© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Gdzie zamówić odzież hotelarską z własnym haftem?

odzież hotelarska
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Hotelarstwo to specyficzna dziedzina turystyki, w której nadrzędnym celem jest zapewnienie komfortu i podstawowych usług przyjezdnym gościom. Wpływ na to ma wiele czynników – zarówno wygląd i standard hotelu, jak i profesjonalna obsługa. Nie bez powodu mówi się, że gość swoje pierwsze i najsilniejsze wrażenie na temat pobytu wyrabia już podczas pierwszego kontaktu z pracownikiem recepcji. Zarówno jego podejście, jak i aparycja mają więc niebagatelne znaczenie w przypadku tworzenia i utrwalenia dobrego wizerunku hotelu w pamięci gości.

Jednym z czynników wpływających na pozytywny wizerunek hotelu jest profesjonalna i spójna odzież hotelarska dla każdego pracownika. Gdzie można zamówić tego rodzaju uniformy? Dlaczego warto zdecydować się na odzież hotelową z wykonanym na zamówienie haftem komputerowym?

Profesjonalna odzież dla pracowników hotelowych

Odzież dla personelu hotelowego powinna świadczyć o profesjonalizmie i nienaganności świadczonych usług. Musi też spełniać wymogi branżowe. Ważne, by odzież miała spójny wygląd i kolorystykę, niezależnie od tego, czy jest to odzież dla obsługi pokoi czy też pracowników recepcji. Taka odzież powinna być wykonana z trwałych materiałów, niekrępujących ruchów podczas pracy, w neutralnych kolorach, najczęściej jest to biel, czerń, granat, ciemna zieleń lub bordo. Profesjonalna odzież hotelowa wykonywana jest na zamówienie, dzięki czemu każdy komplet jest dopasowany do pracownika, który ma go nosić. Unikamy dzięki temu sytuacji, w której coś jest za luźne bądź za ciasne, za długie lub zbyt krótkie. Tak idealnie skrojona odzież stanowi wspaniałą wizytówkę hotelu oraz jego pracowników.

Uniformy dla recepcji

Wygląd pracownika recepcji ma kluczowe znaczenie, zaraz po jego umiejętnościach i wysokiej kulturze osobistej. Taki strój nie może być zbyt wyzywający i kontrowersyjny – nie powinien zbytnio przyciągać uwagi. Dotyczy to także jego kroju i kolorystyki. Najbardziej elegancko prezentuje się prosty zestaw – koszula, kamizelka, żakiet oraz spódnica lub spodnie. Oprócz odzieży w klasycznej czerni, dobrze prezentują się także w kolorze granatowym oraz w elegancką kratę. Niezależni od tego, na jaki wzór i kolorystykę się zdecydujemy, musimy pamiętać, że odzież powinna być spójna wśród pracowników ze wszystkich działów. Dzięki temu goście hotelowi bez trudu rozpoznają, kto jest pracownikiem hotelu i może udzielić im informacji lub pomocy.

Odzież hotelowa ze spersonalizowanym haftem

Jeszcze lepiej prezentuje się profesjonalna odzież hotelarska z indywidualnym haftem przedstawiającym logo i nazwę hotelu. Taki haft powinien być wykonany starannie, precyzyjnie oraz być odpowiednio umiejscowiony. Najbardziej zaawansowany technologicznie i jednocześnie ekskluzywny jest obecnie haft komputerowy. Spersonalizowany haft często wykorzystywany jest w handlu i usługach, może być świetnym nośnikiem informacji i reklamy oraz podnieść prestiż firmy, w tym wypadku hotelu. Haft komputerowy wykonywany przy użyciu wysokiej klasy nici oraz nowoczesnych maszyn jest niezwykle precyzyjny i trwały. Jednocześnie wykonanie go nie trwa wcale zbyt długo, dlatego zamówienia realizowane są w szybkim czasie. Decydując się na współpracę z firmą oferującą fachową odzież dla branży hotelarskiej, najlepiej wybrać taką, która  wykona dla nas także spersonalizowany haft na każdym komplecie odzieży. To pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu, jak i pieniędzy.

Gdzie kupić odzież hotelarską z haftem?

Jeżeli poszukujesz firmy zajmującej się dystrybucją profesjonalnej odzieży dla pracowników hotelu i jednocześnie wykonuje spersonalizowane hafty komputerowe, zapoznaj się z ofertą firmy Grapil. Firma oferuje naprawdę bogaty zakres odzieży dla pracowników hotelu, zarówno pojedyncze elementy stroju, czyli spodnie, spódnice, koszule, kamizelki, żakiety i marynarki, jak i całe komplety. Jednocześnie możemy zamówić wykonanie haftu z wybranym przez nas logotypem oraz w wybranym miejscu.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry