Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Międzynarodowa certyfikacja według standardów ISO 27001, ISO 27701, ISO 9001

Baltum Büroo
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

W tym artykule postaramy się podzielić doświadczeniem i opowiedzieć wszystko o certyfikacji ISO 27001, ISO 27701, ISO 9001 i innych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz konsultant-auditor Kyrylo Proskurnya przeanalizuje Twój biznes i chętnie wyjaśni wszystkie szczegóły. Kyrylo Proskurnya ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie certyfikacji ISO i pomógł dziesiątkom firm pomyślnie przejść ten skomplikowany proces.

Czym jest certyfikacja?

Międzynarodową Organizacją Normalizacyjną (ISO), która zajmuje się opracowywaniem i publikacją światowych standardów.

Dla każdej branży oczywiście opracowano własne certyfikaty. Dla sektora IT, banków, data center najpopularniejsze są standardy ISO/IEC 27001 (SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI), ISO/IEC 27701 (SYSTEM ZARZĄDZANIA DANYMI OSOBOWYMI).

Zwiększenie zaufania partnerów i klientów ISO/IEC 27001 to potwierdzenie, że system zarządzania bezpieczeństwem informacji w firmie jest kontrolowany. Co najmniej opracowane są podstawowe środki reagowania na incydenty, co oznacza, że biznes jest w bezpiecznych rękach.

Zgodność z wymaganiami regulatorów, komitetów przetargowych, organów legislacyjnych Posiadanie standardu często jest obowiązkowym wymogiem przetargów, zwłaszcza jeśli chodzi o kontrakty rządowe.

Niezmienność i niezawodność Twojego biznesu Standard ISO/IEC 27001 zaleca, aby firma przeprowadziła ocenę ryzyka informacyjnego i przygotowała plan minimalizacji tych ryzyk.

Jak uzyskać ISO/IEC 27001

Aby otrzymać odpowiedni certyfikat, należy zwrócić się do organu certyfikującego, gdzie otrzymasz dokładne i potrzebne informacje.

Certyfikacja ISO/IEC 27001 odbywa się w dwóch etapach:

Przygotowanie firmy do certyfikacji. Przeprowadzanie certyfikacji. 

Grupa firm Baltum Büroo to właśnie to, czego potrzebujesz. Nasze główne zalety:

Baltum Büroo posiada amerykańską akredytację ASCB (Accreditation Service for Certifying Bodies) i jest partnerem międzynarodowych firm, takich jak UNICERT (Niemiecka akredytacja DAkkS), Swiss Approval (Szwajcaria, Amerykańska akredytacja IAS), URS (Akredytacja Wielka Brytania (UKAS)) i innych. Możemy zorganizować certyfikację na całym świecie. Lokalizacja firmy lub biura nie ma znaczenia. Profesjonalny zespół z wieloma ekspertyzami w różnych standardach (ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27701, ISO/IEC 20000-1, ISO 9001). Specjaliści z Baltum Büroo pomogą zrozumieć, który standard będzie optymalny dla Twojej firmy. Dlatego nie zwlekaj, inwestuj w ISO - to klucz do jasnej przyszłości Twojego biznesu.

Złóż wniosek już teraz - specjaliści z Baltum Büroo przygotują ofertę i będą Ci towarzyszyć aż do pomyślnej certyfikacji.