Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Dieta oparta na kiszonych warzywach i zakwasach? Czemu nie!

kiszone warzywa
 |  Artykuł partnera  |  Zdrowie i uroda

Cenisz sobie zdrową żywność, opierającą się na naturalnych składnikach bez zbędnych konserwantów i sztucznych dodatków? Myślisz o przejściu na zdrową dietę? Chcesz oczyścić swój organizm?

Kiszone Warzywa

Cenisz sobie zdrową żywność, opierającą się na naturalnych składnikach bez zbędnych konserwantów i sztucznych dodatków? Myślisz o przejściu na zdrową dietę? Chcesz oczyścić swój organizm? Świetnym rozwiązaniem dla takiej diety są oczywiście kiszone specjały! Rozpieść swoje kubki smakowe, wzmocnij swoją odporność i daj nową siłę swojemu organizmowi. Dieta oparta na kiszonych produktach to niezwykle zdrowe odżywianie dla naszego organizmu. 

Kiszonki, soki kiszone

Niezastąpionymi kiszonymi rarytasami są pyszne kiszone warzywa! Są one niesamowicie zdrowe dla naszego organizmu i bardzo dobrze go oczyszczają z wszelkiego rodzaju toksyn. Nieprzypadkowo różnorodne kiszone produkty w postaci warzyw czy soków są stosowane podczas odchudzania. Odchudzanie stanie się dla Ciebie niezwykle proste, szybkie, a nawet przyjemne. Do najczęściej stosowanych kiszonych warzyw zaliczane są buraki kiszone, kiszona kapusta, ogórki kiszone oraz rzadko spotykany czarny czosnek. W tego rodzaju dietach często stosuje się również azjatyckie specjały takie jak kimchi oraz indonezyjskie rarytasy w postaci tempeh. Polecamy również kiszonki z suszonymi pomidorami, z cytryny, z oliwek, z białej rzepy, z brukselki, z dyni, z selera, z brokułami, z papryką, z kalarepą, z marchewką, z cebulą, z rzodkiewką, czy też z kalafiorem. Ponadto w trakcie diety warto stosować różnego rodzaju soki naturalne. W szczególności polecamy przepyszny zakwas z buraka soki kiszone z kapusty i z ogórka!

Sam się przekonaj i wypróbuj niezwykle smaczne kiszone rarytasy! Zobaczysz, że z czasem poczujesz się znacznie lepiej, Twoje ciało będzie dobrze odżywione i doskonale oczyszczone. Ponadto wypróbowując kiszone specjały, przekonasz się, że nie przepłacasz!