracy na etacie daje blisko 1400 godzin rocznie. Aż tyle wynosi średnia dla pracownika biurowego w Europie. Naprawdę sporo, co wiąże się ze sporym ryzykiem urazów kręgosłupa, dłoni, nadgarstków, samych pleców, a nawet głowy i ud. Naprawdę wiele czynników ma znaczenie, o ergonomii pracy przy komputerze dowiesz się sporo z tego artykułu!

sprzątanie przychodni
Sty 27, 2021

Sprzątanie przychodni i placówek medycznych w dobie koronawirusa

Niektóre miejsca, takie jak przychodnie, szpitale, gabinety lekarskie i placówki medyczne wymagają zastosowania specjalnych środków czystości. Zwykłe płyny do podłóg czy środki do czyszczenia szyb nie usuną wszechobecnych drobnoustrojów, które nie tylko mogą stanowić zagrożenie dla personelu szpitalnego, lekarzy i pielęgniarek, ale także i dla pacjentów w trakcie hospitalizacji i rekonwalescencji. Konieczne jest także przeprowadzenie kompleksowej dezynfekcji, dzięki której placówki medyczne będą mogły sprawnie przyjmować pacjentów nawet w najbardziej wymagających warunkach.

soczewki kontaktowe
Sty 27, 2021

Soczewki kontaktowe – postaw na wygodę

Problemy ze wzrokiem są nieodzowne w przypadku większości osób. Żyjemy dłużej i intensywniej, a nasz narząd wzroku wykorzystywany jest często ponad jego możliwości.

kiszone warzywa
Sty 25, 2021

Dieta oparta na kiszonych warzywach i zakwasach? Czemu nie!

Cenisz sobie zdrową żywność, opierającą się na naturalnych składnikach bez zbędnych konserwantów i sztucznych dodatków? Myślisz o przejściu na zdrową dietę? Chcesz oczyścić swój organizm?

Pandemia COVID-19
Sty 19, 2021

Jak sprawić, żeby klient salonu czuł się bezpiecznie w czasie pandemii?

Pandemia COVID-19 to trudny czas dla nas wszystkich. Nie tylko dla klientów, ale także dla przedsiębiorców, którzy muszą odbudować zaufanie klientów i sprawić, żeby czuli się oni bezpiecznie w salonach fryzjerskich czy kosmetycznych. Jak to zrobić?
BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry