© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Długopis 3doodler start

model 3d
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Długopis 3D dla dzieci. Przedmioty z drukarki 3D weszły w naszą codzienność. Ciągle rozwijając swoje skrzydła, trafiły też w ręce dzieci dzięki długopisowi 3doodler start.

Długopis do rysowania w 3D

Długopis do rysowania 3D to interaktywna zabawka. Skonstruowana na podstawie drukarki 3D w bezpieczny, ekologiczny sposób, została przekazana w ręce najmłodszych. 

Długopis 3D dla dzieci to produkt dla maluchów od czwartego roku życia. Stworzony tak, by umożliwić dzieciom budowanie własnych postaci (zwierząt/elementów pogody), pozwala rozwijać kreatywność, przy której jedynym ograniczeniem jest ich własna wyobraźnia.

Zabawka edukacyjna, jaką jest długopis 3Doodler start, doskonale sprawdzi się jako prezent, dając dzieciom nie tylko radość, ale i możliwość wykazania w twórczy sposób.

Urządzenie do druku Build And Play

Każdy model długopisu do rysowania 3D posiada charakteryzujące go cechy. Wszystkie mają jednak kilka elementów wspólnych, jakimi są:

  • Proste tworzenie figur trójwymiarowych (w tym przypadku wystarczy włożyć specjalny, 100% ekologiczny wkład do zabawki i przekręcić uchwyt, by zacząć przygodę z kształtem)
  • Nauka poprzez zabawę dzięki projektowaniu (dzięki specjalnym szablonom i dołączonej książeczce, dziecko nauczy się tworzyć postacie według załączonych wzorów)
  • Łatwy i wygodny sposób użycia (kształt długopisu Doodler start został stworzony tak, by mogło nim operować dziecko z małymi dłońmi, nie ważne czy jest prawo czy leworęczne)
  • Zestaw nadaje się dla wszystkich dzieci (każdy maluch po czwartym roku życia ucieszy się z takiego prezentu)
  • Dodatki (komplet z długopisem Doodler start zawiera specjalne formy ułatwiające tworzenie postaci i elementy krajobrazu) 

3Doodler

Marka 3Doodler to grupa pasjonatów zajmujących się elektroniką użytkową i nowoczesnymi gadżetami. Każdy produkt oferowany w sklepie jest przez nich dogłębnie sprawdzany przed wysłaniem do klienta.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry