© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Co każda mama powinna mieć w swojej torebce

Kody rabatowe
 |  Redakcja  |  Zakupy i sklepy

Bycie mamą to nieraz ciężkie zadanie! Dzieci potrafią być nieprzewidywalne, a odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo i dobre wspomnienia ze wspólnej wyprawy spoczywa w głównej mierze na nas. Oto kilka wskazówek odnośnie tego, o czym należy pamiętać, wybierając się z dzieckiem do parku, na plac zabaw lub w inne ciekawe miejsce.

Picie i przekąska

Głód i pragnienie pojawiają się u dziecka często w nieoczekiwanych momentach. O wyżywienie musimy zadbać szczególnie podczas dłuższych wypraw. W związku z tym warto mieć przy sobie coś do picia oraz jedzenia.

Suche i mokre chusteczki, żel do dezynfekcji

Higiena to podstawa, szczególnie wśród dzieci, które często brudzą się podczas zabawy. Nie w każdym miejscu mamy dostęp do łazienki, a jedzenie przekąski brudnymi rękami powinno być czymś, czego nauczymy pociechy unikać. O noszenie ze sobą środków higieny dbają jednak najczęściej rodzice.

kod rabatowy

Apteczka i bezpieczeństwo

W dziecięcej zabawie, zadrapania i otarcia to właściwie chleb powszedni, warto być zatem przygotowanym na taką ewentualność. Na zwykłe wyjście na plac zabaw wystarczą najczęściej plastry, gaza i odrobina wody utlenionej, ewentualnie tabletka przeciwbólowa, która pomoże uporać się z nagłym bólem głowy lub brzucha. W przypadku spacerów wieczornych lub uprawiania sportu bezpieczeństwo jest szczególnie ważne. Światełka odblaskowe, ochraniacze oraz odpowiednie wyposażenie to niemal konieczność. W sklepach, takich jak marbo sport kod rabatowy pozwoli nam w dużym stopniu zaoszczędzić na zakupach.

Portfel

To nieco oczywisty wybór, warto jednak mieć na uwadze, że odrobina pieniędzy może przydać się w nieoczekiwanych momentach, chociażby po to, żeby dokupić dziecku więcej jedzenia lub picia, bądź nabyć bilet komunikacji miejskiej, jeśli pociecha będzie zbyt zmęczona, by wrócić do domu spacerem. Niełatwo przewidzieć, co przydarzy się nam na wycieczce, ale rodzic musi być przygotowany na każdą ewentualność!

Coś na nudne chwile

Wizyta u lekarza, oczekiwanie w restauracji, konieczność załatwienia spraw po drodze bądź pobyt na przystanku autobusowym – jest wiele sytuacji, w których dziecko może zacząć się nudzić! Czasami formą miłego spędzenia czasu może być sama obserwacja otoczenia, bardzo często jednak pozostawienie pociechy bez żadnej rozrywki może zakończyć się frustracją dla niej oraz dla rodzica. Pomoże tutaj zabawka, książka, talia kart, magazyn dla dzieci, kartka i długopis, a także wytwory technologii, np. smartfon lub konsola przenośna. W sklepach elektronicznych, jak neonet kod rabatowy pomoże nam nabyć wszelkiego rodzaju elektronikę w bardzo atrakcyjnej cenie!

Torebka mamy powinna być dobrze wyposażonym skarbcem, gotowym na każdą ewentualność i sytuację kryzysową. Dzieci potrafią być nieprzewidywalne, ale polegają na nas, ufając, że wyratujemy je z każdej trudnej lub niebezpiecznej sytuacji. Weźmy sobie to do serca, i postarajmy się podchodzić do planowania każdego aspektu wycieczki z troską oraz rozsądkiem.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry