© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Stemple ślubne i okolicznościowe – dlaczego warto je mieć?

stempel
 |  Redakcja  |  Zakupy i sklepy

Stempel ślubny to inaczej profesjonalnie wykonana pieczątka, która może zawierać dowolną grafikę i dowolny tekst. Przeważnie są to imiona Pary Młodej albo ich inicjały i data ślubu. Stempel może być wykonany według indywidualnie wybranego wzoru i kombinacji. Obecnie ograniczeniem możliwości wykonania i wykończenia stempli okolicznościowych jest tylko wyobraźnia.

Stemple ślubne – możliwości wykorzystania

Wiele osób wiedząc, że w sprzedaży są dostępne stemple ślubne, zastanawia się, czy ich zakup to faktycznie dobry pomysł. Warto więc wyjaśnić, do czego można je wykorzystać. Na pewno tego rodzaju pieczątki okolicznościowe są świetnym pomysłem na to, aby nadać indywidualny charakter wydarzeniu. Choć to niejedyny powód, dla którego warto w nie zainwestować. Stemple śmiało można wykorzystać do zaproszeń ślubnych, winietek, prezentów dla gości, a nawet do stworzenia wyjątkowych etykiet na napoje. Pomysłów na wykorzystanie stempli jest wiele, a ich ograniczeniem jest wyłącznie ludzka wyobraźnia. Jeden drewniany stempel może posłużyć do oznakowania różnych przedmiotów, które nadadzą uroku całej uroczystości.

Sprawdź sklep z stemplami https://www.maxonline.pl/

Co ze stemplem po ślubie?

Para, która zdecyduje się na stempel ślubny, może wykorzystać go później do oznaczania innych przedmiotów. Wielu osobom służy jednorazowo, a później ląduje w pudle z pamiątkami. Jednak nie zapominajmy o tym, że istnieje tu możliwość wymiany gumki na inną, z inną grafiką i treścią. Wówczas przedmiot ten zda egzamin w innych sytuacjach. Może być na przykład wykorzystywany przez dziecko do zabawy, oznaczania notesów, zeszytów itd. Dzieci bez problemu sobie z tym poradzą. Jednak należy pamiętać, że wystarczy wybrać model stempla z samymi inicjałami albo też imionami, bez daty ślubu, aby móc oznaczać nim kartki z wakacji wysyłane do rodziny i znajomych, czy zaproszenia na różne uroczystości.

Stemple okolicznościowe w atrakcyjnych cenach

Stemple okolicznościowe, w tym ślubne, są dostępne w atrakcyjnych cenach. Dlatego inwestycja w nie, nie wiąże się z jakimś szczególnie wysokim kosztem. Biorąc pod uwagę to, że możliwości ich wykorzystania są tak ogromne, a przy użyciu jednego stempla można efektownie wykończyć i ozdobić kompletną papeterię ślubną, warto rozważyć ich zakup. Najlepiej zrobić to jeszcze na chwilę przed rozdaniem zaproszeń, tak by móc je oznaczyć.

Stemple ślubne i okolicznościowe wykonane z drewna można wykorzystać w bardzo szerokim zakresie. Trudno więc przejść obok nich tak zupełnie obojętnie, przygotowując się do tak wielkiego wydarzenia, jakim jest ślub. Istnieje możliwość zamówienia stempli drewnianych w różnych rozmiarach płytki tekstowej. A wraz ze stemplem w zestawie znajduje się poduszka na tusz oraz tusz. Tak skompletowany zestaw jest gotowy do użycia, do wielokrotnego wykonywania odbicia. O zakupie tego rodzaju stempla powinny pomyśleć osoby, które zajmują się ręczną produkcją zaproszeń ślubnych, winietek, etykietek i innych artykułów ślubnych. Wybierając uniwersalny wzór o tematyce ślubnej, można wykorzystać go przy realizacji każdego zamówienia.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry