Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Joga w sercu Beskidów: Znajdź spokój i witalność w malowniczej krainie gór

Warsztaty jogi
 |  Artykuł partnera  |  Zdrowie i uroda

Organizujesz warsztaty jogi lub rozwoju osobistego? Odpowiednie miejsce znajdziesz w Beskidzie Śląskim. Jednym z najpopularniejszych miasteczek wypoczynkowych w tym regionie jest Wisła. Warto zapoznać się z ofertą, którą przygotował Dom Wczasowy Beskidy z salą, przeznaczonymi na organizację zajęć jogi i warsztatów terapeutycznych. Dodatkową zaletą jest oferta wyżywienia i liczne atrakcje w okolicy.

Poznaj doskonałe miejsce na organizację warsztatów jogi

Wyobraź sobie przestronną salę, lustrzaną ścianę i duże okna z widokiem na beskidzkie wzgórza. Dookoła cisza i kojąca zieleń- znajdziesz to w komfortowym, a zarazem kameralnym pensjonacie w Wiśle. Noclegi w przytulnych pokojach, całodzienne wyżywienie, dostęp do basenu i gabinetu masażu. W okolicy sporo atrakcji oraz liczne szlaki spacerowe i rowerowe. To idealne miejsce na organizację warsztatów jogi, połączonych z medytacją i aktywnym wypoczynkiem. Takie warunki znajdziesz w Domu Wczasowym Beskidy w Wiśle. Obiekt przygotował interesującą ofertę dla organizatorów tego typu zajęć. 

Warsztaty jogi w ośrodku z widokiem na zielone wzgórza

Miejscem sprzyjającym prawidłowemu wykonywaniu ćwiczeń jogi jest przestronna sala z kojącym widokiem na zielony las i wzgórza oraz duży ogród.  Niewskazany jest hałas ani inne rozpraszające czynniki, takie jak tłumy turystów czy jarmarczne rozrywki za oknem. Dlatego warsztaty jogi organizowane są w niskim sezonie turystycznym w Domu Wypoczynkowym Beskidy. Noclegi w Wiśle ze śniadaniem i pyszną obiadokolacją, basen, gabinet masażu oraz spacery i wycieczki rowerowe to jest właśnie to, czego potrzebują Twoi kursanci. Tu mają odpowiednie warunki, aby poprawnie wykonać kolejne asany, wyciszyć się, solidnie wypocząć i znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Taki pobyt w Wiśle może też być okazją do poznania atrakcji w całym regionie i wędrówek po górskich szlakach.

Wisła – noclegi z wyżywieniem i basenem

Kameralny hotel położony jest w zacisznej okolicy w Wiśle. Obsługa ma spore doświadczenie w organizacji takich eventów. Oferta obejmuje całodzienne wyżywienie i noclegi w pokojach z łazienką i balkonem z widokiem na las. Smaczne śniadanie i pyszne obiadokolacje przygotowywane są ze świeżych, regionalnych produktów, z uwzględnieniem różnych diet, zgodnie z życzeniem gości. Rejon Beskidu Śląskiego jest jedną z ciekawszych turystycznych destynacji. Cudowne krajobrazy, czyste górskie powietrze, ciekawa tradycja – tym właśnie zachwycają się turyści. Noclegi w Wiśle z wyżywieniem, zwiedzanie atrakcji oraz oferta relaksu w basenie i strefie odnowy biologicznej zregenerują organizm, zmęczony intensywną pracą podczas warsztatów. Zniwelują skutki stresu i pozwolą inaczej spojrzeć na zawodowe obowiązki. Zajęcia z jogi lub medytacji, że kursanci poczują się lepiej w swoim ciele, a do domu wrócą z zapasem energii i optymistycznym nastawieniem do codzienności.

Najlepsze sale konferencyjne. Wisła na spotkania i szkolenia biznesowe

DW Beskidy to hotel z salą konferencyjną w Wiśle.  Dlatego to odpowiednie miejsce także na organizację szkoleń i konferencji biznesowych. Obiekt dysponuje dwoma salami: mniejszą z miejscami dla 15. osób oraz większą, z dużymi przeszkleniami, lustrzaną ścianą i miejscami siedzącymi dla 80. osób. Wyposażenie sal obejmuje rzutniki, ekrany, flipcharty i dostęp do Internetu. Obsługa przygotowuje napoje i przekąski, a w razie potrzeby posiłki także dietetyczne, jeśli zażyczą sobie tego uczestnicy. 

Najciekawsze atrakcje turystyczne w Wiśle i okolicy

Pobyt w Domu Wczasowym Beskidy warto połączyć ze zwiedzaniem atrakcji w mieście,, a jeśli czas pozwoli, to w całym regionie Beskidu Śląskiego. Sprawdź, co warto zobaczyć w Wiśle i okolicy:

  • skocznia Malinka w Wiśle;
  • kaskady Rodła na Białej Wisełce;
  • Park Przygód w Wiśle;
  • Galeria „Sportowe trofea Adama Małysza”;
  • Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle;
  • Leśny Park Niespodzianek na zboczach Równicy w Ustroniu;
  • wieża widokowa na Baraniej Górze.

Wiesz już, dlaczego warto organizować w Wiśle warsztaty jogi. Zbierz uczestników zajęć i ustal program. Zarezerwuj miejsca noclegowe i określ wymagania, a obsługa obiektu zajmie się organizacją Waszego pobytu.