Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


TOP 5 gier LOTTO, dzięki którym możesz się wzbogacić

lotto w żabce
 |  Artykuł partnera  |  Informacje prasowe

LOTTO to popularne gry liczbowe, które Polacy uwielbiają. Chyba nie ma osoby, która kiedyś nie marzyła o tym, co by zrobiła z wygranymi milionami. Niektórzy uważają to za mrzonki, inni wierzą, że naprawdę uda im się wzbogacić. Które z gier LOTTO mają największe prawdopodobieństwo wygranej i jakie są nasze szanse? Sprawdzamy!

LOTTO – standardowy „lotek”

Dawniej jedyną grą liczbową było właśnie lotto – obstawianie zakładów z sześciu wybranych liczb, które następnie były losowane na wizji. Obecnie w „lotka” można wygrać aż trzy razy w tygodniu, a kwoty możliwe do wygrania są bardzo wysokie. Dzięki kumulacjom są praktycznie nieograniczone i faktycznie od czasu do czasu słyszy się, że ktoś znów zgarnął dużą pulę.

Zdrapki LOTTO – szansa na wygraną?

Zdrapki LOTTO cieszą się dużą popularnością. To gry, które pozwalają zarówno na małe, jak i większe wygrane. Czy można się na nich naprawdę wzbogacić? No pewnie. Oferowane przez LOTTO zdrapki mają główną wygraną w wysokości od kilkudziesięciu tysięcy do nawet dwóch milionów złotych. Najtańsze zdrapki LOTTO kosztują już 1 zł, najdroższe kilkadziesiąt złotych. Największe szanse są na trafienie wygranej rzędu kilku złotych, co wystarczy na zakup kolejnej zdrapki – tutaj zwiększa się szansa na znalezienie większej wygranej. Ciągle też pojawiają się nowe zdrapki LOTTO, nawiązujące na przykład do świąt.

LOTTO zdrapki – Ekstra Pensja dla każdego

Kolejną bardzo interesującą opcją jest Ekstra Pensja. Są to także oferowane przez LOTTO zdrapki, które jednak mają zupełnie inną formę. Wygrana nie jest wypłacana na raz. Główną nagrodą jest pensja, która jest wypłacana raz w miesiącu, regularnie na konto. To bardzo wygodne rozwiązanie i szansa na długotrwałe podreperowanie budżetu domowego. Taka pensja daje także dużo spokoju – obojętnie co by się działo, dostajesz na konto pieniądze, które pozwolą ci przeżyć.

KENO – gra, w której ciągle się wygrywa

KENO to gra oferowana przez LOTTO, w której typuje się liczby – tym razem do 10. Losowanie liczb odbywa się co 4 minuty i za każdym razem masz szansę na wygraną 2 milionów złotych! W KENO często się wygrywa także mniejsze kwoty. Ma się tutaj ogromną szansę na mniejszą wygraną, podobnie jak w zdrapkach.

Eurojackpot – czy to naprawdę możliwe?

We wtorki i piątki można zagrać w Eurojackpot. To gra liczbowa, w której bierze udział 18 państw z całej Europy. Gra toczy się o ogromne pieniądze! Główna nagroda w kumulacjach może sięgać nawet 500 milionów złotych. Kwota jest niewyobrażalna, a wielomilionowe wygrane są faktem, także w Polsce.