Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Odkryj kulinarną pasję i zamów naczynia do kuchni!

naczynia do kuchni
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Martwisz się, że nie masz konkretnego hobby? To nic strasznego! Nie każdy musi mieć zamiłowanie, które wypełnia mu cały czas wolny i pochłania większość oszczędności. Warto jednak skupić się na tych aktywnościach, które przynoszą radość i nie wymagają dużych nakładów finansowych. Bez wątpienia jedną z nich jest gotowanie. Pasję kulinarną można odkrywać nawet wówczas, gdy w kuchni masz tylko garnki i patelnie. Zamów profesjonalny zestaw naczyń na https://porcelanaonline.pl/602-garnki-i-patelnie i twórz niebanalne potrawy!

Garnki, w których ugotujesz smaczne dania

Gdy myślisz o naczyniach kuchennych, zapewne masz przed oczyma telefonicznego akwizytora, który stara się przekonać, że drogie garnki odmienią Twoje życie. Zbyt nachalna promocja sprzętu do gotowania jest oczywiście naganna. Niemniej jakość garnków faktycznie może mieć wpływ na poziom Twojej satysfakcji z gotowania. Wówczas skupisz się wyłącznie na kwestiach związanych z przyrządzaniem potraw, a nie na niedoskonałościach naczyń.

Jakie zatem powinny być niezawodne garnki? Można tę kwestię omówić na przykładzie wybranej marki. Jednym z czołowych producentów naczyń kuchennych jest francuska firma De Buyer. Ma niemal 200 lat doświadczenia w tworzeniu akcesoriów używanych na co dzień w kuchni! Projektanci dziedziczą zatem wiedzę dotyczącą procesu produkcji, ale i potrzeb klientów. De Buyer doskonale wie, z jakimi problemami mierzą się zarówno zawodowi kucharze pracujący w cenionych restauracjach, jak i kulinarni amatorzy, dopiero stawiający pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Nie dziwi zatem, że do profesjonalnego gotowania wybierane są właśnie garnki tej marki. Producentom udaje się łączyć funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Design wielu kolekcji przywołuje na myśl wyposażenie tradycyjnej kuchni, lecz naczynia mają też nowoczesny sznyt. Tak jest np. z serią produktów De Buyer Prima Matera. Garnki, rondle i patelnie zostały w 90% wykonane z miedzi, a pozostałe 10% to stal nierdzewna. Użycie tych materiałów umożliwia sprawować pełną kontrolę nad temperaturą przyrządzanych potraw, ponieważ ciepło rozkłada się równomiernie.

Tego rodzaju miedziane garnki warto konserwować za pomocą pasty polerskiej. Wówczas przez długie lata utrzymają swój elegancki wygląd i będą ozdobą wyposażenia kuchni. Co istotne, patelnie i inne naczynia wykonane z miedzi nie powinny być wkładane do zmywarki. Niemniej można je stosować na wszystkich rodzajach płyt grzewczych, więc to bardzo uniwersalne naczynia.

Sprawdź, gdzie możesz kupić eleganckie naczynia

Sklepem, który zajmuje się w Polsce dystrybucją i sprzedażą naczyń De Buyer, jest m.in. portal PorcelanaOnline.pl. To właśnie tam możesz znaleźć szeroki asortyment francuskiej firmy. W ofercie znajdują się nie tylko patelnie z kolekcji Prima Matera, przeznaczone głównie dla zawodowych kucharzy. Asortyment składa się również z egzemplarzy dostępnych na każdą kieszeń. Tak jest np. z kolekcją De Buyer Choc, gdzie zastosowano nieprzywierającą powłokę non-stick. Odkrywaj nowe przepisy i ciesz się gotowaniem!