Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Czy stalowe szafy nadają się do biura księgowego?

stalowe szafy
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

W rzeczywistości, szafy stalowe są niezbędnym elementem każdego biura. Mimo to, istnieją pewne aspekty, które należy wziąć pod uwagę przed ich zakupem. Dzieje się tak dlatego, że wiele biur przekonało się, że popełniło błąd używając tych stalowych elementów. Dlatego teraz pokażemy Ci, które trzy aspekty powinieneś wziąć pod uwagę przed ich zakupem Pamiętając, że nie wszystkie produkty są takie same i że powinieneś kupić tylko te wykonane z dobrych materiałów, takich jak szkło hartowane (które może utrzymać do 200 KG) lub ognioodporny materiał, taki jak MDF; w ten sposób nie będą one łatwe do złamania i będą trwać dłużej Wybierając, czy chcesz regulowany jeden lub nie; ponieważ większość pracowników mają tendencję do częstszego korzystania z górnych szafek Jeśli uważasz, że te elementy są drogie, czy nie, bo jeśli są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, będą dobrą inwestycją i nie trzeba będzie kupić nowe w krótkim czasie.

Ognioodporne stalowe szafy

Szafy ze stali ognioodpornej są najlepszą opcją dla biur i to właśnie z tych powodów szafy te utrzymują wszystkie twoje pliki zorganizowane w jednym miejscu. W ten sposób łatwiej będzie je znaleźć, gdy będą potrzebne, a ich stała organizacja poprawi produktywność 

Można je dostosować w odniesieniu do tego, jak wiele dokumentów chcesz zorganizować.

Oznacza to zatem, że jeśli w swoim biurze umieścisz szafy ognioodporne, będziesz miał wyraźną przewagę nad każdą inną firmą. Ponadto będą one chronić Twoje informacje przed niepożądanymi oczami i zapobiegać ewentualnym kradzieżom.

Ognioodporne stalowe szafy 1

  1. Posiadanie dobrej przestrzeni w biurze: Aby upewnić się, że kupujesz odpowiednią szafę stalową, zalecamy posiadanie wystarczającej ilości miejsca między biurkami lub obszarami roboczymi (przy co najmniej 60cm), aby szafa nie stanowiła barykady lub utrudnienia.
  2. Drzwi w szafie stalowej: Jeśli pracujesz w biurze, będziesz chciał zabezpieczyć się przed ewentualnymi intruzami. Z tego powodu zalecamy posiadanie mocnych drzwi wykonanych ze stali z co najmniej trzema zawiasami (cztery są jeszcze lepsze). W ten sposób nikt nie będzie mógł ich otworzyć bez pozwolenia.
  3. Regulowane półki: Aby łatwiej zorganizować swoje pliki i dokumenty, zalecamy posiadanie regulowanych półek w swoich stalowych szafkach. W ten sposób można przechowywać różne rodzaje dokumentów w zależności od ich wielkości i kształtu, aby mieć do nich łatwy dostęp w razie potrzeby. Pamiętaj również, że powinieneś upewnić się, że te elementy mają wystarczająco dużo miejsca między sobą, aby nie uszkodzić delikatnych dokumentów podczas ich regulacji.
  4. Otwór na kable: Aby zwiększyć system wentylacji w szafie stalowej, zalecamy posiadanie otworu na kable, aby zapewnić cyrkulację powietrza lub przynajmniej możliwość zainstalowania wentylatora w razie potrzeby.
  5. Zamki w szafie stalowej: Zalecamy również posiadanie zamykanej szafy stalowej, aby goście i pracownicy mogli ją otworzyć tylko za zgodą osoby upoważnionej (na przykład kierownika). W ten sposób nikt nie będzie mógł wyjąć z niej dokumentów bez pozwolenia.
  6. Kolor: Na koniec zalecamy wybór pomiędzy kolorem czarnym (który jest idealny do biur), szarym (który pasuje do każdego stylu wystroju) i niebieskim (idealny do biur pełnych pracowników).

Dlatego też, jeśli zastosujesz się do rad wymienionych powyżej, będziesz w stanie wybrać idealną szafę stalową do swojego biura.

Więcej na stronie https://witrynabudowlana.pl/