© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Styl vintage. Jak przemycić go do swojej szafy?

styl vintage
 |  Redakcja  |  Zakupy i sklepy

Może pamiętasz jeszcze takie momenty, gdy przeszukując szafę swojej mamy, odnajdowałaś istne perełki. Ubrania, które mimo iż pochodziły z innej epoki, sprawiały wrażenie nienaruszonych i nadal pięknie się prezentujących. Dodatkowo ich krój i fason niesamowicie się wyróżniał wśród współczesnych ubrań, ale nadal wyglądał pięknie. Właśnie takie ubrania są kwintesencją ponadczasowej mody. Styl vintage czerpie z dokładnie takich perełek, które możesz łatwo przenieść do swoich współczesnych stylizacji.

Sposoby na styl vintage

Jeżeli nie jesteś pewna, co wchodzi w skład vintage bądź obawiasz się, że nie dasz rady z jego odpowiednim skomponowaniem, zacznij od małych kroków. Najprostszym sposobem na wprowadzenie go do szafy jest rozpoczęcie poszukiwań dodatków w tym stylu. Torebki vintage mogą naprawdę odmienić zwykłą, codzienną stylizację. Tak prosty sposób jak kupienie uniwersalnej torebki w tym stylu, wprowadzi do twojej garderoby ciekawy i oryginalny element. Wybranie torebki w uniwersalnym kolorze np. brązu, pozwoli ci na noszenie jej codziennie. Torebka może być mała albo duża, w zależności od twoich potrzeb. Mała będzie się pięknie prezentować, jeżeli będzie wykonana z aksamit. To ponadczasowy materiał, który dodaje elegancji i szyku. Duża torba może przyjąć kształt tzw. listonoszki, czyli torebki z klapą, klamerką i uchwytem.

Innym sposobem na urozmaicenie stylizacji jest wyposażenie się w zegarki vintage. Wydaje się to być niewinny i mały dodatek, jednak dla tych bardziej spostrzegawczych będzie on miał ogromną wartość. Efekt zrobi zakup zegarka z kolorowym paskiem oraz małą, okrągłą lub kwadratową tarczą, kojarzoną ze stylem vintage.

sukienki vintage

Sukienki vintage — spróbuj, może Ci się spodoba!

Na koniec nie mogło zabraknąć najprostszego sposobu na ubieranie się w tym stylu, czyli sukienki vintage. Jest to chyba najbanalniejszy rodzaj ubioru, jaki możemy sobie wymarzyć, ponieważ jedno ubranie robi cały efekt stylizacji. Dodatkowo wśród sukienek w stylu vintage jest przeogromny wybór, dzięki czemu na pewno odnajdziesz odpowiedni dla swojego typu urody kolor i fason.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry