Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Czy celebryci kupują lajki na instagramie?

lajki na instagramie
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Instagram to już nie tylko możliwość dzielenia się życiem osobistym i zachowanie relacji i kontaktu pomiędzy osobami publicznymi. Dzisiaj jest to swego rodzaju biznes. Celebryci reklamują na Instagramie produkty, nieznane osoby stają się celebrytami dzięki instagramowi, ponieważ zebrali wokół siebie dużą ilość fanów, którzy obserwują ich codzienne życie. Dzięki temu osoby z wieloma obserwacjami mają możliwość zarobienia sporych pieniędzy dzięki kontraktom reklamowym i postom sponsorowanym. Jednak czy wszyscy celebryci prowadzą sami swoje konta i obserwującymi ich profile są tylko ich fani? Otóż nie. Odkąd na portale społecznościowe weszły wielkie pieniądze, to kontami celebrytów zarządzają PR-owcy a ilość lajków, obserwacji i wyświetleń jest odpowiednio zarządzana, by pozycjonowanie postów i profilu było odpowiednie. Zarządzanie ilością lajków, obserwacji i wyświetleń oznacza po prostu kupowanie ich w serwisach zajmujących się promowaniem profili na Instagramie jak na przykład polskielajki.pl. Wielu celebrytów ma problem z ruchem na stronie. Mają dużą ilość stałych obserwatorów, którzy raczej nie komentują i nie dają lajków pod postami. Traci na tym pozycjonowanie. W takim przypadku wystarczy kupić wyświetlenia i lajki danego posta i popularność posta wzrasta niosąc za sobą ogromne korzyści.

Jak działają serwisy oferujące lajki na Instagramie?

W tego typu miejscu coś dla siebie znajdzie każdy. Zarówno osoby dopiero rozpoczynające karierę influencera, które nie mają żadnych zasięgów i potrzebują wszystkiego – lajków, obserwatorów i wyświetleń profilu, ale także celebryci, a raczej ich sztab zarządzający profilami społecznościowymi, którzy borykają się z różnymi profilami – od małej liczby obserwatorów, do dużej ilości fanów, która wcale nie generuje ruchu na stronie co negatywnie wpływa na pozycjonowanie pojedynczych postów i ogranicza popularność danego konta. Weźmy na tapet serwis polskielajki.pl

Jak kupić lajki na Instagramie?

 Na początku wystarczy wybrać dla siebie ofertę. Od 50 lajków za 7,49 zł do 10 000 za 129,99 zł. Zwiększenie liczby obserwatorów na danym koncie to koszt od 9,99 zł za 50 obserwatorów do 479,99 za 10 000 followersów. Sprawdź całą ofertę

Kolejną ofertą dostępna na serwisie polskielajki.pl jest ilość wyświetleń danego posta, która wynosi od 100 do 10 000 wyświetleń pojedynczego posta, których koszt wynosi od 6,99 zł do 69,99 zł. Ceny mogą się zmienić w zależności od wyboru oferty. Dla bardziej oszczędnych jest opcja wyboru „sztucznych kont”, które jednak są łatwiej wychwytywalne przez oprogramowanie instagrama i mogą zostać one zneutralizowane. Jest to mniej bezpieczne wyjście. Drugą opcją są „prawdziwe konta”, nad którymi czuwa zespół programistów serwisu polskielajki.pl i jest to całkowicie bezpieczne rozwiązanie.

Czy kupno aktywności wystarczy by zarabiać na postach sponsorowanych?

To pytanie ma jasną odpowiedź. Nie. Żaden serwis nie wypromuje sam konta na pierwsze listy w wyszukiwaniach bez odpowiedniego zarządzania kontem. Są one tylko pomocą dla nowych kont, by zacząć łapać zasięgi i mieć szanse zaistnieć na Instagramie ze swoim contentem i sprawdzić, czy masz jakąkolwiek szansę zostać dobrym influencerem. Pomagają też one dużym kontom i znanym celebrytom przy mniejszych problemach w zasięgach lub mniejszej ilości komentarzy, lajków i wyświetleń postów nawet przy dużej liczbie obserwujących.

Serwisy takie jak polskielajki.pl pomagają zarządzać kontem, ułatwiają zdobywanie zasięgów i pozycjonowanie postów, co potem przenosi się na lepsze zarobki z postów sponsorowanych, jednak nie wykonają za influencera całej pracy. Dopiero zawartość profilu, zdobycie „prawdziwych” fanów, samorozwój, pomysłowość i odpowiednie zaangażowanie i zarządzanie profilem pokaże, czy nadajesz się na influencera. W dzisiejszych czasach kont na Instagramie są setki tysięcy jak nie miliony w Polsce i każdy ma to samo marzenie – mieć kilkaset tysięcy obserwatorów i zarabiać pieniądze na postach sponsorowanych, jednak tylko nielicznym udaje się to wcielić w życie dzięki odpowiedniemu pomysłowi na prowadzenie konta. To jest klucz do tego biznesu, a serwisy promujące konta na Instagramie jedynie to ułatwiają.