© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Meble sklepowe od producenta - gdzie zamówić?

meble sklepowe
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Idealne rozmieszczenie towarów i bezsprzeczny porządek na sklepowych półkach nie tylko pomaga w wykonywaniu codziennych obowiązków pracownikom sklepu, ale także przyciąga klientów. Dzięki meblom sklepowym, które zostały przygotowane i ustawione pod kątem potrzeb danego lokalu, można wyeksponować produkty, niezależnie od tego, czy są to książki, narzędzia, zabawki czy przekąski.

Meble sklepowe — walory użytkowe i estetyczne

Trudno wyobrazić sobie współczesny sklep bez estetycznych, praktycznych i stabilnych mebli sklepowych. Nawet dyskonty, które kiedyś bazowały na eksponowaniu towaru na kartonach czy paletach, zdecydowanie skierowały się w stronę wykorzystania mebli sklepowych. Regały umożliwiają optymalne zorganizowanie powierzchni sklepowej, podkreślenie walorów sprzedawanych towarów i szybką zmianę aranżacji w przypadku dostaw sezonowych.

Producent mebli sklepowych

Źródło: http://www.merametal.pl/

Producent mebli sklepowych może zaproponować regały uniwersalne, takie, które dobrze sprawdzą się w wielu branżach albo wyprodukować meble sklepowe idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb pomieszczenia oraz do asortymentu danej placówki handlowej. Inne są bowiem regały na produkty spożywcze, przemysłowe, motoryzacyjne, na książki czy RTV i AGD. Swoją specyfikę mają także regały wykorzystywane w branży odzieżowej, ogrodowej i na stacjach paliw. 

Dlaczego warto zwrócić się do producenta?

Producent mebli sklepowych może zaproponować nowoczesne, ergonomiczne rozwiązania, które ułatwią umeblowanie sklepu, przesuwanie i przenoszenie towaru, usuwanie lub dokładanie półek, podświetlenie asortymentu i elegancką ekspozycję towarów. Meble takie można indywidualnie dopasować do specyfiki placówki handlowej, ale także do jej powierzchni, do układu przestrzennego oraz wybranej kolorystyki wnętrz.

Decydując się na zakup kompletu dobrej jakości mebli sklepowych, właściciel punktu sprzedaży będzie miał pewność, że jego sklep nie tylko wygląda efektownie, schludnie i przyciągnie klientów, ale także, że regały będą odporne na uszkodzenia, precyzyjnie wykonane, bezpieczne podczas układania i ściągania towarów przez obsługę i klientów. 

Gdzie zamówić dobre meble sklepowe?

dobre meble sklepowe

Źródło: http://www.merametal.pl/

Jeśli poszukujesz mebli sklepowych, to niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć hipermarket, czy mały punkt prasowy, możesz zdecydować się na współpracę bezpośrednio z producentem.
Merametal to warszawska firma, która oferuje ciekawe rozwiązania do różnorodnych wnętrz, dopasowując wygląd regałów i półek do asortymentu, aranżacji i powierzchni danego pomieszczenia. Meble mogą być wykonane na indywidualne zamówienie lub wybrane z gotowych modeli, można je też dopasować do już istniejących i użytkowanych w danym pomieszczeniu.

Firma proponuje ciekawe moduły, dzięki którym można dostawiać meble w zależności od aktualnych potrzeb klienta. Produkty lakierowane są proszkowo, więc odporne na zniszczenia mechaniczne, korozję, eleganckie nawet po długich latach intensywnego użytkowania. Firma ma ogromne doświadczenie w realizacji zleceń dla największych marek operujących w naszym kraju.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry