Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowoczesne rozwiązania dla biznesu: Wprowadzenie do oferty kserokopiarek biurowych

kserokopiarka
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Wysokiej jakości sprzęt biurowy to jeden z najistotniejszych czynników wpływających na efektywność realizacji procesów biurowych. I nie mówimy tu jedynie o komputerach czy laptopach, ale przede wszystkim o urządzeniach drukujących, kopiujących i skanujących dokumenty. W tym obszarze niekwestionowanym liderem jest marka Konica Minolta. Co nowoczesne kopiarki są nam w stanie zaproponować i dlaczego warto rozważyć taką inwestycję?

Profesjonalny sprzęt do biura? Tylko z Copyekspert

Kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne do biura to typ urządzeń, bez których trudno sobie wyobrazić sprawnie działające biuro, kancelarię, urząd czy budynek administracji. I choć fizyczny obieg dokumentów jest powoli wypierany przez rozwiązania cyfrowe, to wciąż kopiarki, drukarki i skanery stanowią najważniejszy element wyposażenia każdej firmy. 

Z tego też względu, szukając rozwiązania dla własnej firmy, powinniśmy rozważyć zakup urządzeń pochodzących od lidera branży urządzeń kopiujących. Mowa oczywiście o marce Konica Minolta. Kopiarki te sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba efektywnego przetwarzania tysięcy dokumentów każdego dnia. By mieć jednak pewność co do wyboru sprzętu odpowiadającego naszym wymaganiom, warto skonsultować się z Copyekspert - autoryzowanym partnerem Konica Minolta, który zajmuje się nie tylko kompleksowym wyposażeniem w kserokopiarki, ale także serwisem i dostarczaniem najnowszego oprogramowania do oferowanych urządzeń. 

Konica Minolta - innowacyjne cechy nowoczesnych kopiarek o wszechstronnym zastosowaniu

Czy w jakimkolwiek biurze jest miejsce na to, by umieścić trzy osobne urządzenia, służące do odpowiednio drukowania, kopiowania i skanowania? Z pewnością nie, dlatego mając to na uwadze, Konica Minolta w dużej mierze swoją ofertę kieruje do firm zainteresowanych inwestycją w nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, które nie tylko uznawane są na rynku za sprzęt niezawodny, ale także wszechstronny.

Najważniejsze cechy urządzeń marki Konica Minolta to przede wszystkim:

  • wydajne drukowanie - nawet do kilkudziesięciu stron formatu A4 w jedną minutę,
  • możliwość drukowania z każdego miejsca w biurze - wystarczy, że każdy pracownik upewni się, że laptop lub komputer jest sparowany z urządzeniem wielofunkcyjnym. Tyle wystarczy, by jednym kliknięciem wydać procedurę druku z drugiego końca biura,
  • efektywne skanowanie dokumentów - zaawansowana technologia wspierana przez sztuczną inteligencję zapewnia najlepszą jakość skanowanych dokumentów,
  • skuteczne kopiowanie - urządzenia wielofunkcyjne w ekspresowym tempie kopiują dowolną liczbę stron bez konieczności spędzania przy urządzeniu długiego czasu.

To wszystko, w połączeniu z nowoczesnymi funkcjami bezpieczeństwa danych gwarantuje najlepszą obsługę administracyjną każdego biura i urzędu. 

Dlaczego warto zainwestować w sprzęt marki Konica Minolta? 

Urządzenia wielofunkcyjne marki Konica Minolta to niekwestionowany lider w produkcji efektywnego sprzętu do biura, które łączy w sobie uniwersalność i sporą dawkę nowinek technologicznych. Niespotykana efektywność realizowanych zadań (skan do 240 obrazów lub druk kilkudziesięciu stron w jedną minutę) idzie w parze z wysoką wydajnością, która redukuje ryzyko inwestowania nadmiernych środków w materiały eksploatacyjne.

Kopiarki Konica Minolta ponadto zapewniają możliwość realizowania druku i kopiowania w wielu formatach - tym również tych niestandardowych.  To wszystko w atrakcyjnej cenie i z możliwością elastycznego dostosowania warunków płatności.

Zakup kopiarki Konica Minolta - postaw na elastyczne warunki współpracy

Copy Ekspert Wrocław, jako Premium Partner marki Konica Minolta specjalizuje się w oferowaniu urządzeń wielofunkcyjnych, ale także sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do zakupionych urządzeń. Poza tym eksperci zapewniają pełną usługę doradczą, która obejmuje pomoc w wyborze najlepiej dopasowanego do potrzeb sprzętu i serwis w wypadku potencjalnych problemów z użytkowaniem. 

To, co stanowi prawdziwą siłę firmy Copy Ekspert to możliwość elastycznego ustalenia warunków płatności za zakupiony sprzęt. W ramach oferty klienci mogą zadecydować o zakupie kopiarki w wygodnych ratach, leasingu sprzętu lub jego dzierżawie. Każda z powyższych opcji cieszy się dużą popularnością, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto upewnić się, który wariant będzie dla naszej firmy najlepszy. 

Nowa czy poleasingowe? Urządzenie Konica Minolta na każdą kieszeń 

Jedną z największych barier, dzielących nas od zakupu nowoczesnego sprzętu kopiującego, jest ich cena. Urządzenia marki Konica Minolta to najlepsze na rynku rozwiązania dla firm i biur, dlatego nie dziwi fakt, że ich koszt jest wysoki. Copy Ekspert jednak zapewnia nam rozwiązanie tego problemu.

Kserokopiarki poleasingowe Wrocław to propozycja dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić jakości urządzenia przy zachowaniu niższej ceny. Urządzenia Konica Minolta poleasingowe to sprzęt sprawdzony pod każdym kątem - zarówno stanu technego jak i efektywności zużycia materiałów eksploatacyjnych. W efekcie taki sprzęt, zakupiony w Copy Ekspert może posiadać gwarancję nawet na okres 36 miesięcy.