© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Woda dla pracowników firmy- jaką wybrać?

woda dla firmy
 |  Redakcja  |  Zdrowie i uroda

Wielu specjalistów twierdzi, że człowiek powinien wypijać około 2,5 litra wody każdego dnia. Większość z nas spędza w pracy co najmniej 8 godzin dziennie, więc oczywistym jest, że część tego zapotrzebowania organizmu na wodę należy zaspokoić właśnie w miejscu pracy. Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest dostarczanie pracownikom firmy wody pitnej. Ale jakie rozwiązanie jest najbardziej korzystne- zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników?

Woda dla firmy dobrej jakości- czyli jaka? 

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które zajmują się dystrybucją wody dla małych i dużych przedsiębiorstw. Trzeba jednak pamiętać, że nie każda oferuje wodę, która nie tylko ma atrakcyjną cenę, ale cechuje się też wysoką jakością, jest świeża i smaczna. Po czym zatem rozpoznać dobrą wodę? Najlepiej zamawiać ją u dystrybutora, który jednocześnie jest producentem i sprzedawcą hurtowym. Wtedy przedsiębiorca może mieć pewność, że zapewnia swoim pracownikom świeżą wodę, idealnie nadającą się do spożycia. Właśnie taka jest woda dla firmy Staropolska. Robiąc zakupy bezpośrednio u producenta można być spokojnym o jakość i świeżość wody. 

Jaką wodę dla firmy wybrać? 

O jakości i smaku wody decydują jej specyficzne parametry fizyczno-chemiczne. Konsumenci najlepiej oceniają smak wody naturalnej, czerpanej prosto ze źródła. Do wyboru jest woda:

  • niegazowana,
  • gazowana,
  • delikatnie gazowana,
  • z dodatkiem cennych pierwiastków i minerałów, np. wapnia, magnezu, jodu, sodu.

W hurtowni wody Staropolska sprzedawana jest woda dla firmy w kilku wersjach, dlatego każdy może wybrać opcję, która najbardziej mu odpowiada. Woda ma wysoką zawartość magnezu i wapnia, dzięki czemu pozytywnie wpływa na organizm. Pracownicy, którzy mają stały dostęp do świeżej wody dobrej jakości są nie tylko zadowoleni, ale także bardziej wydajni. Wiele badań dowodzi, że na skutek odwodnienia człowiek staje się zmęczony, zdekoncentrowany i bardziej podatny na ból i skurcze mięśni. Aby więc pracownicy mogli dobrze wywiązywać się ze swoich zadań, muszą pić odpowiednią ilość wody. 

Czy woda butelkowana to dobry pomysł? 

Woda butelkowana doskonale sprawdza się w firmach, których pracownicy są mobilni i często się przemieszczają- czy to w obrębie zakładu pracy, czy poza nim. Pracownik może zawsze mieć przy sobie wodę w butelce i zaspokoić pragnienie, gdy tylko się pojawi. Woda butelkowana z pewnością przydaje się również w zakładach, w których pracownicy nie mogą opuszczać stanowisk pracy, na przykład podczas obsługi taśmy produkcyjnej. Z oczywistych względów pracownik nie może w dowolnej chwili podejść do stacjonarnego dystrybutora i nalać sobie wody. Gdy natomiast zaopatrzy się w butelkę wody na początku zmiany lub w trakcie przerwy, będzie mógł przechowywać ją w pobliżu swojego stanowiska pracy i systematycznie nawadniać organizm

Cena hurtowa - czy jest dużo tańsza? 

Hurtownie wody mineralnej często oferują atrakcyjne zniżki dla stałych klientów oraz darmową dostawę na terenie kraju. Woda butelkowana kupowana w ilości hurtowej pozwoli pracodawcy znacznie zredukować koszty związane z zapewnieniem pracownikom niezbędnych warunków pracy. Kupując wodę dla firmy w hurtowni, która jest także jej producentem, można liczyć na najniższą możliwą cenę. Koszt butelki wody mineralnej o pojemności 0,5 litra w cenie hurtowej to zaledwie około 60 groszy, podczas gdy jej cena w sklepie jest dwukrotnie lub nawet trzykrotnie większa. 

Zadowolenie pracodawcy i pracowników to priorytet! 

Odpowiedzialny pracodawca chce zapewnić swoim pracownikom to, co najlepsze, w tym także świeżą wodę najwyższej jakości. Bezpośrednio przełoży się to na zadowolenie pracowników, ale również na ich wydajność. Warto pamiętać, że zakup hurtowej ilości wody butelkowanej do firmy to korzystne rozwiązanie dla każdego- zatrudnionych i przedsiębiorcy!

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry