© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Moduł do zarządzania kliniką medycyny estetycznej

klinika medycyny estetycznej
 |  Artykuł partnera  |  Zdrowie i uroda

Zarządzanie kliniką medycyny estetycznej niesie za sobą podobne wyzwania, z jakimi mierzą się zarządzający szpitalami, przychodniami czy ośrodkami zdrowia. W każdym z tych obiektów wskazać można szereg procesów, które stosunkowo łatwo automatyzować i doskonalić przy pomocy nowoczesnej technologii. W jakich konkretnie zadaniach pomóc może profesjonalne oprogramowanie? Jak dobrać odpowiednie moduły programu do potrzeb prowadzonego biznesu?

Technologia w służbie klinice medycyny estetycznej

Sprawna i profesjonalna obsługa klientów to niewątpliwie kluczowe zadanie recepcji. Szczególnie w przypadku klinik medycyny estetycznej niezwykle ważna jest troska o doskonałe doświadczenia klientów. Konieczność stania w kolejce do rejestracji czy brak możliwości dodzwonienia się w celu umówienia wizyty nie powinny absolutnie mieć miejsca.

Nowoczesna technologia pozwala skutecznie adresować te problemy i dbać o efektywną i profesjonalną obsługę klientów. Portal pacjenta pozwala na dokonanie rejestracji w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia zdalne zapoznanie się z ofertą, podgląd kalendarza konkretnego specjalisty czy sprawdzenie aktualnego cennika świadczonych usług. Po dokonaniu rejestracji system przypomni o nadchodzącej wizycie i umożliwi jej ewentualne anulowanie.

Z punktu widzenia właściciela lub zarządzającego, moduł do zarządzania kliniką estetyczną pozwala nie tylko efektywniej rejestrować wizyty i automatyzować pracę recepcji, ale też lepiej wykorzystywać czas zatrudnionych specjalistów. To również szansa na podtrzymanie relacji z klientami i kierowanie do nich komunikatów marketingowych, które mogą korzystnie przełożyć się na przychody kliniki. Wspomnieć należy również o modułach, które pozwalają kontrolować stan magazynu czy generować raporty czasu pracy zatrudnionych specjalistów i na ich podstawie naliczać wynagrodzenia.  

Dobierz moduły, których potrzebujesz

Wdrożenie profesjonalnego oprogramowania, które usprawni pracę kliniki, wymaga uprzedniego przeprowadzenia gruntownej analizy biznesowej. Definiując konkretne problemy i identyfikując obszary, które wymagają pilnej interwencji, łatwiej będzie wybrać stosowne narzędzie lub dostosować je maksymalnie do swoich potrzeb, stawiając na konkretne moduły. Przykładowo możemy sięgnąć po moduł do zarządzania medycyną estetyczną, który zaprojektowany został w taki sposób, by skutecznie adresować potrzeby zgłaszane przez przedstawicieli tego segmentu rynku medycznego. Jeśli potrzebujesz rozwiązania szytego na miarę, nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprojektować moduł, odpowiadający twoim indywidualnym potrzebom.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry