© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Zakupy i sklepy
  • Materiały poligraficzne na kilka kliknięć dzięki drukarni internetowej

Materiały poligraficzne na kilka kliknięć dzięki drukarni internetowej

Materiały poligraficzne
 |  Redakcja  |  Zakupy i sklepy

Dzisiaj nie trzeba szczególnego wysiłku, aby zapewnić sobie druk wysokiej jakości materiałów poligraficznych. Bez problemu możesz zamówić online ulotki, kalendarze lub inne materiały reklamowe. Czym kierować się, wybierając drukarnię do realizacji materiałów dla siebie?

Co potrafi drukarnia internetowa?

Drukarnia internetowa oferuje taką samą paletę usług, jak tradycyjna drukarnia, co jednak odróżnia ją od zwykłej, to możliwość składania zamówień online. W wielu przypadkach należy po prostu napisać specyfikację zamówienia w e-mailu, natomiast te najbardziej nowoczesne – jak JKB Print – mają na swojej stronie specjalne formularze, w których ustawia się wszystkie parametry zlecenia. Oczywiście drukarnia musi być poinformowana o treści, jaka ma znaleźć się na zamawianym materiale. 

W jaki sposób ją dostarczyć? Najczęściej należy przesłać ją w odpowiednio przygotowanym pliku. Tutaj każda drukarnia ma własną instrukcję. Podaje ona tak istotne informacje na temat przygotowania treści oraz grafik, które mają znaleźć się na wydruku, jak sposób osadzenia czcionek w tekście, wymagana paleta barw, format, ustawienie spadów itp. Dzięki temu masz pewność, że finalny efekt będzie dokładnie taki, jak zaplanowano.

Ważny jest też rodzaj druku. Niektóre technologie lepiej nadają się do wysokich nakładów, inne do niskich, są także odpowiednie do druków przeznaczonych do ekspozycji zewnętrznych. Wybierz drukarnię, która pozwala na stosowanie różnych technologii druku, dzięki czemu zyskasz pewność, że zostanie zastosowana najodpowiedniejsza dla twojego zamówienia. Wspomniana drukarnia JKB Print oferuje aż cztery: cyfrową, offsetową, atramentową i solwentową.

Kto może skorzystać z drukarni online?

Odpowiedź jest prosta: każdy. Drukarnie internetowe są otwarte zarówno na współpracę z firmami, jak i osobami prywatnymi. Dlatego możesz wydrukować np. plakat na własne potrzeby, zaproszenia na wesele, przyjęcie urodzinowe czy z innej okazji, dyplomy, certyfikaty, wizytówki lub broszury reklamowe dla firmy. W przypadku firm nie ma problemu z wystawieniem faktury, a klienci prywatni otrzymują rachunek. 

Dzięki możliwości złożenia zamówienia online możesz w dowolnej chwili zamówić druk potrzebnych ci materiałów poligraficznych. Dostawa następuje zazwyczaj za pośrednictwem kuriera na wskazany w zamówieniu adres. Co warto dodać, to fakt, że JKB Print przyjmuje zamówienia automatycznie, więc nie stanowi przeszkody późna godzina czy dzień świąteczny. Sprawdź już dzisiaj możliwości tej drukarni online!

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry