Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jakie kwiaty dać dziewczynie?

Jakie kwiaty dać dziewczynie
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Wigilia 8 marca, 14 lutego, inne święta to ekscytujący okres dla mężczyzn. Główne pytanie: Jakie kwiaty dać dziewczynie? Bukiet może być osobnym prezentem lub dodatkiem, znakiem uwagi. Jasne lub delikatne pąki mówią o uczuciach, robią wskazówki lub wyznania. Lepiej wybrać kwiaty, biorąc pod uwagę ich symbolikę. Jakie zasady należy pamiętać, aby dziewczyna była zadowolona z prezentu? O tym opowiedzą florysta z kwiaciarni Oddechcynamonu.pl.

Komu dać bukiet

Jeśli znasz ostatnio kobietę, weź pod uwagę rodzaj wyglądu. Na pierwszej randce mężczyźni mogą nie zdawać sobie sprawy z gustów damy serca. Zasada pomoże: kwiaty powinny być łączone z włosami. Brunetki" twarzą w twarz " jasne odcienie, nasycone kolory. Blondynce można dać jasne, żółte lub pastelowe pąki. Dobre kompozycje w romantycznym stylu. Czerwone dziewczyny otrzymują fioletowe, niebieskie, ciemne bukiety. Kolejna zasada dotyczy wieku. Im młodsza dziewczyna, tym mniej pompatyczne powinny być kwiaty. Młode panie prezentują skromne bukiety. Starsze kobiety nadają się do koszy bordowych róż.

Lepiej dać dziewczynie kwiat, który lubi. Tutaj język flory nie jest tak ważny. Możesz odejść od zasad wyboru wyglądu. Głównym zadaniem jest wywołanie przyjemnych emocji i uśmiechu. Skoncentruj się na gustach i intuicji samej dziewczyny. Poznanie preferencji jest proste. Rozpocznij rozmowę na ten temat z wyprzedzeniem lub poproś o radę, rzekomo wybierając kompozycję dla matki, kolegi.

Pracownicy mogą dać piękny kosz kwiatów od zespołu. Bukiet trzech do pięciu kwiatów nadaje się jako osobisty prezent. Wybierz niezwykłe rodzaje roślin, weź pod uwagę piękno opakowania.

Jakie kwiaty dać dziewczynie: znaczenie bukietu

Jeśli chcesz dać dziewczynie kompozycję urodzinową "z nutą", pamiętaj o języku kwiatów.

Róża uosabia delikatne uczucia, przywiązanie i pasję. Wiele zależy od odcienia kwiatów. Żółty wśród Azjatów symbolizuje radość, a u nas – separację i tęsknotę. Czerwony to głęboka miłość, bordowy to smutek. Różowy to czułość, czystość, biały to nieskazitelność.

Chryzantemy mówią o zabawie, miłości. Pragną dobrego wypoczynku, pozytywnego nastroju. Te kwiaty stoją długo, są praktyczne i wszechstronne. Można je dać ukochanej dziewczynie, współpracownikowi lub sąsiadowi.

Gerbery są symbolem tajemnicy i flirtu. Te kwiaty oznaczają zagadkę, dobry nastrój. Uważa się, że bukiet Gerber powoduje zabawę, przynosi szczęście. Czasami kompozycja jest interpretowana jako życzenie szczęścia. To komplement dziewczęcej skromności.

Lilie są oznaką podziwu, szczerego zainteresowania i rodzącej się pasji. Tygrysy oznaczają dobrobyt, obfitość. Czerwoni to bogactwo i duma. Przed podaniem kompozycji lilii dowiedz się, czy dziewczyna nie jest uczulona na zapach tych kwiatów.

Goździki - znak wierności słowu, honoru. Daj ukochanemu kwiaty w pastelowych odcieniach. Dobrym wyborem są małe goździki krzewów. Jaskrawoczerwone pąki są symbolem sukcesu i przywództwa.

Storczyki powiedzą, że marzysz o kobiecie. Opowiedzą o podziwie dla kobiecego uroku, romantycznych uczuć. Kwiaty wskazują, że chcesz być z wybranym, daj kobiecie specjalne miejsce w swoim życiu.

Irysy - te wiosenne kwiaty uosabiają nadzieję i zaufanie. Oznacza mądrość, dobry nastrój.

Zakochani mężczyźni wysyłali bratki do wybranych jako znak pocałunku powietrznego.

Tulipany symbolizują szczęście, głęboką i delikatną miłość. Mogą wyrazić podziw i ciepło.

Stokrotki lepiej dawać młodym ludziom. To znak niewinności, zabawy, beztroski i lekkości. Podkreślają czułość, ciepłe uczucia dawcy.

Dekoracyjne słoneczniki - symbol troski, szczęścia, wzajemnego zrozumienia. Pokazują dobre podejście do dziewczyny, radość ze spotkania.

Piwonie symbolizują szczęście i silną pozycję materialną. Lepiej dać pąki nasyconych odcieni. Uważa się, że takie kwiaty mają najsilniejszą energię.

Hiacynty mówią o wierności, mądrości. Można je podarować, aby wskazać wybranemu jej urok.

Ważna jest również liczba kwiatów w kompozycji lub bukiecie. Na pierwszej randce lepiej dać jeden pączek na wysokiej łodydze. To pokaże, że dziewczyna jest dla ciebie na pierwszym miejscu. Jeśli w bukiecie jest więcej niż 12-15 kwiatów, ich liczba może być sparowana. Małe kompozycje składają się z niesparowanej liczby roślin.

Bukiet trzech kwiatów pokazuje, że jesteś gotowy, aby udać się za kobietą na skraj Ziemi.

Pięć pąków - deklaracja miłości.

Siedem lepiej dać, jeśli chcesz się zaręczyć.

Kompozycja dziewięciu kolorów jest symbolem szacunku.