Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Biuro tłumaczeń Poznań

Biuro tłumaczeń
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

Oddaj się w ręce Linguaforum, Twojego poznańskiego biura tłumaczeń. Zaufaj naszemu doświadczeniu i poznaj naszą skuteczność bez wychodzenia z domu lub biura. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, co potrzebujesz przetłumaczyć.

Biuro tłumaczeń Poznań to firma działająca od wielu lat na polskim rynku. Jest to również prężnie rozwijające biuro, za którym stoi doświadczony zespół tłumaczy. W swojej ofercie posiadamy możliwość tłumaczenia treści w wielu językach. Najczęściej są to takie języki jak: angielskiniemieckiukraińskirosyjski oraz hiszpański. Jednak nasi tłumacze przysięgli (Poznań) posiadają niezbędną wiedzę oraz uprawnienia, aby dokonywać tłumaczeń z mniej popularnych języków. Będą to m.in.: język słowackiduńskiturecki oraz litewski. Tłumaczenia przysięgłe (Poznań) realizowane w naszym biurze są atrakcyjne cenowo, wykonane rzetelnie oraz profesjonalnie. Anegdotycznie, w 2020 r. wzrosła liczba tłumaczeń z belgijskiegowęgierskiegoszwajcarskiegoholenderskiegogreckiegoaustriackiego i koreańskiego.

Dokonując takiego typu tłumaczeń, nie ma miejsca na błędy, dlatego nasi tłumacze przysięgli biorą pełną odpowiedzialność za przełożoną treść. Cechują je: wysoka jakość wykonania, dbałość o jak najwierniejszą zgodność z oryginałem oraz szybki czas realizacji. Nasze biuro specjalizuje się w przygotowywaniu tłumaczeń uwierzytelnionych, które dzięki pracy naszych tłumaczy zyskują status oficjalnego dokumentu. W praktyce oznacza to, że mogą Państwo złożyć taki dokument w stosownym urzędzie. Do najczęściej wykonywanych przez nas tłumaczeń zaliczamy m.in.: tłumaczenia aktów notarialnychświadectw szkolnych, świadectw pracy, dokumentów urzędowych oraz sądowych. Bez problemu wykonamy również przekładów aktów stanu cywilnego, zaświadczeń, certyfikatów, dokumentacji medycznej czy pełnomocnictw.

Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach niezbędna okazuje się pomoc tłumacza ustnego. W naszej ofercie tłumacz przysięgły (Poznań) zapewni Państwu skuteczną komunikację podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych. Niejednokrotnie wsparliśmy naszych klientów podczas międzynarodowych konferencji, kolacji biznesowych, negocjacji oraz w lokalizacji stron internetowych. Dzięki naszej pomocy, klienci mogą skupić się na samej istocie spotkania, nie martwiąc się o problemy wynikające z nieznajomości języka. Specjalizujemy się w organizowaniu zamówień naszych klientów w sposób mądry, szybki i sprawny.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem, dlatego w dobie Internetu oferujemy również możliwość zlecenia tłumaczeń pisemnych online. Dzięki temu zaufało nam już wiele firm oraz klientów indywidualnych na całym świecie. Jest to również wielka oszczędność czasu i wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu lub firmy, aby dokonać takiego zlecenia. W roku 2021 otrzymaliśmy wiele próśb o przetłumaczenie dokumentów w celu umożliwienia wyjazdu za granicę. Obecna sytuacja zdrowotna doprowadziła do wielu tłumaczeń medycznych dotyczących podróży. Wystarczy przesłać nam dokument w dowolnym formacie, a my zajmiemy się jego bezpłatną wyceną oraz tłumaczeniem. Przy wykonywanej wycenie, bierzemy głównie pod uwagę długość oraz rodzaj dokumentu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.