© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Zakup wody dla firmy: na co zwrócić uwagę?

Dostawa wody do firmy
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Dystrybucja wody mineralnej w firmach coraz częściej należy do obowiązków pracodawcy. Skorzystania z oferty hurtowni wody może okazać się opłacalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa. Taka współpraca z profesjonalnym dostawcą zagwarantuję regularne dostawy oraz najwyższą jakość produktów. O czym należy pamiętać?

Zamawianie przez hurtownie wody dla firmy

Podobnie jak w przypadku zaopatrywania firmy w artykuły biurowe i elektronikę, również w przypadku wody mineralnej warto skorzystać z usług wyspecjalizowanej hurtowni. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania są korzystniejsze ceny dzięki możliwości zakupu od razu np. całej palety butelek. Dostawą wody dla firmy zajmie się sam dystrybutor, a koszt transportu również jest bardziej opłacalny w przypadku hurtowego zamówienia. Nawiązanie stałej współpracy z hurtownią sprawdzi się zwłaszcza w rozbudowanych przedsiębiorstwach zatrudniających dużą ilość pracowników oraz obsługujących większe ilości interesantów.

Wybór profesjonalnego dostawcy

Odpowiednia jakość wody jest bardzo ważna dla zdrowia. Na co zwrócić uwagę podczas jej zakupu z hurtowni?

  • Czerpana bezpośrednio ze źródła będzie miała lepsze parametry,
  • wyznacznikiem dobrej wody mineralnej będzie także jej klarowność,
  • dostawa wody realizowana bezpośrednie przez samą hurtownię zagwarantuję optymalne warunki transportu,
  • w butelkach na dłużej pozostaje świeża i zachowuje swoje walory smakowe.

Dlaczego lepiej zdecydować się na dystrybucję wody mineralnej w butelkach?

Posiadanie dystrybutora wiążę się z dodatkowymi kosztami i obowiązkami. Na dużych zakładach są one niepraktyczne, a trzymanie kubka z płynem na stanowisku pracy może wiązać się z różnymi wypadkami. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest udostępnianie wody mineralnej w butelkach, które pracownicy mogą trzymać bezpiecznie zakręconą w swoim pobliżu. Hurtownia wody mineralnej Staropolska dystrybuuje różne pojemności, dzięki czemu łatwo można dopasować produkty do oczekiwań i potrzeb firmy.

Woda dla firmy w butelkach a ekologia

Ekologia jest obecnie ważnym zagadnieniem, zwłaszcza jeżeli chodzi o ograniczenie zużycie plastiku. Warto pamiętać, że współczesne technologie pozwalają na skuteczny recykling odpowiednio posegregowanych odpadów. Producenci wód mineralnych jak np. Staropolska dostarczają ją w nowoczesnych butelkach wyprodukowanych z dobrej jakość plastiku idealnego do recyklingu. Decydując się na dystrybucję wody mineralnej w butelkach, nie trzeba więc rezygnować z ochrony środowiska. Można wykorzystać ten ruch do edukowania i wdrożenia na terenie firmy odpowiednich metod segregacji śmieci.

Woda mineralna w butelkach ma wiele korzyści dla naszego zdrowia. Dystrybucja takiej wody to idealne rozwiązanie dla firm różnej wielkości. 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry