Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Naprawiać stare drukarki czy kupować nowe? Oto jest pytanie!

Naprawa drukarek
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

I trudno się dziwić takiej reakcji, ponieważ przeglądając portale ze sprzętem można odnieść wrażenie, że drukarki dostępne na półkach marketów są stosunkowo niedrogie. Jednak nie dajmy się zwieść pozorom.

Drukarki to jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywanych powszechnie w biurach, szkołach czy urzędach. To dzięki nim możemy szybko stworzyć fizyczną wersję cyfrowego obrazu bez żmudnego przepisywania dokumentu czy przerysowywania obrazu. Wielu z nas nie wyobraża sobie dzisiaj pracy bez tych urządzeń. Dlatego często okazuje się, że uszkodzona drukarka to prawdziwy dramat na wielu stanowiskach pracy.

druk img1

Nowe to nie zawsze znaczy lepsze

Media na co dzień bombardują nas reklamami, które silnie wpływają na nasze decyzje konsumpcyjne. Nie inaczej jest w przypadku urządzeń drukujących. W momencie kiedy pojawia się jakaś awaria, pierwszą reakcją osób obsługujących sprzęt jest myśl, że to dobry czas na zakupy nowego sprzętu. I trudno się dziwić takiej reakcji, ponieważ przeglądając portale ze sprzętem można odnieść wrażenie, że drukarki dostępne na półkach marketów są stosunkowo niedrogie. Jednak nie dajmy się zwieść pozorom. Polska to kraj, gdzie sprzęt oferowany przez sklepy wielkopowierzchniowe trudno zaliczyć do urządzeń wysokiej klasy. W takim przypadku liczy się tylko ładny wygląd i niska cena. Niestety wielu klientów daje się na to nabrać, nie bierze pod uwagę wszystkich kosztów obsługi urządzenia i potem naprawa drukarek canon warszawa może być niemiłym zaskoczeniem.

Naprawa drukarek – sposób na oszczędności

druk img2

Zanim zdecydujemy się na zakup nowych drukarek laserowych czy kopiarek zawsze warto najpierw rozważyć czy naprawa starych urządzeń nie będzie dobrym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli jesteśmy użytkownikami modeli, za którymi stoją wielcy producenci tacy jak: Samsung, Canon czy Brother. Po pierwsze będzie to bardziej ekologiczne działanie niż kupowanie nowego sprzętu. Po drugie przy wycenie naprawy można się przyjemnie zdziwić, ponieważ może się okazać, że serwis brother warszawa nie jest wcale kosztowny. Dodatkowo warto tutaj rozwiać mit mówiący o tym, że części do markowych urządzeń są drogie i trudno dostępne. To nieprawda. Najwięksi producenci zobowiązani są produkcji części zamiennych do każdej drukarki przez okres 10 lat po zakończeniu produkcji danego sprzętu.

Z czym najczęściej zgłaszają się klienci do drukarki serwis warszawa?

Najczęstsze problemy, z którym zgłaszają się klienci do centrum drukarek warszawa od lat są takie same. Najczęściej dotyczą one zacinającego się papieru, nieutrwalonego obrazu, głośnej pracy urządzenia czy problemów z lokalizacją maszyn w sieci. Przyczyn usterek może być bardzo dużo i tylko szybka reakcja, diagnoza i usługa wykonana przez https://regulservis.pl może przynieść skuteczne rozwiązanie problemu.  

Telefon do serwisanta drukarek zapisz w ulubionych

Bez względu czy Twoje biuro to Śródmieście czy Wola, zawsze warto mieć pod ręką telefon do sprawdzonego serwisu. Dzisiaj każda prężnie działająca firma zabiega o dobra współpracę z klientem, więc pan serwisant, pomimo korków w centrum, pojawi się u Ciebie najszybciej jak będzie mógł. Drukarki serwis warszawa to zawsze gwarancja niezawodności i profesjonalna obsługa nawet starszych urządzeń drukujących. Dzięki takim troskliwym naprawom przedłużasz życie drukarek, chronisz środowisko i nie wprowadzasz do obiegu nadmiernej ilości plastiku.