Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Doładowania Orange na Kartę: Wszystko, co musisz wiedzieć

smartfon
 |  Informacja prasowa  |  Technologia i IT

Orange na Kartę to popularna usługa telekomunikacyjna, która umożliwia użytkownikom ładowanie swojego konta według własnych potrzeb. Dzięki temu, użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi wydatkami na telekomunikację.

Jak doładować konto?

Doładowanie konta w Orange na Kartę jest proste i można to zrobić na kilka sposobów:

 1. Kod doładowujący: Można kupić kod doładowujący w punkcie sprzedaży Orange lub w innym sklepie oferującym doładowania. Po zakupie, wystarczy wpisać kod na swoim telefonie.
 2. Internet: Można doładować konto przez internet na stronie Orange lub za pomocą aplikacji Mój Orange. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać opcję doładowania.
 3. Automatyczne doładowania: Można ustawić automatyczne doładowania, które będą realizowane w wybranym przez użytkownika terminie.
 4. Online w banku: Wystarczy zalogować się do swojej bankowości online i wybrać „doładowanie telefonu na kartę” a następnie wskazać kwotę doładowania i numer telefonu, który zostanie doładowany.
 5. Z telefonu na kartę: Za pomocą  SMS-a z kodem z zakupionej karty zdrapki bądź wydruku z terminala wraz z numerem telefonu, który ma zostać doładowany.
 6. Za pośrednictwem terminala płatniczego.
 7. Za punkty PAYBACK: Doładowanie konta za punkty, przedłuża możliwość wykonywania oraz odbierania połączeń tak samo, jak przy innych formach doładowań.
 8. W bankomacie: wystarczy na ekranie bankomatu wybrać opcję Usługi GSM lub Inne usługi i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. 
 9. Z telefonu z rachunkiem: Osobom, które korzystają z oferty telefonu na abonament, po doładowaniu telefonu na kartę Orange doliczy kwotę doładowania do comiesięcznej faktury.

Jakie są dostępne pakiety?

Orange na Kartę oferuje różne pakiety doładowań, które można dostosować do swoich potrzeb. Są pakiety z dużą ilością minut do wszystkich sieci, pakiety z nielimitowanymi rozmowami w Orange, a także pakiety z dużym pakietem internetu.

W Orange dostępne są cztery taryfy na kartę:

 • FREE,
 • YES ,
 • POP
 • Zawsze bez limitu.

Jak sprawdzić, jaką obecnie masz taryfę?

Wpisz *124*# na klawiaturze telefonu i naciśnij zieloną słuchawkę.

Czy są jakieś promocje?

Orange często oferuje promocje dla użytkowników Orange na Kartę. Mogą to być dodatkowe minuty, SMS-y lub GB do wykorzystania po doładowaniu konta. Warto śledzić bieżące promocje, aby skorzystać z najlepszych ofert.

Podsumowanie

Doładowania Orange na Kartę to elastyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoimi wydatkami na telekomunikację. Dzięki różnym opcjom doładowania i pakietom, każdy może znaleźć coś dla siebie.