Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Stojaki z plexi biurkowe. Idealne nie tylko do biura

Stojaki z plexi
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Stojaki reklamowe to rozbudowana kategoria produktów różniących się od siebie wyglądem i przeznaczeniem. Wśród nich znajdują się między innymi stojaki z plexi biurkowe w różnych wariantach. Sprawdź, jakie są najpopularniejsze rodzaje tych biurkowych ekspozytorów oraz gdzie warto je zamówić, by być zadowolonym z zakupu i nie przepłacić.

Prosta prezentacja ulotek, katalogów – biurkowe stojaki z plexi

Przy ladach recepcyjnych i stołach konferencyjnych nawiązywane są kontakty z partnerami biznesowymi i potencjalnymi klientami oraz umacniane relacje. Warto wykorzystać je zatem do nienachalnej, ale skutecznej reklamy swoich produktów i usług. Jak najprościej można to zrobić? Wystarczy skorzystać ze stojaków reklamowych biurkowych, umieścić w kieszeniach materiały drukowane oraz sprawdzić, jak prezentuje się całość. 

Biurkowe stojaki z plexi, czyli tworzywa sztucznego o wysokiej przejrzystości, odporności i niewielkiej wadze, mają prosty, minimalistyczny wygląd. Dzięki temu świetnie odnajdują się w przestrzeniach firmowych zaaranżowanych w różnorodny sposób, a przy tym doskonale spełniają swoją funkcję, stając się idealnym tłem dla eksponowanych ulotek i katalogów. 

Stojaki w wariancie biurkowym są świetnym wyborem nie tylko dla biura. Można swobodnie korzystać z nich wszędzie tam, gdzie pojawia się przestrzeń do przyciągnięcia uwagi klienta i podjęcia próby poznania jego potrzeb. Idealnymi miejscami do wykorzystania tych stojaków są więc meble w poczekalniach w gabinetach, stanowiska kasowe w sklepach i lokalach czy trybunki na stoiskach wystawowych.

Stojaki z plexi znajdziesz na: https://topexpo.pl/stojaki-biurkowe-plexi-c-2_7.html

Popularne rodzaje stojaków biurkowych w sklepie online

Stojaki biurkowe można podzielić na kilka rodzajów:

  • stojaki biurkowe typu L,
  • stojaki biurkowe typu T,
  • stojaki biurkowe typu A.

Swoje nazwy zawdzięczają literom alfabetu, do których podobna jest ich konstrukcja. Stojaki typu L, T i A są wyposażone w kieszeń w wybranym formacie, na przykład A5 i są stworzone do prezentacji pojedynczych ulotek i plakatów. Występują w orientacji pionowej i poziomej, a niezależnie od wybranego wariantu są stabilne i estetycznie wyglądają na ladzie czy stoliku. 

Jeśli szukasz czegoś więcej niż standardowego biurkowego stojaka z plexi, wybierz stojak kaskadowy wyposażony w kilka rzędów kieszeni. Jeśli pojawi się taka potrzeba, przegródki z tworzywa sztucznego można łatwo zdemontować i dostosować ich układ do swoich potrzeb. Wartym sprawdzenia rozwiązaniem, z którego korzystać można na świeżym powietrzu, jest zewnętrzna kieszeń na ulotki lub wizytówki wyposażona w otwory umożliwiające mocowanie na ścianie. 

Duży wybór dobrej jakości stojaków z tworzywa, wyróżniających się estetycznym wyglądem, proponuje sklep internetowy topexpo.pl. Dostępne stojaki biurkowe w różnych wariantach są oferowane w atrakcyjnej cenie i obejmowane promocjami. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu oraz do wyboru odpowiednich dla swojej firmy stojaków reklamowych wewnętrznych i zewnętrznych, z pojedynczymi kieszeniami lub kilkoma przegrodami.

Sprawdź także potykacze reklamowe: https://topexpo.pl/potykacze-reklamowe-c-2_12.html