© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Multifunkcjonalne gadżety dla każdego

latarki-multifunkcjonalne
 |  Redakcja  |  Zakupy i sklepy

Oszczędność miejsca to dziś popularny trend. Stosowany jest niemal w każdej dziedzinie życia. Mamy już multifunkcjonalne meble, domy czy kosmetyki. W niedawnym czasie do grona produktów multifunkcjonalnych dołączyły także gadżety. Dziś przedstawiamy latarki o mnóstwie funkcji, które znajdą równie wiele zastosowań. Zajrzyj do naszego tekstu jeszcze przed urlopem!

Latarki czołowe, ręczne, rowerowe - im więcej funkcji, tym większe możliwości

Latarki im więcej funkcji posiadają, tym są nam przydatniejsze. Ze względu na to, że z oświetlenia poręcznego korzystamy częściej poza domem, duży wybór opcji może się przydać. Czasem ciężko przewidzieć, co może być potrzebne. Dlatego im więcej - tym lepiej. Choć ta stara prawda zwykle się sprawdza, ważny jest jednak odpowiedni balans, pomiędzy użytecznością, czyli ilością posiadanych funkcji latarki, a jej rozmiarem i ceną. Dopiero biorąc pod uwagę te czynniki, możemy wybrać dobrą latarkę multifunkcjonalną.

Latarki LED o wielu funkcjach znajdziemy w każdym typie latarek. Mogą to być latarki czołowe, brelokowe czy latarki ręczne. Także wybór uznanych marek w tym zakresie jest spory. Latarki Fenix, Nitecore, Mactronic czy modele Armytek mają wiele do zaoferowania w tym zakresie.

Latarki - funkcjonalne gadżety na wyjazd

Z gadżetów, które przydadzą się na wakacjach czy urlopie latarka należy do najciekawszych. Zapewnienie sobie dobrego oświetlenia jest istotne dla większości podejmowanych przez nas czynności. Pomyślmy więc o dobrej latarce multifunkcjonalnej, która z pewnością będzie przydatna na wyjeździe. Czy to pod namiotem, czy to podczas wieczornych spacerów po okolicy.

Jakie modele latarek multifunkcyjnych wybrać?

Najlepiej wybrać model, który najbardziej odpowiada naszemu trybowi życia. Jeśli jesteśmy aktywni i uprawiamy sport, dobrze sprawdzą się latarki czołowe, które zapewniają komfort i nie angażują rąk. Natomiast jeśli czas spędzamy spokojniej, wystarczy dobra latarka ręczna. Latarki Mactronic, Armytek czy Fenix będą dobrym wyborem. Marki te niejednokrotnie udowodniły, że ich sprzęty są niezawodne.

Latarka Nitecore HC65 - zobacz, jakie ma możliwości!

Latarki Nitecore to często wybierane modele i to nie bez powodu. Ciekawą propozycją na wyjazd jest latarka diodowa Nitecore HC65. Jest to latarka czołowa, która posiada liczne funkcje. Wydajne diody zapewniają jasność 1000 lumenów. Zasięg maksymalny wynosi 110 metrów. Wytrzymała obudowa z aluminium lotniczego gwarantuje dużą odporność latarki Nitecore na upadki, a wiadomo, że przypadki chodzą po ludziach. Klasa szczelności IPX8 ochroni latarkę Nitecore HC65 nawet przed zanurzeniem w wodzie na głębokość 2 metrów. 

Do wyboru użytkownika jest aż 11 trybów pracy, w tym takie jak światło czerwone (w dwóch wariantach), tryb S.O.S. czy funkcja strobo. Mogą być przydatne w obliczu zagrożenia, kiedy będzie potrzeba wezwania pomocy lub chociażby w celu namierzenia nas. Wykorzystanie światła stroboskopowego może nas także uchronić przed napastnikiem.

Armytek - oświetlenie podręczne dla każdego

W ofercie marki ciężko znaleźć jeden model wart polecenia. Latarki Armytek to multifunkcje oświetlenie, które dobierzemy idealnie do własnych potrzeb. Przedstawimy jeden z modeli, który może spodobać się osobom, które stawiają oświetleniu duże wymagania. Latarka Armytek Predator Pro USB Warm poza wysoką jasnością (1570 lumenów) posiada wysoką klasę szczelności IP68 i podobnie jak wcześniej przywoływany model jest bardzo wytrzymała.

Posiada również funkcję stroboskopową, więc może pomóc w razie zagrożenia. Jej zasięg to 451 m, co zdecydowanie wyróżnia model. Latarka Armytek Predator Pro USB Warm posiada jeszcze jedną bardzo ciekawą funkcję, można ją zamontować na broni, więc jeśli lubisz myślistwo, model będzie bardzo przydatny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą latarek Mactronic, Armytek czy Nitecore i znalezienie modelu, który wyda nam się najbliższy naszym wymaganiom. Multifunkcyjność latarek na pewno pomoże w wyborze, a gadżet taki jak dobra latarka będzie przydatny w wielu okolicznościach. A latarka uznanych marek posłuży na lata.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry