© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak wysyłać paczki UPS?

Jak wysyłać paczki UPS
 |  Redakcja  |  Transport i motoryzacja

Kurier UPS wyróżnia się nie tylko charakterystycznym logo oraz kolorystyką. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników na świecie, który stale inwestuje w nowoczesną flotę pojazdów oraz infrastrukturę i systemy informatyczne. Klienci cenią UPS za terminowe i rzetelne usługi oraz atrakcyjne ceny. Przede wszystkim ten kurier obsługuje fracht i przesyłki międzynarodowe, ale dostarcza także paczki na terenie Polski na zlecenie klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przewoźnik jest w stanie przewieźć każdą przesyłkę w każdy zakątek świata przy wykorzystaniu floty samochodów dostawczych, ciężarowych, motocykli i samolotów, a nowoczesne narzędzia takie jak tracking UPS pozwalają śledzić drogę paczki do odbiorcy na stronie internetowej.

Jak nadać paczkę UPS?

Kuriera UPS cenią szczególnie właściciele sklepów internetowych. Dla nich terminowe doręczenia oraz niskie ceny są podstawą prowadzonej działalności. W module tracking UPS regularnie sprawdzają, gdzie jest przesyłka i kiedy dotrze do odbiorcy. Jest to jedna z najczęściej wybieranych opcji i co istotne – jest bezpłatna. By nadać paczkę, wystarczy wypełnić formularz online. W odpowiednie miejsca wpisuje się informacje takie jak podstawowe parametry paczki – wagę i jej wymiary oraz dane adresowe oraz zaznacza się wybrane opcje dodatkowe. Te pozwala dostosować usługi do potrzeb. Klienci chętnie wybierają ubezpieczenie, pobranie czy też doręczenia ekspresowe. Oczywiście te aspekty wpływają na to, ile zapłacimy za przesyłkę oraz jak szybko dotrze ona do odbiorcy. Po wybraniu odpowiedniej opcji, uzupełnieniu danych adresowych oraz zapłaceniu za usługę można wydrukować list przewozowy, przykleić go do paczki oraz czekać na przyjazd kuriera. Numer przesyłki będzie niezbędny, gdy będziemy chcieli sprawdzić tracking UPS.

Nowoczesny kurier

Tracking UPS pozwala w każdym momencie na stronie internetowej sprawdzić, gdzie jest paczka. Może to zrobić zarówno nadawca, jak i odbiorca. Dzięki temu można dostosować się do terminu, w jakim przyjedzie kurier. To wygodna i elastyczna opcja. Gdy chcielibyśmy ustalić inną datę lub też zmienić miejsce doręczenia, warto skontaktować się z UPS. W tym celu także będziemy potrzebować numeru przesyłki. Ten przewoźnik dostarcza paczki o wadze do 70 kilogramów. Ich obwód nie może przekroczyć 400 cm, a długość najdłuższego boku nie może być większa niż 274 cm. Warto pamiętać o tym, by zapakować przesyłkę zgodnie z wytycznymi. Wówczas zostanie ona uznana za standardową. Tym samym będzie tańsza.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry