Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak zadbać o biznesową sylwetkę?

biznesowa kobieta w biurze
Grafika: freepik.com
 |  Artykuł partnera  |  Zdrowie i uroda

Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o sylwetkę, polecamy poddać się jednemu z zabiegów oferowanych przez salon kosmetyczny Kashmir Spa. Doskonale sprawdzi się przykładowo kriolipoliza, btl x-wave terapia falą uderzeniową, czy endermologia lpg alliance spa. Chcesz dowiedzieć się więcej o tych zabiegach? Zapraszamy do lektury!

Dlaczego warto poddać się zabiegowi kriolipolizy?

Jeśli chcesz mieć biznesową sylwetkę, ale jednocześnie nie interesuje Cię dieta pełna wyrzeczeń, czy też ciężkie treningi, zachęcamy do skorzystania z innowacyjnego zabiegu kriolipolizy. Ta metoda jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Salon kosmetyczny Kashmir Spa oferuje kriolipolizę. Podczas niej dochodzi do selektywnego uszkodzenia tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. Pod wpływem zimne komórki tłuszczowe rozpadają się. Następnie wydalane są w naturalnym procesie fizjologicznym.

Kriolipoliza. Dla kogo?

Kriolipoliza nie jest dla osób, które cierpią na potężną nadwagę. Z tego powodu, że takie osoby posiadają zbitą i gęstą tkankę tłuszczową. Aplikator nie poradziłby sobie z odpowiednim jej zassaniem. Tak samo również odradzany jest tym, którzy mają luźną i mało jędrną skórę. Gabinet kosmetyczny Gdańsk poleca kriolipolize osobom, które mimo tego, że cieszą się szczupłą sylwetką, nie mogą pozbyć się tkanki tłuszczowej. 

BTL X-WAVE terapia falą uderzeniową. Kiedy warto poddać się temu zabiegowi?

Ta metoda jest skuteczna w walce z trudnym cellulitem i miejscową tkanką tłuszczową. Warto zdecydować się na ten zabieg, ponieważ jest on bezbolesny. Nie daje on uczucia dyskomfortu. A do tego pierwsze efekty widoczne są od razu! Polecany jest on przykładowo osobom, które pragną ujędrnić zwiotczałą skórę, zredukować cellulit i odbudować kolagen.

Endermologia lpg alliance spa. Efekty widoczne po 1 zabiegu

Ten zabieg polecany jest osobom, które chcą wymodelować sylwetkę, czy też pozbyć się tkanki tłuszczowej z określonego obszaru ciała. Ta metoda jest bezpieczna, delikatna i nieinwazyjna.