Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Czy wynajem zwyżki się opłaca?

wynajem zwyżki
 |  Artykuł partnera  |  Budownictwo

Na rynku funkcjonuje coraz więcej wypożyczalni sprzętu budowlanego, które oferują wynajem zwyżek. Podnośniki koszowe stosowane są podczas wykonywania rozmaitych prac na wysokości. Bardzo często wykorzystywane są sporadycznie, a więc ich zakup jest kompletnie nieopłacalny. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług przedsiębiorstwa, które oferuje wynajem podnośników koszowych.

Ile kosztuje wynajem zwyżki?

Podesty ruchome oferowane przez wypożyczalnie maszyn budowlanych pochodzą od renomowanych producentów. Zakup takiej zwyżki jest ogromną inwestycją, na którą większość firm nie może sobie pozwolić. Wynajem będzie o wiele korzystniejszy, niż zakup sprzętu słabej jakości. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że takie maszyny nie są tak efektywne i komfortowe w użytkowaniu. Ich parametry technologiczne są o wiele słabsze. Ponadto tańsze podnośniki wątpliwej jakości produkowane są z nietrwałych komponentów. Żywotność maszyny jest krótsza, a więc szybciej może dojść do uszkodzenia sprzętu. Ponadto takie podnośniki koszowe są awaryjne, co zmniejsza swobodę eksploatacji.
Wynajmując zwyżkę w profesjonalnej wypożyczalni możemy liczyć na to, że będzie to maszyna wytrzymała i bezawaryjna. Cena waha się od 200 do 400 zł za dobę.

Czy warto zdecydować się na wynajem?

Wynajem zwyżki, to najrozsądniejsze rozwiązanie, jeśli sprzęt potrzebny nam jest jedynie sporadycznie. Nie musimy wykonywać konserwacji, czy też przeglądu technicznego maszyny. Oszczędzamy również na jej magazynowaniu. Całą odpowiedzialność za zwyżkę ponosi wypożyczalnia. Oznacza to, że w przypadku awarii wyśle ona swoich wykwalifikowanych ekspertów w celu wyeliminowania problemu. Sprzęt zostanie przywrócony do pracy tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli usterka jest poważniejsza, to firma na własny koszt dostarcza nowy podnośnik. Dzięki temu mamy sto procent pewności, że wszelkie prace wykonamy terminowo oraz bezproblemowo. Cena wynajmu zawiera kompleksową opiekę wypożyczalni maszyn budowlanych.

Podesty ruchome- wypozyczalniapodnosnikow.pl