© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Gdzie zamówić opakowania styropianowe?

opakowania styropianowe
 |  Redakcja  |  Transport i motoryzacja

Z jednej strony niedoceniane przez konsumentów, z drugiej wymarzony środek ekspresji przez speców od marketingu. Istnieją od początku dziejów ludzkości, kiedy to pierwszy człowiek ofiarował swojej wybrance szalenie gustowną kość mamuta owiniętą w skórę lub korę. I wtedy, i dzisiaj ich celem było i jest podniesienie rangi zawartości, zabezpieczenie przed uszkodzeniem oraz ozdoba. Z biegiem czasu stają się praktyczniejsze, tym bardziej że producenci do ich produkcji wykorzystują najnowsze zdobycze technologii. Stanowią wypełnienia gustownych neseserów na biżuterię, jak i skromnie wyglądające kulki przydatne w transporcie wrażliwych na wstrząsy towarów. Warto zatem poświęcić odrobinę czasu, by dowiedzieć się więcej o opakowaniach, pojemnikach i pudełkach styropianowych, zwłaszcza w perspektywie rozwoju własnej firmy.

Rodzaje opakowań styropianowych, struktura.

Opakowania styropianowe różnią się od siebie pod względem technologii produkcji, struktury, a co za tym idzie zastosowania.

Przyglądając się ofercie jednego z najbardziej doświadczonych producentów tej branży, prezentowanej na stronie hirsch-porozell.pl. można zapoznać się z niezwykłymi właściwościami tych niepozornych, lecz istotnych elementów współczesnego handlu i transportu. Oprócz polistyrenu można stosować również inne materiały o podobnych właściwościach. Firma HIRSCH Porozell produkuje opakowania różnorodne pod tym względem.

Rodzaje materiałów do produkcji opakowań:

  • EPS - polistyren ekspandowany, bloki materiału cięte na płyty o pożądanej grubości i wymiarach.

  • EPP – polipropylen spieniony, nie zawiera styrenów oraz przejawia większą obojętność chemiczną, nie wchodząc w reakcje z olejami, ropą, smarami itp. Jest też bardziej odporny na wysokie temperatury.

Dodatkowo występują jeszcze opakowania EPP oraz Arcel.

Typy opakowań.

Zadaniem opakowania jest przede wszystkim ochrona jego zawartości. Ideałem jest sytuacja, kiedy opakowanie dostosowuje się kształtem do produktu. Bogata zawartość powietrza tworząca naturalne pęcherzyki tworzy skuteczną zaporę dla temperatury, wstrząsów i zgnieceń. Gładka powłoka zewnętrzna jest świetnym podłożem dla oznaczeń graficznych wyróżniających towar, jak i jego wytwórcę, stanowiąc okazję do dodatkowej reklamy.

Dostosowanie do produktu.

Właśnie możliwość nietypowego kształtowania opakowań, zgodny z preferencjami klienta stanowi o sile i profesjonalizmie HIRSCH Porozell. Produkty tej firmy zabezpieczają zarówno przewozy delikatnej elektroniki, jak i są bezpieczne w transporcie żywności. Są doskonałe, jako izolatory produktów farmaceutycznych biotechnologicznych czy próbek medycznych, szczególnie wrażliwych na zanieczyszczenia, lecz także często aktywnych chemicznie.

Pro–Eko.

Aspektem poruszanym w ostatnich latach jest ekologia oraz związany z nią recykling. I w tej dziedzinie można liczyć na HIRSCH Porozell, z uwagi na fakt, że wytwarzane przez firmę opakowania są wielokrotnego użytku, zatem istnieje możliwość znacznych oszczędności przy prawidłowej gospodarce magazynowej. Ten efekt uzyskano dzięki wyjątkowej odporności i elastyczności opakowań.

Gdzie zamówić opakowania styropianowe?

Osoby zainteresowane zapraszamy do partnerów handlowych HIRSCH Porozell. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu (+48) 717 847 950 lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do czego serdecznie zapraszamy. 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry