Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Prezenty na Wielkanoc - czym obdarować najbliższych?

kosz wielkanocny
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Obdarowywanie się prezentami na Wielkanoc nie należy do najpopularniejszych zwyczajów. Z podarunkami kojarzy nam się raczej Boże Narodzenie, Walentynki czy Dzień Kobiet. Jednak wielkanocne prezenty mogą być doskonałym sposobem na okazanie najbliższym ciepła i miłości. W okresie tych wiosennych świąt wszystko budzi się do życia - byłoby pięknie, gdyby obudziła się również nasza życzliwość. Przedstawiamy 5 najlepszych pomysłów na wielkanocne podarunki, dzięki którym wywołasz szczery uśmiech na twarzach swoich najbliższych!

5 pomysłów na prezent wielkanocny

  1. Podaruj doświadczenia!

Wiele osób uważa, że lepszym wyborem niż prezenty materialne są doświadczenia i możliwość tworzenia wspomnień, które zostaną na całe życie. Okres wielkanocny, gdy zaczyna się robić coraz cieplej, może być idealną chwilą na to, aby wręczać doświadczenia, zwłaszcza te, które muszą być przeżywane na zewnątrz. Sprezentuj najbliższej osobie skok na bungee, lot balonem, wybierzcie się razem na zagraniczną wycieczkę albo na koncert ulubionego artysty. Gwarantujemy, że dana osoba nigdy nie zapomni tak cudownego podarunku.

  1. Osłódź czyjeś życie!

Kto powiedział, że słodycze są tylko dla dzieci? Paczką ulubionych słodkości możesz zrobić ogromną przyjemność także partnerowi, babci, tacie czy siostrze! Ale uwaga - niech to będą naprawdę ulubione słodycze, takie, która obdarowana osoba kupuje tylko od święta albo chowa w szafce, aby nikt ich jej nie podjadł. Uśmiech na jej twarzy po zobaczeniu prezentu od Ciebie z pewnością będzie niezapomniany!

  1. Kosz wielkanocny - ale nie ten ze święconką

Brakuje Ci pomysłu na wielkanocne prezenty? A co, jeśli ktoś by Cię w tym wyręczył i stworzył kosz pełen słodkości i innych smakołyków w przepięknie zapakowanym pudełku? Kosze wielkanocne to specjalnie przygotowane zestawy pełne samych dobroci, które z pewnością spodobają się każdej obdarowanej osobie. Zestaw ze świetnej jakości kawą, szkocką whisky oraz angielską herbatą przypadnie do gustu Twojemu bratu, a kosz pełen swojskich smaków na pewno docenią Twoi dziadkowie. Zobacz, co składa się na zestawy i wybierz taki, który będzie w stylu Twojej najbliższej osoby.

  1. Spełniaj marzenia

Być może ktoś z rodziny ostatnio opowiadał o nowym sprzęcie kuchennym, który pomógłby mu w codziennym gotowaniu? A może Twój przyjaciel wspominał, jak bardzo chciałby wypróbować tę nową restaurację, która otworzyła się w waszym mieście? Jeśli jesteś dobrym słuchaczem, na pewno wyłapujesz takie rzeczy. Teraz przyszedł czas na ich realizację! Sprezentuj ukochanej osobie coś, o czym śni, a będzie Ci z pewnością bardzo wdzięczna.

  1. Wykonaj coś własnoręcznie

Prezenty nie muszą być drogie! Czasem własnoręcznie zrobiona kartka, pudełko ozdobione za pomocą techniki decoupage czy szalik na drutach będzie lepszym prezentem niż ten, na który wydasz pół wypłaty. A dodatkowo taki wieczór DIY, podczas którego wykonasz podarunki dla najbliższych, może okazać się świetną zabawą, a nawet Twoim nowym hobby.

Podsumowanie

Wielkanocne podarunki to doskonały pomysł na to, aby okazać sobie nawzajem ciepło i życzliwość. Dobrze przemyślany prezent pozostanie na długo w pamięci Twoich najbliższych. A może w ten sposób uda Ci się zapoczątkować nową rodzinną tradycję? Zachęcamy do wypróbowania!