© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Smak zabawy? Tylko Subaru XV!

Subaru
 |  Redakcja  |  Transport i motoryzacja

Japoński crossover wymyka się nieco standardom. Wciąż pozostaje rasowym zdobywcą szos, ale gwarantuje coś więcej niż komfortową i pewną jazdę. Rozrywka to słowo klucz. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zaproponowanym przez Subaru zwykła codzienna jazda może przeobrazić się w świetną, a do tego bezpieczną zabawę. Myślisz, że jazda samochodem nie może sprawiać frajdy? Zmienisz zdanie, gdy tylko siądziesz za kierownicą Subaru XV.

Ekscytująca jazda w każdych warunkach

Co powiesz na to, aby nieco się zabawić za kierownicą? I mamy tu na myśli szaleństwo kontrolowane. Subaru XV to samochód, który przypadnie do gustu miłośnikom dynamicznej i pewnej jazdy. Auto posiada nowoczesny, miejski styl. Prezentuje się świetnie na tle konkurencji głównie ze względu na przemyślany, elegancki design. Miękka sylwetka świetnie wpisuje się w obecne trendy. Geometryczne kształty nadają nadwoziu innowacyjności: przednie i tylne światła, 17-calowe aluminiowe felgi, osłony dolnych krawędzi – każdy z tych elementów świadczy o wysmakowanym guście twórców XV.

Wyposażenie: moc ascezy

Wnętrze zachęca do jazdy mimo swojego ascetycznego charakteru. Ciemna tapicerka oraz obite czarną, gładką tkaniną fotele prezentują się minimalistycznie. Jedyny akcent kolorystyczny stanowi pomarańczowe obszycie w ciepłym odcieniu. W środku można poczuć się naprawdę dobrze za sprawą imponujących rozmiarów przestrzeni. Komfort jazdy zarówno w pojedynkę, jak i towarzystwie pasażerów, okaże się wręcz doskonały.

Prostota ta ma zasadniczy cel: nie rozpraszać. Dzięki temu poruszanie się Subaru XV okazuje się jeszcze przyjemniejszym doznaniem. Centrum dowodzenia autem znajduje się w zasięgu wzroku oraz dłoni. Wszystko, co należy wiedzieć o samochodzie w trakcie jazdy, kierowca otrzymuje natychmiast na zsynchronizowanych ze sobą ekranach.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry