© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Opti Finance - leasing na każdą kieszeń

leasing operacyjny oraz finansowy
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

Potrzebujesz rozwinąć firmową flotę i potrzebny Ci tani leasing? Nie wiesz jak podejść do tematu? Sprawdź Opti Finance, od lat pomagamy właścicielom firm w dobraniu najkorzystniejszej oferty finansowania dla dowolnej inwestycji (w tym samochodów i maszyn). Postaw na jakość i wieloletnie doświadczenie naszych doradców.

Opti Finance - leasing na każdą kieszeń

Planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą i potrzebujesz środka transportu? A może całej floty samochodów? Albo Twój dotychczasowy pojazd odmówił dalszej współpracy? W takim razie warto rozważyć leasing samochodowy lub kredyt na zakup nowego auta. Jeżeli nie wiesz, którą ofertę wybrać - zdaj się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów z Opti Finance. 

Leasing czy kredyt na zakup samochodu?

Wyróżniamy leasing operacyjny oraz finansowy. Różnią się one przede wszystkim z podatkowego punktu widzenia. Tego typu oferta jest skierowana w głównej mierze do przedsiębiorców, a przedmiotem leasingu może być zarówno samochód, jak i np. maszyna rolnicza lub produkcyjna. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z leasingu skorzystała osoba prywatna. W ten sposób można uzyskać pomoc w finansowaniu zakupu auta w salonie samochodowym lub w komisie pojazdów używanych. 

Kredyt samochodowy to oferta skierowana przede wszystkim do osób prywatnych, które planują zakup pojazdu od innej osoby. Wówczas nie ma możliwości skorzystania z leasingu z uwagi na fakt, że zawierana jest umowa kupna - sprzedaży. Przedmiotem zabezpieczenia takiego kredytu gotówkowego, jest oczywiście zakupiony pojazd. Nie obowiązują tutaj limity cenowe oraz górny wiek auta, jak ma to miejsce w przypadku leasingu, gdzie nie ma możliwości zakupu pojazdu starszego niż 8 lat. Dodatkowo marża kredytu dedykowanego na zakup samochodu jest niższa, a oprocentowanie waha się w zależności od oferty konkretnego banku między 6 a 12 %. 

Sprawdź ofertę taniego leasingu na dowolną inwestycję

Jako Leasing Gdynia Opti Finance - Leasing samochodów i maszyn współpracujemy z kilkunastoma firmami leasingowymi oraz bankami, dzięki czemu możemy zaoferować najkorzystniejszy leasing. Mnogość wyboru zapewnia nam możliwość dostosowania oferty leasingowej do konkretnej inwestycji oraz zdolności klienta.

Nasza praca nie kończy się jednak na wyborze leasingu. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca pomoże z wyborem odpowiedniego auta, komplementarnego dla Twojej firmowej floty. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro klienta.

Leasing Gdynia Opti Finance - Leasing samochodów i maszyn

Morska 222/54, 81-006 Gdynia

tel: 536 152 161

Przezorny zawsze ubezpieczony

Bez względu na wybraną formę finansowania pojazdu, warto zadbać także o odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy. Zagwarantuje Ci to komfortowe użytkowanie samochodu, a także oszczędzi nagłych wydatków. Poza standardowymi ubezpieczeniami, czyli OC, AC i assistance, Opti Finance oferuje także ochronę prawną oraz ubezpieczenie szyb w pojeździe. Ochrona prawna ma na celu minimalizowanie kosztów sądowych zarówno w przypadku konieczności obrony, jak i dochodzenia swoich praw. Ubezpieczenie szyb to również ciekawa propozycja, gdyż te części pojazdu bardzo często ulegają uszkodzeniom, np. odpryskami na autostradzie. 

Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi, Opti Finance oferuje także szeroki wachlarz ubezpieczeń majątkowych oraz na życie. W przypadku ubezpieczeń majątkowych, ciekawymi propozycjami są domowe assistance, czyli pomoc w razie awarii lub OC w życiu prywatnym, które obejmie również szkody wyrządzone przez niektóre zwierzęta domowe. Ubezpieczenie na życie, to przede wszystkim ochr9na w razie nieszczęśliwego wypadku i pakiety zdrowotne. W przypadku każdego ubezpieczenia przed podpisaniem umowy, należy zapoznać się z ogólnymi warunkami danego produktu i dopiero na tej podstawie dokonać wyboru. 

Galeria sfinansowanych aut

leasing renault megane

leasing renault talisman

leasing audi a6

leasing mazda 3

leasing seat leon

Co to jest GAP?

Określenie to kojarzy się przede wszystkim z tzw. gap year, czyli roczną przerwą w studiowaniu. W przypadku ubezpieczeń, także chodzi o swego rodzaju lukę, którą ten produkt ma za zadanie uzupełnić. Został on opracowany specjalnie z myślą o kredytobiorcach i leasingobiorcach. To właśnie ta grupa klientów najbardziej odczuwa bowiem realny spadek wartości pojazdu w przypadku szkody całkowitej. Standardowa polisa ubezpieczeniowa gwarantuje odszkodowanie w oparciu o wartość rynkową pojazdu przed wypadkiem. Nie ma tu znaczenia kwota, jaką pozostała jeszcze do spłaty za ten pojazd. I to właśnie tę różnicę, wynikającą ze spadku wartości pojazdu, otrzymamy z ubezpieczenia typu GAP w ramach autocasco.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry