© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Zakupy i sklepy
  • Philips Hue Ambiance w ofercie internetowego sklepu z oświetleniem Studio Światła!

Philips Hue Ambiance w ofercie internetowego sklepu z oświetleniem Studio Światła!

Studio Światła
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Philips Hue wprowadza inteligentne, zautomatyzowane oświetlenie do naszych domów, pozwalając każdemu z nas tworzyć wyjątkowe chwile. – Zastanawiasz się, co niesie za sobą deklaracja producenta? A może szukasz sklepu z oświetleniem, który posiada lampy Philips Hue Ambiance w swoje ofercie?Niezależnie od tego, czy jesteś „nowy” w świecie inteligentnego oświetlenia, czy też znasz system Philips Hue od podszewki, poniższy artykuł z pewnością Cię zainteresuje. Starając się jak najlepiej odpowiadać na aktualne potrzeby i oczekiwania Klientów, sklep internetowy Studio Światła stale rozszerza asortyment o branżowe nowości. Dzisiaj koncentrujemy się na inteligentnym oświetleniu oraz lampach Philips Hue Ambiance dostępnych w naszej ofercie.

Lampy Philips Hue Ambiance – nieograniczone możliwości zarządzania światłem w Twoim domu

Wyobraź sobie lampę kuchenną, która… No właśnie, wygląda jak stylowa nowoczesna lampa do kuchni, ale pod względem funkcjonalnym oferuje znacznie więcej niż najdroższa lampa tradycyjna. Takie są właśnie produkty Philips Hue Ambiance – to doskonałe połączenie wyrafinowanego wzornictwa z komfortem użytkowania inteligentnego oświetlenia, którym możesz zarządzać za pośrednictwem prostych komend głosowych lub mostka Philips Hue, który umożliwia synchronizację światła z domowymi multimediami.

Lampy Philips Hue Ambiance

Jakie korzyści oferuje inteligentne oświetlenie w domu?

Światło wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu codzienne czynności mogą być bardziej przyjemne, a praca w domu bardziej wydajna. Lampy z serii Philips Hue Ambiance oferują różne tryby oświetlenia:

  • relaks: delikatnie przyciemnione światło białe,
  • czytanie,
  • koncentracja: naturalne, jasne światło białe,
  • energia: dzienne, chłodne, jasne światło białe, które zapewnia zastrzyk energii dla ciała i umysłu na cały dzień.

Dzięki temu wywierają bezpośredni wpływ na naszą efektywność, zdolność do kreatywnego myślenia, a nawet jakoś odpoczynku. Odpoczywając w odpowiednio oświetlonym pomieszczeniu, regenerujemy się szybciej i lepiej. Efektywniej radzimy sobie ze stresem i zachowujemy dobre samopoczucie i zdrowie.

Philips Hue WACA lampa wisząca LED

Philips Hue WACA lampa wisząca LED

Philips Hue Ambiance w Studio Światła

Jako eksperci od oświetlenia doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa światło. Jesteśmy przekonani, że produkty Philips Hue Ambiance to rozwiązania, dzięki którym światło w domach naszych Klientów jest w pełni dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Aby zapewnić Państwu możliwość zaprojektowania i stworzenia systemu inteligentnego oświetlenia w całym domu stale rozszerzamy asortyment produktów Philips Hue Ambiance o nowe lampy – oczka stropowe, lampy wiszące, ścienne i podłogowe. Obecnie w sprzedaży oferujemy rozwiązania dedykowane do większości pomieszczeń w domu.

Inteligentne oświetlenie salonu z ofertą sklepu internetowego Studio Światła

Salon to przestrzeń, w której spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, odpoczywamy, oglądamy filmy i ulubione seriale. Dobrze zaprojektowane oświetlenie w salonie składa się z co najmniej jednej lampy sufitowej (w zależności od powierzchni pomieszczenia i wprowadzonego podziału funkcjonalnego) oraz dodatkowych źródeł światła. Bardzo często w salonach korzystamy z lamp ściennych i podłogowych. Sprawdźmy więc, czy aktualna oferta sklepu Studio Światła pozwoli nam zaprojektować system inteligentnego oświetlenia do salonu?

W zależności od projektu aranżacji wnętrza jako lampę sufitową możemy wykorzystać lampę wisząca lub nowoczesny plafon/reflektorki. W bieżącym asortymencie posiadamy klika modeli lamp wiszących Philips Hue, m.in.: FairCherAmazeWszystkie odznaczają się nowoczesnym wzornictwem i modną kolorystyką.

Jako dodatkowe źródła światła w naszym salonie będziemy chcieli wykorzystać lampki ścienne typu kinkiet oraz lampę podłogową, którą ustawimy przy naszym ulubionym fotelu do czytania. Oferta lamp ściennych Philips Hue jest naprawdę szeroka i zróżnicowana – do wyboru mamy kinkiety z jedną lub dwiema żarówkami. Nieco mniej rozbudowana jest natomiast oferta lamp podłogowych. Tutaj do wyboru mamy lampę Signe w kolorze białym lub czarnym.

Wszystkie wymienione w projekcie lampy Philips Hue i wiele więcej znajdziecie Państwo w naszym sklepie pod adresem: https://studioswiatla.pl/. Serdecznie zapraszamy!

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry