Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jaki prezent kupić tacie na urodziny?

Karta podarunkowa
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Urodziny to doskonała okazja, aby pokazać bliskim osobom, jak ważne są dla nas. Jednak niekiedy znalezienie odpowiedniego prezentu może okazać się nie lada wyzwaniem. Zatem jaki podarunek sprawi przyjemność prawie każdemu tacie? Wyśmienita kawa, ciekawa książka, a może gadżet elektroniczny? To tylko kilka z naszych propozycji, które Twój tata będzie mógł zakupić dzięki karcie podarunkowej Allegro.

Karta podarunkowa – dlaczego warto zdecydować się na taki prezent?

Karta podarunkowa jest bardzo często wybierana jako prezent na urodziny dla bliskich osób. Tego typu upominek pozwala zminimalizować ryzyko podarowania nietrafionego podarunku, który zamiast cieszyć jubilata, będzie leżeć na dnie szuflady. Dodatkowo na kartę podarunkową bez problemu może złożyć się więcej osób. Im większą kwotą uda się zasilić voucher, tym bardziej okazały prezent będzie można zakupić. Warto również wspomnieć, że takie bony są bardzo łatwo dostępne, zatem doskonale sprawdzą się w roli podarunku last minute.

Karta podarunkowa Allegro daje dostęp do tysięcy produktów

W sklepie internetowym Allegro znajdziesz tysiące różnorodnych produktów. A więc niezależnie od tego, czym interesuje się Twój tata – z pewnością wybierze tu coś dla siebie. Jednak nie wszyscy rodzice poruszają się po sieci swobodnie, więc mogą potrzebować małej pomocy, aby wykorzystać swoją kartę podarunkową Allegro. Produkty na stronie podzielone są według kategorii. Podczas poszukiwania prezentu możecie skorzystać również z zaawansowanych filtrów wyszukiwania. Pozwoli to na wyselekcjonowanie tylko tych produktów, które Was naprawdę zainteresują.

Karty podarunkowe Allegro – na co można je przeznaczyć?

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój tata znajdzie na Allegro to, czego potrzebuje i co by go zainteresowało, to odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak! Karta podarunkowa Allegro może zostać spożytkowana na zakup sprzętu sportowego, ulubionych spożywczych rarytasów czy wyposażenia do ukochanego samochodu. Prezentem bardzo uniwersalnym, ale sprawiającym wiele radości jest również kraftowa kawa. Jeśli Twój tata nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki tego aromatycznego napoju, to karta podarunkowa Allegro może otworzyć przed nim nowe perspektywy. Panom interesującym się majsterkowaniem warto pokazać sekcję z narzędziami. Allegro to także doskonałe miejsce do uzupełnienia domowej biblioteczki. Na niektórych aukcjach można znaleźć prawdziwe białe kruki.

Voucher Allegro – jak i gdzie go kupić?

Karty podarunkowe Allegro znajdziesz w sklepach sieci Żabka. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię bon i opłacisz go kwotą, którą chcesz przeznaczyć na prezent. Po pomyślnym zakończeniu transakcji sprzedawca wyda paragon – koniecznie go zachowaj, ponieważ to właśnie na nim znajduje się indywidualny kod doładowujący. Oprócz tego znajdziesz na nim szczegółową instrukcję, jak aktywować voucher Allegro. Ostatni i zarazem najprzyjemniejszy krok to podarowanie bonu swojemu tacie.