© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Catering dietetyczny — 5 zalet korzystania z diety pudełkowej

Catering dietetyczny
 |  Redakcja  |  Zdrowie i uroda

Catering dietetyczny to wyjątkowa oferta gastronomiczna, w której klient otrzymuje posiłki na cały dzień pod wskazany adres. Oczywiście nie są to przypadkowe posiłki, ale potrawy przygotowywane przez profesjonalistów, dla których zdrowe odżywianie jest priorytetem.

Cały proces zaczyna się od zaplanowania menu przez doświadczonych dietetyków. Przeliczają wartości kaloryczne i odżywcze oraz komponują posiłki w taki sposób, aby składały się z produktów odpowiadających konkretnej diecie. Diet do wyboru jest zazwyczaj kilka, na przykład w DietetycznaChatka.pl możesz znaleźć, takie warianty jak: zestawy 5 posiłków, o różnych wariantach kalorycznych (1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal), 3 posiłki — lunchbox, sam obiad — do wyboru jest również wersja wege i oczyszczanie — detox.

Zawsze jest czas na zdrowy posiłek, gdy masz go pod ręką

Jednym z największych powodów, dla których ludzie zaniedbują zdrowe odżywianie, jest brak czasu w ich codziennym życiu. Jeśli mieszkasz w ruchliwym mieście, gdzie zazwyczaj żyje się bardzo szybko, wiemy, że istnieje mnóstwo powodów, dla których możesz nie mieć czasu na zdrowe gotowanie. Być może jesteś pełnoetatową mamą, studentką uczącą się do egzaminów, właścicielką firmy, wykonującą dwie prace lub żonglującą wieloma projektami jednocześnie osobą. A może po prostu nie lubisz gotowania. W każdym razie rozumiemy — dlatego chcemy Ci pomóc!

Wierzymy, że zdrowe odżywianie nigdy nie powinno sprawiać wrażenia, że jest to praca, przymus lub obowiązek. Wybranie cateringu dietetycznego w takim przypadku to bardzo korzystne rozwiązanie! Sprawdź jeszcze inne zalety diety pudełkowej:

  • Kontrola kalorii — niskokaloryczny plan odchudzania z kontrolowanymi porcjami, który zapewni Ci sytość na dłużej.
  • Przyrost mięśni — dania bogate w białko, plan posiłków ułożony przez dietetyka, aby zbudować mięśnie i uzyskać beztłuszczową masę.
  • Wydajność — idealna równowaga, aby wspierać zapracowane osoby i napędzać aktywny styl życia.

Świeże składniki w diecie pudełkowej — tylko zdrowa żywność

Możesz na własne oczy przekonać się, jak plany abonamentowe na catering dietetyczny stanowią zdrową alternatywę dla jedzenia śniadania, obiadu i kolacji. Wszystkie gotowe posiłki są przygotowywane ze świeżych, wysokiej jakości składników, które są zawsze w sezonie i spełniają wszystkie surowe normy bezpieczeństwa żywności. Dodatkowo posiłki zaplanowane przez dietetyka są pełne składników odżywczych, aby zapewnić Ci energię i poczucie sytości, których potrzebujesz.

Zawsze pożywnie — odchudzaj się bez uczucia głodu

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest utrata wagi, zwiększenie masy ciała, czy po prostu utrzymanie zdrowego stylu życia, wszystkie opcje cateringu dietetycznego są pożywne i świeżo ugotowane. Będziesz mieć dostęp do odpowiedniej ilości makroelementów, białka, zdrowych tłuszczów czy węglowodanów złożonych potrzebnych do spełnienia Twoich celów żywieniowych. Wszystko to dokładnie odmierzone, przygotowane i dostarczone pod Twój dom! Catering dietetyczny to zdrowa i wygodna opcja dla każdego!

Artykuł powstał we współpracy z Dietetyczna Chatka

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry