© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jakie działanie ma witamina E?

krem z witaminą E
 |  Artykuł partnera  |  Zdrowie i uroda

Witamina E należy do rozpuszczalnych w tłuszczach. Dość często występuje w naturze – możemy ją znaleźć w tranie, tłustych rybach takich jak łosoś czy halibut, w różnych gatunkach orzechów, owocach avocado, oliwie tłoczonej na zimno z oliwek, brokułach, szpinaku i kiełkach.

Tokoferol, czyli witamina E jest jednym z najskuteczniej działających antyoksydantów chroniących przed utleniaczami. Pomaga również w przedostawaniu się do komórek substancji odżywczych. Jest naturalnym składnikiem naszej skóry, ale wraz z wiekiem spada jej ilość, co ma niekorzystny wpływ na stan skóry. Dlatego krem z witaminą E to jeden z popularniejszych kosmetyków, który pomaga zachować młody wygląd – nie bez powodu witaminę E nazywamy często "witaminą młodości". Krem z witaminą E wspomaga również leczenie różnych problemów ze skórą, posiada również działanie antyalergiczne.

Jaki krem z witaminą E wybrać?

Witamina młodości pojawia się w reklamach większości kosmetyków do twarzy. Jednak najlepiej zawierzyć marce produkującej profesjonalne kosmetyki, takie jakie posiada w ofercie firma bandi.pl. Jest nie tylko sklepem internetowym ale producentem doskonałych kosmetyków dysponującym własnymi laboratoriami. Krem z witaminą E firmy bandi.pl  zwiera w swoim składzie optymalnie dobrane ilości aktywnych składników dobroczynnie działających na skórę. Oprócz kremu z witaminą E bandi.pl posiada całą linię kosmetyków do twarzy. Jej nazwa – "Fito Lift Care" mówi sama za siebie. Regularne stosowanie tych kosmetyków daje podobne skutki jak lifting skóry, bez stosowania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Produkty bandi.pl produkowane są w większości z naturalnych składników i nie są testowane na zwierzętach.  Regularnie używane gwarantują zachowanie zdrowego i młodego wyglądu oraz poprawiają kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Jakie właściwości posiada krem z witaminą E?

Krem z witaminą E zapobiega powstawaniu zmarszczek, a nawet częściowo wygładza te istniejące – dlatego ważne jest, żeby zacząć stosowanie kremu odpowiednio wcześnie.

Chroni skórę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak watr, mróz, a także przed nadmiarem promieni słonecznych. Pomaga osobom ze skórą szczególnie wrażliwą, podatną na złuszczenia, przebarwienia, trądzik i atopowe zapalenie skóry.

Zapobiega przesuszaniu się skóry. Krem z witaminą E szczególnie polecany jest kobietom w okresie menopauzy, co wcale nie oznacza, że młodsze osoby nie powinny go używać. Krem z witaminą E, a także inne kosmetyki zawierające "witaminę młodości" przeznaczone są dla wszystkich kobiet dbających o zachowanie naturalnego blasku skóry.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry