Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Trymery i gilotyny do papieru - zastosowanie w twoim biurze

gilotyny do papieru
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Jednym z urządzeń, które jest absolutną koniecznością w każdym biurze są gilotyny do papieru. Dobierając właściwa gilotynę do potrzeb działalności twojej firmy możesz wziąć pod uwagę długość cięcia ostrza, docisk papieru, maksymalny format, które będziesz przycinać. Wszystko uzależnione jest, jaki charakter pracy wykonujesz i czy obróbce najczęściej będą poddawane pojedyncze kartki, czy całe stosy dokumentów zalegających na półkach od dłuższego czasu. Sprawdź co sprawdzi się w twojej firmie.

  • Gilotyny do papieru - urządzenia przeznaczone do obróbki papieru
  • Trymer do papieru - odpowiedni sposób na usprawnienie pracy

niszczarki do papieru

Gilotyny do papieru - urządzenia przeznaczone do obróbki papieru

Gilotyny biurowe to urządzenia przeznaczone do profesjonalnego przycinania papieru. Doskonale sprawdzają się niemal w każdej firmie niezależnie od tego, czy jest to działalność jednoosobowa, czy duża korporacja, w której każdego dnia przewalają się stosy dokumentacji. Warto zaznaczyć, że gilotyna do cięcia papieru jest niezwykle wydajnym i wytrzymałym urządzeniem dlatego bez problemu poradzi sobie nawet z najbardziej intensywną pracą.

Dzięki wyposażeniu sprzętu w ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia precyzyjne i jednolite cięcie już podczas pierwszego dotknięcia, co pozwala zaoszczędzić czas i siłę, która wykorzystuje podczas użytku docisk ręczny. Co więcej, wyposażona w antypoślizgowe nóżki i specjalną osłonę chroni użytkownika przed uszkodzeniem ciała podczas wykonywanej pracy. W zależności od wybranego modelu poszczególne gilotyny mogą przycinać naraz od 10 do 50 arkuszy o gramaturze 80 g. Warto zaznaczyć, że każda gilotyna biurowa ma jasno określone parametry, które pozwalają na przycinanie konkretnego formatu, dlatego zwróć na to uwagę podczas zakupu.

Trymer do papieru - odpowiedni sposób na usprawnienie pracy

O ile gilotynę możesz wykorzystać do cięcia papieru, kartonów, cienkich okładek plastikowych, a nawet płyt piankowych, to trymer do papieru okaże się doskonałym rozwiązaniem, gdy konieczność obróbka ogranicza się wyłącznie do dokumentacji, cienkich okładek tekturowych lub zalaminowanych dokumentów. Profesjonalne trymery do papieru mają nieco mniejsze możliwości i mogą przyciąć maksymalnie 30 arkuszy jednocześnie o gramaturze 80 g.

Trymery podobnie, jak gilotyny do ciecia wyposażone zostały w ostrze ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewniają precyzyjne i jednolite cięcie a do tego są niebywale wytrzymałe co gwarantuje ci użytkowanie artykułu biurowego przez wiele lat bez konieczności konserwacji.