Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Hurtownia odzieżowa online – którą wybrać?

Hurtownia odzieżowa online
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Prowadzenie butiku odzieżowego, zwłaszcza takiego, który sprzedaje online to nie lada wyzwanie. Trzeba być na czasie i mieć towar od ręki. Profesjonalna hurtownia sukienek online może pomóc rozwinąć sprzedaż. Jak wybrać dobrą hurtownię?

Odzież damska - dobry partner to podstawa

Jest wiele dużych hurtowni sprzedających odzież. Jeśli prowadzisz działalność handlową od wielu lat to z pewnością nie raz odwiedzałeś największe giełdy odzieżowe, zlokalizowane pod Łodzią i Poznaniem. Kiedyś odwiedzałeś Tuszyn a dziś zapewne jeździsz do Ptaka w Rzgowie.

Ogromne powierzchnie, mnóstwo boksów sprzedażowych i strasznie dużo propozycji. Jak wybrać towar, który potem dobrze się sprzeda? Patrzysz na fasony i modne stylizacje. Przeliczasz ceny, czy ten towar znajdzie swojego nabywcę? Przecież musisz konkurować z dużymi sieciówkami.

Zapewne masz już sprawdzonych dostawców i ulubione fasony, czasem decydujesz się na nowych producentów, ale nie zawsze udaje się dobrze trafić. Jak więc sprawdzić czy kolejny hurtownik odzieżowy będzie ok?

Hurtownia eleganckiej odzieży

Hurtownia eleganckiej odzieży i nie tylko

Przede wszystkim sprawdź jak długo firma działa na rynku. Czy firma interesuje się Tobą jako kontrahentem, czy może jesteś tylko jednym z nic nie znaczących setek innych kupujących. Sprawdź jakie hurtownia odzieżowa proponuje. Cena jest jednym z ważniejszych elementów. To od niej, w dużej mierze, zależy, czy towar będzie konkurencyjny.

Sprawdź też jakie warunki handlowe oferuje hurtownia. Czy musisz spełnić jakieś minimum logistyczne, aby wysłali ci towar, czy musisz jeździć samodzielnie i wybierać asortyment? Zobacz czy wybrana hurtownia z odzieżą ma stronę internetową, gdzie możesz zdalnie zamówić towar. Jeśli nie to słabo, bo będziesz musiał jeździć po towar za każdym razem. A co, jeśli któryś model świetnie się sprzeda? Czy będziesz mógł domówić online?

odzież damska

Wiele hurtowni zmusza klientów do zamawiania pełnych rozmiarówek. Jeśli nie masz zbyt dużo klientów w bardzo małych rozmiarach lub bardzo dużych – czy rzeczywiście chcesz utrzymywać takie stany magazynowe? Hurtownia odzieżowa online Roco Fasion nie wymaga tego od swoich klientów. Dodatkowo na ich stronie https://roco-fasion.pl możesz zamówić towar w modelu dropshippingu. Poza tym mają bogaty asortyment. Znajdziesz tam spodnie, spódnice, bluzki, marynarki i wiele innych propozycji odzieży damskiej.

Hurtownia odzieżowa online – wysyłka bezpośrednio do klienta

Jeśli prowadzisz równolegle biznes online to niezwykle ważne jest, aby towar mógł być sprawnie zamawiany i dostarczany do klienta. Wybierz więc partnera hurtowego, który nie tylko ma szeroki asortyment, ale ma też doświadczenie w obsłudze online. Dlaczego to takie ważne?

Doświadczona hurtownia odzieżowa online nie tylko będzie sprawnie realizować zamówienia. Ważne jest, aby była przygotowana do dostarczenia ci niezbędnej bazy do sprzedaży online. Pliki z produktami, sprawne aktualizacje cen, zdjęcia online i wiele innych przydatnych rzeczy. Im mniej będziesz musiał robić ręcznie tym lepiej.

Ubrania damskie Roco, sprzedawane przez hurtownię Roco Fashion znalazło już wiele polskich butików. Kolorowe stylizacje, piękne zdjęcia i co najważniejsze – polskie produkty, cieszą się coraz większą popularnością. Sprawdź, jak się współpracuje z doświadczonym partnerem w branży fashion.

odzież online