Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Prestiżowe kalendarze książkowe z indywidualną grafiką

kalendarze książkowe
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Żyjemy w ciągłym biegu, otoczeni dużą ilością pracy, projektów, zadań do wykonania i ciągłych wyzwań, spotkań oraz terminów, których nie sposób zapamiętać. Dlatego, mimo smartfona pod ręką, z chęcią sięgamy po papierowe pomoce – notesy i kalendarze. Zwykle, w codziennych sytuacjach, wciąż sprawdza się niewielki kalendarz książkowy. Pomaga zapamiętać ważną datę i godzinę zebrania, zapisać wnioski z konferencji i zanotować komentarze. Ozdobiony grawerem, czy tłoczeniem okaże się najlepszym prezentem noworocznym i wyjątkowym firmowym bądź osobistym upominkiem.

Kalendarz książkowy – wygodne notatki pod ręką

Niewielki kalendarz w formie książki to typ notesu, który można mieć zawsze przy sobie. W zależności od potrzeb można wybrać format i grubość, układ dzienny lub tygodniowy we wnętrzu. O tym decydują preferencje właściciela, dlatego szukając prezentu, warto poznać gust i potrzeby obdarowywanego.

W dobrych sklepach z kalendarzami, takich jak Antra – można znaleźć ogromną ilość propozycji na trafiony prezent. Bogaty wybór wzorów i kolorów pozwoli znaleźć wyjątkowe kalendarze książkowe dla bliskich czy prestiżowe kalendarze dla pracowników, kontrahentów lub zaprzyjaźnionych firm. Wykonanie loga firmy na okładce czy na kartkach kalendarza to doskonały pomysł na to, by obdarowany miał zawsze pod ręką praktyczny i pięknie wykonany produkt, który będzie przypominał o ofercie przedsiębiorstwa i udanych kontaktach biznesowych.

Personalizowane kalendarze – sposób na wyjątkowy podarunek

Personalizowane kalendarze to szczególne i z pewnością nieprzypadkowe podarunki. Sam fakt ozdobienia ich indywidualną grafiką, imieniem przyszłego właściciela, czy dedykacją, czyni z nich upominek o nieprzeciętnym znaczeniu. Są świetnym pomysłem na jubileuszowy czy świąteczny prezent dla bliskiej osoby, jak i upominek od szefa dla pracowników - z okazji zbliżającego się kolejnego wspólnego roku. Prosty podarek ozdobiony osobistą dekoracją – tekstem czy symbolem stanie się unikalny i zyska na wartości.

Wykonanie odpowiedniego graweru czy tłoczenia warto zlecić dobrej firmie drukarskiej lub agencji reklamowej, takiej jak Antra. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że tłoczenie będzie wykonane z należytą starannością, a żaden szczegół, nawet najbardziej skomplikowanego projektu nie umknie. W ten sposób powstaną wysokiej jakości prestiżowe kalendarze, które miło będzie podarować, a ich widok wzbudzi zachwyt obdarowywanego..

Podręczny kalendarz książkowy na codzienne notatki

Kalendarz książkowy to niezbędny gadżet dla osób, które potrzebują ścisłego planu pracy i drobiazgowego ułożenia wszystkich szczegółów dnia. Jeśli zajęć jest dużo – przyda się kalendarz z możliwością rozpisania zajęć w porządku godzinowym. W ten sposób nie umknie żaden ważny termin i wzrośnie szansa na wykonanie wszystkich obowiązków, nawet, jeśli jest ich bardzo dużo. Wiedzą o tym właściciele firm, którzy chętnie obdarowują swoich pracowników plenerami.

Wartość książkowych kalendarzy szczególnie docenią przedstawiciele tzw. wolnych zawodów – lekarze, nauczyciele lub osoby pracujące w terenie. Odpowiedniej wielkości plener, w formacie książeczki czy notesu, zmieści się do każdej torby i może być nieodłącznym towarzyszem wszystkich codziennych zajęć. Dopasowany kolorystycznie do stroju czy torebki stanie się świetnym elementem dopełniającym codzienną biznesową stylizację.

Firmowe personalizowane kalendarze jako upominki motywujące

Personalizowane kalendarze z odpowiednią dedykacją dla każdego pracownika, bądź ozdobione logiem przedsiębiorstwa będą jednym z milszych sposobów motywowania pracowników . Nie od dziś wiadomo, że jedną z najbardziej skutecznych form dopingowania podwładnych są nagrody i benefity. Nie muszą być bardzo drogie – świetne kalendarze wysokiej jakości w atrakcyjnym kolorze, staną się wyrazem uznania oraz będą przypominać o byciu współtwórcą organizacji pracowniczej oraz odpowiednio zmotywują.

Obdarowując pracownika eleganckim osobistym kalendarzem, przygotowanym właśnie dla niego i przystosowanym do jego potrzeb i preferencji, docenimy zatrudnionego i znacząco zwiększymy jego poczucie zadowolenia z pracy. Prezent będzie też doskonałą zachętą do podniesienia wydajności i jeszcze silniejszego związania z organizacją.