© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Budownictwo
  • Dostawca słupów teletechnicznych i masztów z aluminium

Dostawca słupów teletechnicznych i masztów z aluminium

słupy teletechniczne
 |  Redakcja  |  Budownictwo

Wybór odpowiednio wykonanych słupów oraz masztów jest bardzo ważny. Chodzi nie tylko o większą żywotność, ale też odpowiednio zaprojektowaną konstrukcję. Niezależnie więc od tego, czy szukasz słupów do zastosowań telekomunikacyjnych, oświetleniowych lub zależy ci na powieszeniu flagi, skorzystaj z oferty polskiego producenta.

  1. Zalety słupów teletechnicznych z kompozytów
  2. Wybór słupów oświetleniowych
  3. Nowoczesne maszty aluminiowe na flagi

Zyskasz dzięki temu najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji na temat rozwiązań kompozytowych i aluminiowych, a po dodatkowe informacje zawsze możesz zgłosić się do firmy.

Zalety słupów teletechnicznych z kompozytów

Dzięki zastosowaniu technologii kompozytowej, słupy teletechniczne są bardzo lekkie, a jednocześnie niesamowicie żywotne. Odpowiednio wykonany słup może przetrwać nawet czterdzieści lat, a w razie potrzeby można go przenieść bez potrzeby korzystania ze specjalistycznych dźwigów. Ma to znaczenie również w przypadku większych zamówień, ponieważ jeden tir może przewieźć około trzystu słupów kompozytowych, które świetnie sprawdzą się jako słupy teletechniczne. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań nie wymagają żadnej konserwacji. Nie musisz więc ponosić kosztów z ich eksploatacją lub tracić czasu na malowanie słupów. Jeżeli z jakiegoś powodu będziesz chciał wymienić słupy na inne lub zostaną uszkodzone, można je poddać przetworzeniu.

Wybór słupów oświetleniowych

Słupy oświetleniowe typu kompozytowego pozwalają bezprzewodowo sterować oświetleniem. Pomimo tego, że są solidne i wytrzymałe, ich stosowanie pozwala zwiększyć bezpieczeństwo kierowców. Gdyby doszło do wypadku i kierowca wjechałby w słup oświetleniowy kompozytowy, to z pewnością odniesie mniejsze obrażenia niż przy innych rozwiązaniach. Słupy można wykorzystać również do wielu innych zastosowań. Chodzi między innymi o zbieranie danych związanych z natężeniem ruchu, ładowanie indukcyjne urządzeń przenośnych i wyświetlanie reklam. Porządny słup multimedialny sprawdzi się między innymi w obiektach handlowych i rekreacyjnych oraz w branży kolejowej.

Nowoczesne maszty aluminiowe na flagi

Zaletą masztów flagowych z aluminium jest natomiast to, że można je przemalować na dowolny kolor, co ułatwi dopasowanie ich do układu i wystroju poszczególnych obiektów. Słupy są odporne na czynniki atmosferyczne i spełniają wymogi związane z normami (w tym PN-EN 40). Więcej informacji znajdziesz w zakładce maszty aluminiowe, gdzie dostępne są zdjęcia gotowych rozwiązań.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry