© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Korzystny kredyt od 1,99% na wybrane modele Nissana!

Korzystny kredyt na wybrane modele Nissana
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Gdzie szukać kredytu samochodowego? Na jaką markę i model się zdecydować? Jak wybrać najatrakcyjniejszą ofertę? To tylko niektóre z pytań, które dręczą klienta szukającego pomocy finansowej w celu zakupu wymarzonego auta na swój osobisty użytek bądź jako wsparcie dla przedsiębiorstwa.

Kredyt samochodowy – gdzie znajdziemy najlepszą ofertę?

Złotej zasady dotyczącej wyboru kredytu na zakup samochodu nie ma. Można jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że w przypadku aut nowych, najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z ofert autoryzowanych dealerów. Świetnym przykładem jest chociażby propozycja od Nissan Finance, która zawiera bardzo ciekawe rozwiązania kredytowe na zakup samochodów z aktualnej floty japońskiego producenta.

Na czym polega kredyt 1,99% od Nissan Finance?

Co ciekawego można znaleźć w ofercie Nissan Finance? Jednym z promocyjnych rozwiązań jest kredyt 1,99% (https://www.nissanfinance.pl/kredyt-1%2C99) stanowiący propozycję skierowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli firm. Niniejsza oferta dotyczy, takich modeli Nissana jak: miejski crossover Qashqai, kompaktowy SUV Juke oraz przestronny, rodzinny X-Trail z napędem 4x4. Najważniejszymi cechami kredytu 1,99% są:

  • oprocentowanie, jak sama nazwa wskazuje, już od 1,99%,
  • możliwość ustalenia okresu kredytowania (nawet do 72 miesięcy),
  • brak przymusu uiszczania wpłaty własnej,
  • opłata przygotowawcza w wysokości 4%,
  • możliwość finansowania dodatkowych usług, takich jak np.: kompleksowe ubezpieczenia, rozszerzona gwarancja oraz przeglądy pojazdu.

Promocyjna oferta kredytu 1,99% na wybrane modele japońskiego producenta stanowi prawdziwą gratkę dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Jest propozycją dla wszystkich, którzy cenią pełen profesjonalizm, przejrzyste zasady oraz atrakcyjne i elastyczne warunki. Jeśli marzysz o nowym Nissanie dla siebie, dla Twojej rodziny bądź firmy, konieczne dowiedz się więcej na temat kredytu 1,99%!

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry