© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Masaż dla dwojga – idealny pomysł na randkę

Masaż dla dwojga
 |  Artykuł partnera  |  Zdrowie i uroda

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent lub randkę z bliską Ci osobą? Kolacja w restauracji, wyjście do kina lub inne standardowe propozycje stały się dla Was mało zadowalające? Jedną propozycji jest masaż dla dwojga. Sprawdź, co do zaoferowania ma Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Lublin i wybierz odpowiedni masaż, który pozwoli Ci odprężyć się ze swoją drugą połówką – zwłaszcza podczas ważnych dla was okazji (tj. rocznica czy urodziny).

Masaż dla dwojga w Yasumi – poznaj dostępne opcje

Każdy z nas ma inne preferencje. Warto jednak eksperymentować w poszukiwaniu nowych bodźców, które mogą przedefiniować Twój gust dotyczący relaksu. Podczas zróżnicowanych zabiegów masażu zauważysz wartościowe cechy każdego z nich. W przyszłości pozwoli Ci to lepiej dobrać usługę do sytuacji lub okazji – np. będziesz wiedzieć, że masaż świecą dla dwojga lub zabieg z wykorzystaniem czekolady jest lepszy od klasycznego masażu relaksacyjnego na randkę – głównie ze względu na aspekt pobudzający pozostałe zmysły. 

W Yasumi znajdziesz m.in. takie opcja, jak np.:

  • Masaż relaksacyjny całego ciała dla dwóch osób; 
  • Masaż aromaterapeutyczny całego ciała dla dwóch osób; 
  • Masaż gorącą czekoladą dla dwóch osób; 
  • Masaż świecą dla dwóch osób.

Jak widać, każdy otrzyma rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Czym różnią się poszczególne masaże? Jeśli masz wątpliwości lub pytania, poniżej znajdziesz krótki opis powyższych propozycji. Możesz też skorzystać z pomocy specjalistów Yasumi. Wystarczy skontaktować się z Instytutem Urody i Zdrowia Yasumi telefonicznie lub mailowo.

Jaki masaż dla dwojga wybrać?

Klasycznego masażu relaksacyjnego nie trzeba pewnie nikomu przedstawiać. Jego zadaniem jest rozluźnienie spiętych mięśni, co pozwoli zredukować napięcie ciała. Jest to zatem idealny wybór dla osób, które dotychczas nie miały styczności z taką formą rozluźnienia – zwłaszcza jeśli na masaż chcesz wybrać się z bliską Ci osobą i skorzystać z oferty masaży dla dwojga. 

Aromaterapia to w praktyce metoda medycyny alternatywnej. Jest ona  znana i ceniona od tysięcy lat. Łącząc ją z delikatnym masażem relaksacyjnym, można osiągnąć niesamowicie przyjemne efekty odprężające, które przełożą się również na proces regeneracji (zarówno ciała, jak i umysłu). Aromaterapeutyczny masaż to bogactwo doznań dotykowych i zapachowych. Stanowi on więc perfekcyjną opcję dla osób chcących na chwile zapomnieć o wszelkich obowiązkach lub problemach. 

Masaż świecą dla dwojga to z kolei idealna alternatywa dla osób szukających ciekawych form odprężenia. Podczas masażu wykorzystywane są specjalne świece do masażu, których wosk ma dużo niższą temperaturę. Jego ciepło jest zatem delikatne i relaksujące – nawet dla osób, które posiadają niezwykle delikatną skórę i silnie reagują na różne bodźce. Do wyboru są 3 nuty zapachowe: 

  • kawa z czekoladą, 
  • zielona herbata,
  • białe kwiaty. 

Szukasz nieszablonowej propozycji i chcesz spróbować czegoś nowego? Warto wybrać masaż czekoladą. Dowiedz się więcej na temat jego przebiegu i właściwości z witryny internetowej Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Każda z powyższych opcji trwa 50 minut. Zapewniamy, że jest to odpowiednia ilość czasu, by odpocząć oraz zregenerować zarówno ciało, jak i umysł. Cennik zabiegów dostępny jest również na stronie Yasumi. 

Nie czekaj i umów wizytę już dziś

Chcesz poznać wolne terminy? Dzięki stronie Yasumi Lublin możesz przejść do systemu rezerwacji Moment.pl lub Booksy. Drugą opcją rezerwacji terminu masażu jest bezpośredni kontakt telefoniczny. Nie zwlekaj. Wolne terminy szybko się zapełniają i może okazać się, że idealny moment na Twoją randkę za kilka godzin lub dni nie będzie już dostępny. 

Dlaczego warto wybrać Yasumi?

Yasumi to sieć renomowanych Instytutów Zdrowia i Urody, które można spotkać w całej Polsce. Dzięki temu, że jest to popularna marka w branży kosmetycznej, klienci niezależnie od wybranego oddziału mogą liczyć na to, że realizacją usług zajmą się wykwalifikowani i doświadczeni eksperci. Zadbaj o siebie z Instytutem Zdrowia i Urody Yasumi Lublin – ul. Tomasza Zana 11a. tel. 733334399.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry